şükela:  tümü | bugün soru sor
  • her başlık altında şuku kasmak için konuyla ilgili bilgi vermeyen entry sayısının artışıyla ortaya çıkan durumdur.

kendimden başlayayım, tüm entrylerim bilgi içerikli değil, sözlüğün vikipedi gibi olmasını da kimse beklemiyor zaten. makul bir dengesi var bu işin ve o dengeyi tutturan yazarları tenzih ediyorum.

(bkz: cengiz ünder) başlığına giriyoruz aynı espri bin defa yapılmış. yunanistan ile askeri gündemli bir başlık açılıyor yüzme esprisinden başka bir şey yok. suriye meselesiyle ilgili bir gelişme oluyor, başlık altı kart dağıtım ihalesi var. bu gibi örnekleri çoğaltabiliriz, hepiniz biliyorsunuz.

ya hadi espriyi bir kişi yaptı, güldük eğlendik tamam. başlık aylar sonra hortladı benzer bir espri ile, ona da tamam. ulan orospu çocukları girilen entrylerin %90'ının aynı espriden ibaret olduğu başlıklardan gına geldi artık. yeter amk bir bitmediniz.
  • başlıca sebebi sözlüğe algoritma ile alınan yazarlardır.

inci sözlük seviyesinde espriler, laf sokmalar son zamanlarda baya arttı. konuyla ilgili bilgisi olmasa bile sırf yazmak için yazanlarla doldu sözlük.
  • sıcağı sıcağına yaşadığım durum adam yanlış bilgi girmiş düzeltmesi için mesaj atıyorum yaptığı dönüş şu şekilde öle mi olabilir. diyorum düzeltme yapmayacak mısın verdiği cevap çok mu önemli.
    önemli değilse hepimiz sıçalım sıvayalım artık bir puan sistemi bir değişim lazım burası kutsal bilgi kirliliğine doğru gidiyor.