şükela:  tümü | bugün soru sor
 • mesaj kutusunda bir kadınla konuşmamış yazar tespiti. sen onları dm'de gör.
 • enteresan bir bakış açısı. sözlük entylerinde erkeklerin yarattığını düşündüğünüz dünyanin hep kendi ekseni etrafında dönüyor olmasından kaynaklanıyor olabilir mi acaba bu durum.?sex,güzel kadın, çirkin kadın,futbol,makyaj vb.
  basliklari yaratırken ciddi anlamda yaratıcı bir ürün sergilediğinizi mi düşünüyorsunuz?popülerliğin bu başlıklar üzerinde yoğunlaştığını düşünürseniz inanılmaz bir kısır döngünün var olduğunu anlarsınız. kadınların bu başlıkları açmaması ve popüler entryler girmemesini yaratıcı olamamakla suçlamak çok bayat bir anlayış. daha az popüler içeriklere de göz atın derim.
 • erkeklerin yarısı dertleşme yarısı fuck buddy başlığına yazıyor.yok kadın hangi pozisyonu sever yok benim ki 30 cm seninki bamya mı.nickten nasıl anlıyorsunuz bide.ben anlamıyorum valla okuyup beğendiğime veriyorum favı.banane kadın mı erkek mi.olum siz mal mısınız hakkaten.
 • misal:
  bir kadin yazar "suan nefes aliyorum" bile yazdiginda " senin aldigin nefesi si..k..ym die msj aliyorsa pek yaratici olamiyor uzgunum.

  kufur, hakaret iceren msjlarla ilgili ne zamanki bir cozum getirilir o zaman icimizden gelen her basliga istedigimiz gibi yazabiliriz.. istedigimiz gibi yazdigimiz icin de yaratici olabiliriz.

  daha dun bir kadin yazar orgazm hakkinda yazdi diye kadin hayatindan bezdi, ne peynirligi kaldi ne birsey..
  bence bu sorunun nedeni kadinlarda aranmamali.
 • (bkz: sözlükte yazarların "kadınların ilgisini nasıl çekebilirim" çabaları)