şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sözlükteki erkek yazarların(istisnalar hariç) belirli aralıklarla erotik başlıklar açıp kadın yazarları bu başlıklarda tespit edip sonrasında ise özel mesajlarla taciz etmesi durumu.
    evet kadınlar hangi durumda ve platformda olursa olsun seks objesi değildir.
  • -tamam..
  • (bkz: sözlük burası forum değil)

işin özüne dönersek fütursuzca yürüyen kadınlardan da biz mi rahatsız olalım? kimse kimseye yürümesin mi? ne istiyoruz?

not: taciz ayrı yürümek ayrıdır.
  • "merhaba ben istisna, sevişelim mi"
  • obje getir kardeşim seri.
  • lütfen herkes kendi adına konuşsun, dediğim başlık.

sözlükteki bir kadın olarak, obje değil de suje olmayı tercih ederim. bu platformdan seks çıkarma gibi bir niyetim yok. bazı erkek yazarların bakış açıları tahrik etse de kendilerini takip ettiğimden haberleri yoktur. hayal dünyası geniş bir insanım, kendi kendime takılıyorum buralarda. ama bazılarınız oldukça egosuz ve bu beni inanılmaz tahrik ediyor! farkında olmadan kendi halinde yazan ben ben ben diye saçmalamayan erkekler çok çekici. ekrandan çıkıp ağızlarından öpesim geliyor.

öhöm neyse...
    hem hayat içki ve seksten ibaret değil çocuklar. fakat beğenilmek, ilgi görmek hoş bir durum ve bundan şikayetçi değilim. en kötüsü üç beş mesaj atıyor cevap alamayınca kesiyor. zaten bazılarına yeğen, brüder, eyvallah karşiim vs mesajlar atıyorum anında kesiliyor mesajlar :) anlayışlı sözlük erkekleri!
    ne iş yapıyorsun nerde yaşıyorsun diyenlere de tır şoförü olduğumu söylüyorum şak diye kesiliyor muhabbet anlamıyorum :(
    neyse benden seks çıkmaz ama sohbet etmek zevkli ve hatta yazdıklarımdan benim pek tatlı bir kadın olduğumu düşündüğünü söyleyen hoş bir iki iltifat aldım, inanılmaz gurur okşayan bir şeydi. kendisine buradan da teşekkür ediyorum.

son olarak seks teklifi almak kötü bir şey değildir çocuklar, tıpkı teklifin reddedilmesi kadar doğaldır. böyle böyle iletişimi, medeniyeti öğreneceğiz.