şükela:  tümü | bugün
  • artik önü ardi alinamayan aymazliktir.

bakin güzel kardeslerim, bu sözlükte avrupadan girenler var. vpn (cakma ip) ile takilanlar var linklerinizi göremiyorlar. göremedikleri icin entry de giremeyen milyonlari evlerinde zor tutuyoruz.

yapmayin! onlarca site var.
  • o veya bu siteden link vermeyi geç, ben direkt uğraşıp resmi yükleyip ona buradan link verme işlemlerine üşeniyorum. düz yazar geçerim, karikatürse de öyle yaparım, reelde anlatırken olduğu gibi yine komik olmaz ama yaparım, düz adamım.
  • öküz ve cahil suser davranışıdır. sadece avrupa değil amerika, afrika hatta uzak doğudan girenler de var.
  • lan ben de niye acilmiyor bende bu hizliresim linkleri ne ettim acaba diyordum, meger mevzu sadece turkiye‘de acilmasiymis ya la.

yalniz cidden dosya yüklerken hem hizliresim hem imgur yapsanız ne güzel olur be, entry’yi o kadar okumuşuz kuyruğuna gelmişiz bir fotoğrafla taçlandıracağız, hoppp bla bla bla forbidden diye uyarı.

o değil de hizliresim neden sadece türkiye ip’lerine açık yahu?
  • hızlı resim'in alternatifi yok mudur acaba ? şirkette filtreli. bakamıyorum aq
  • tinypic olmasından iyidir.
  • imgur hastalığından iyidir dediğim.
  • aymazlıktan değil de bilmediğim için tutulduğum ve başlık sahibine teşekkür ettiğim hastalık. gerçi bilmediğim zaman hasta da olmuş olmuyorum değil mi?yoksa, yoksa ben de hasta mıyım? ama aymaz olmadığım kesin. yoksa aymaz da mıyım?

(bkz: türkçe'yi katletmek)
  • bir öneride bulunmadan ayar veren yazar hastalığıyla aynı semptomları verir.

herkesin kullanabildiği ve linki açabildiği görsel nasıl eklenir bilgisi olan paylaşırsa bu melun hastalığı el birliğiyle tedavi ederiz.

(bkz: hizliresim.com'a alternetif yöntemler)
  • okuyucular uzerinde, bir sure sonra sadece sirf linki verene kufretmek icin tiklayip, 403 forbidden yazisini gorunce gonul rahatligi ile 'sikerim senin yapacagin isi' deyip rahatlama eylemnine donusen yansimalari olabiliyor. arada goruntulenebilen image cikiyor ama o zaman da icerik icin kufur ediyorsun.