şükela:  tümü | bugün
 • altina yazilanlar kan araniyor duyurularindan haberdar olmak isteyen yazarlarin olan biten bolumunde otomatik olarak cikacak ozel bir ba$liktir. (evet)

  ozel bir ba$lik oldugundan diger ozel ba$liklar gibi sozluk kurallari gecerli degildir. kan ya da benzer acil medikal ihtiyac barindirmayan nitelikte entry'ler silinecektir. bir kotuye kullanma tespit edilirse ilgili yazarin hesabi da tamamen kapatilabilir.

  yazarlarin direkt tanimadiklari bilmedikleri insanlar hakkinda kan duyurusu yapmasi ba$kalarinin ozel hayatlarina zarar olu$turabileceginden yasaktir.

  bu ba$liga yazilan entry'ler uzerinden 30 gun gectikten sonra verilen telefon adres gibi ozel bilgilerin kotuye kullanilmasini engellemek amaciyla otomatik silinip yazarlarin cop tenekesine gonderilirler. daha uzun vadeli duyuru yapmak isteyenler silindikce tekrar giri$ yapabilirler.
 • ankara üniversitesi tıp fakültesinde yatmakta olan bir yakınımız için 0 rh+ kan ihtiyacı var. toplamda 40 ünite... ameliyat 10 saat üzerinde sürecek. verebilecek olan olursa eğer 0535 459 11 12 (kamer) numaralı telefona ulaşabilirse çok seviniriz. yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
 • küçük bir çocuk için bahçelievler medicalparkta ab + kan ve trombosite ihtiyaç var
 • 03.01.2016'da bir arkadasimin ankara tobb'da kalp ameliyati olacak annesi icin sabah 08.30'a kadar a rh(+) kan verebilecek arkadaslarim asagidaki numarayla irtibat kurabilir mi?
  ali erbaş 0532 244 4997.
 • bir arkadaşımın dedesinin kalp ameliyatı için ankarada acil 0 rh negatif kana ihtiyacımız var, kan verilecek yer; mamak caddesi kızılay kan bankası numara 10, iletişim:05438972653 yusuf

  tanım:ekşi sözlük gibi bir platformun olmasına tekrar tekrar sevinmemi sağlayan duyurular.
 • bir arkadaşımın babası mide kanaması geçirdiği için, kartal devlet hastanesinde ve acil a+ kana ihtiyaç var. imkanı olanlar acil olarak bana ulaşabilir mi? iletişim: 05056150343
 • aranan kan bulunmuş, teşekkürler
 • kızılay'daki kan stoğu sıkıntısı devam ediyor.. kan bağışı yapabilecek durumda olanlar en yakın kan merkezlerine uğrayabilirlerse iyi olur..

  1 ay içinde bu üçüncü çağrıları.. durum ciddi..
 • yakın bir arkadaşımın kayınpederi için ankara'da çok acil a+ kan gerekiyor arkadaşlar.

  adres: kızılay kan bankası, balkiraz mah., ataç-1 sk. d:32, 06620 yenişehir/mamak
  (navigasyonda kızılay kan bankası diye aratınca çıkıyor)

  not: kan verecek kişilerin kızılay kan bankasında "ibni sina hastanesinde karaciğer nakli yapılacak olan kadir dursun için a rh+ kan veriyorum" diyerek bağış yapması gerekli. cumartesi için 15 kişi, pazartesi'ye kadar da ilave 30 kişiye ihtiyaç var.

  ihtiyaç durulması durumunda iletişim : 0541 953 06 53 (tuğrul arıcı)
 • arkadaşımızın bebeği yarın kalp ameliyatı olacak, ankara başkent hastanesi yağız efe kayaş. ab negatif kan ihtiyacı vardır, şimdiden duyarlı kardeşlerime çok teşekkür ederim.