şükela:  tümü | bugün
 • dikkatimi çeken bir durum. ya bana böyleleri denk geliyor ya da hakikaten inkarcılıkta son nokta.

  mesela bir kullanıcı, pkk'nın elinde rehin tutulan asker ve polislerle ilgili şu entryi giriyor: (bkz: #77946978)

  "esir falan değildir. söylemlere bakılırsa gayet de istekli gitmişler. tsk içinde tsk'yı zor durumda bırakmak için pkk'lı erler kaçıp karşı tarafa geçmiştir. firar yazılır."

  siyaseti falan geçtim, bu adamlar bizim askerimiz, polisimiz. bu adamlar balıkesirli, eskişehirli, malatyalı. zorunlu asker olmayan uzman çavuşlar, polisler var aralarında. bunu açıklamak istiyorsun, mesaj yazmak istiyorsun. tabii ki mesaj kutusu kapalı.

  başka bir örnek, aynı başlıktan: (bkz: #77946632)

  "asker ifadelerinde gerilla ve esir terimlerinin kullanılmasıyla gerçekliğinden şüphe ettiren olay.
  kullanılan dil pkk propagandası diline benziyor.
  karşında bir devletin ordusu mu var da esir diyorsun. eşkıyanın kaçırdığı asker.
  gerilla ne, bildiğin eşkiya."

  mesaj kutusu? kapalı.

  muharrem ince başlıklarında gariban bir öğretmene küfür kıyamet gırla gidiyor. adam halen milletvekili. bir dilekçeyle hepsini mahkemeye toplayabilir. yapmıyor çünkü toplumun huzurunu korumaya çalışıyor. ama bunlar insanlıktan da anlamıyor.

  utanmaz terbiyesizler, ülkenin eski içişleri bakanı hanımefendi hakkında sapıkça oyunlar yapıyor. hakaretler, edepsizlikler almış yürümüş. cevap hakkı doğuyor, açıklayalım, uyaralım istiyoruz.
  mesajlar kapalı.
  onlarca örnek var son bir haftada yaşadığım. sadece en güncellerini buraya aktardım.

  sözün özü, "uyuyor taklidi yapan birini uyandırmak imkansızdır."
 • (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)

  (bkz: sözlükte özel mesaj yoluyla küfür)

  akp'li olmayıp sırf devletinin itibarını savunan kişiye bile aktrol diyorsunuz. pkk'nın eline düşen esir asker paylaşımı pkk'dan başka kimseye fayda sağlamaz.

  muharrem ince'yi eleştirilemez insan üstü bir yaratığa çevirdiniz. en ufak eleştiride 100 tane ana bacı küfür ediyorsunuz.
  kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz. mhp gibi bir parti tahminlerinize göre saadetten daha az oy alıyor. muharrem ince öksürse "ne güzel öksürdü, işte umut ışığı, işte cumhurbaşkanım" diyorsunuz. bunu yazan akıllı, mantıklı, zeki oluyor ama ince'yi eleştiren aktrol oluyor. başlıklarını engelle deyip, özelden küfür yazıyorsunuz. siz engelleseniz sadece siz görmüyorsunuz entry'leri. entry'ler tüm dünyanın erişimine açık. karşı argümanı küfürsüz üretemeyen tipler olarak çok acınası bir durum bu sizin için.