şükela:  tümü | bugün
  • bu ukteyi veren yazarin iq'sundan daha fazladir kanimca.
  • sağlaması yapıldığında doğru çıkan bir işlemle görüyoruz ki;
    sözlükteki abaza sayısı gerçekten de ukte veren rüstemin iq değerinden daha fazladır.
    zira sözlükte bir elin parmaklarından daha fazla abaza yoktur(bildiğim kadarıyla).

anlamayanlar buraya baksınlar:
    (bkz: abaza ile abazan arasındaki uçurum)
  • abazan - abaza = n

buradan yola cikarak bir kez daha diyoruz ki sozlukte abaza ya yoktur, ya da bir elin parmaklarini gecmeyecek kadar azdir.

hatta buyuk harf yazmak imkanim olsaydi sunu da derdim:

am sikmek icin kudurana abazan denir; abaza degil. gayet net; gayet sade.
  • çoktur. arada eşimin sözlük hesabına bakıyorum da evli olduğunu belirttiği halde sürekli bir yavşamalar bir şeyler bari entryleri kontrol edin beyler.
  • cinsellikle azıcık alakalı bir entry girdiğiniz 10 dakika içinde 15 tane gülücüğe odaklanan mesaj geldiğinde göre bir hayli fazla. çünkü kadınsan ve cinsellikten bahsedebiliyorsan koşa koşa onlara 'vermeli'siniz.

hiç de hoşlanmam üfff çok popiyim sürekli mesaj geliyo çok güzelim tiplerinden, ki maksadım bu kesinlikle değil. ama cidden artık mide bulandırıcı bi hal aldı bu durum.
    sadece gülücük atan mı dersin, seks teklif eden mi, aklınca o entry ile alakası olmasın diye 37748382 sene önce yazdığınız entry üstünden sohbet açmaya çalışan mı dersin, ya da 2-3 günde bir asl pls seviyesinde mesaj atanlar mı?
    ne ararsanız var efenim, seçin beğenin alın.