şükela:  tümü | bugün
 • altina yazilanlar kan araniyor duyurularindan haberdar olmak isteyen yazarlarin olan biten bolumunde otomatik olarak cikacak ozel bir ba$liktir. (evet)

  ozel bir ba$lik oldugundan diger ozel ba$liklar gibi sozluk kurallari gecerli degildir. kan ya da benzer acil medikal ihtiyac barindirmayan nitelikte entry'ler silinecektir. bir kotuye kullanma tespit edilirse ilgili yazarin hesabi da tamamen kapatilabilir.

  yazarlarin direkt tanimadiklari bilmedikleri insanlar hakkinda kan duyurusu yapmasi ba$kalarinin ozel hayatlarina zarar olu$turabileceginden yasaktir.

  bu ba$liga yazilan entry'ler uzerinden 30 gun gectikten sonra verilen telefon adres gibi ozel bilgilerin kotuye kullanilmasini engellemek amaciyla otomatik silinip yazarlarin cop tenekesine gonderilirler. daha uzun vadeli duyuru yapmak isteyenler silindikce tekrar giri$ yapabilirler.
 • acil 0 rh negatif kan lazım.kan grubu uyan bir gün önce alkol almamış herhangi bir hastalığı olmayan arkadaşlarımızın bana ulaşmasını rica ederim. ege üniversitesi hastanesinde verilecek kan.çevrenizde kan grubu uyan varsa bana ulaşırsa sevinirim. 0532 170 00 35
 • ege üniversitesi'nde ortopedide yatan ve yarın ameliyata girecek olan arkadaşımın annesi leyla zambak için bu akşam 19.00'a kadar kan ihtiyacı bulunmaktadır. kan grubu önemli değildir.

  iletişim : 0533-431-12-39 hasibe zambak
 • ankara'da “b rh (–)” acil kan ihtiyacı vardır.

  kan vermek isteyenlerin aşağıdaki numaradan irtibata geçmeleri rica olunur.

  sedat pancarcı
  tel: 533 524 21 86
 • teknoseyir takipçilerinden cem koç'un akrabası için kan gerekiyor. paylaştığı durum şu şekilde:

  "saat 18.00’a kadar izmir dokuz eylül hastanesinde a rh+ kan verebilecek varsa yazabilir mi?
  yengem doğuma girecek ama kan toplanamamış.

  acil! doğum riskli."

  https://teknoseyir.com/durum/654060
 • kan aranıyor!

  perşembe günü ümraniye'deki bir hastahanede ameliyata girecek bir yakınımiz için 0 rh (+) kan gerekmektedir. çarşamba günü (yarın 01.03.2017) kan testi yapılacak perşembe günü kan verilmesi için hastaneye gidilmesi gerekiyor. ameliyat ciddi - kalp ameliyatı -olduğu için kan verebilecek arkadaşlar acil haber verebilirse hazırda oluruz. detaylı bilgi isteyenler: 0506 887 80 65
 • ankara hacettepe üniversitesi hastanesi'nde yatmakta olan yakınımız için düzenli ve çok miktarda a rh+ trombosit ihtiyacımız bulunmakta. verebilecek arkadaşların iletişim numarasına ulaşmasını ya da doğrudan hastanenin c katında bulunan kan merkezine ayşegül gezgin adına trombosit vermelerini rica ederim. şimdiden teşekkürler.
  iletişim;
  rıdvan gürbüz (kardeşi): 0533 255 87 81
 • bir hekim arkadaşın duyurusudur.

  "sevgili arkadaşlar

  kızım dora çoğunuzun bildiği üzere nöroblastom nedeniyle ankara'da tedavi görüyor. cerrahi oldu, kemoterapi alıyor temmuz 2016'dan bu yana, çok yakında otolog kök hücre nakli yapılacak. bu durumda eritrosit süspansiyonu ve aferez trombosit ihtiyacımız giderek artacak. ankaralı olmadığımızdan ötürü donör stoklarımız tükendi. bu nedenle dora kan bağışı adı altında bir whatsapp grubu kurduk.

  https://chat.whatsapp.com/ko3mt1uyayjkaspay3duik

  a rh (+) olan ve dora'ya kan bağışlamak isteyenleri bu gruba ekliyoruz. böylelikle kan ihtiyacı olduğunda whatsapp grubundan duyuracağız. eğer dora'ya kan bağışlamak isteyen ve ankara'da oturan kişiler var ise (siz veya a rh + bir yakınınız olabilir) linke tıklayarak doğrudan gruba girebilirler.

  aferez trombosit özellikle çok zor bulunuyor, donörün bizzat kan bankasına başvurması gerekiyor. anlayışınız için teşekkür ederim."
 • 20 yaşında lösemi hastasi icin, amerikan hastenesinde 0 rh- kana ihtiyaçları varmış. aile adına tolga kılıç ile iletisime gecebilirsiniz tel: 0533 648 1770
 • istanbul altunizade başkent üniversitesi hastanesi'nde tedavi gören yaşar dervişoğlu için her gün, bir ünite b rh(+) trombosite ihtiyaç duyulmaktadır.
  bağışta bulunmak isteyenlerin 0530 314 64 04 numaralı telefondan ismail bey ile iletişime geçmeleri rica olunur.