şükela:  tümü | bugün
 • altina yazilanlar kan araniyor duyurularindan haberdar olmak isteyen yazarlarin olan biten bolumunde otomatik olarak cikacak ozel bir ba$liktir. (evet)

  ozel bir ba$lik oldugundan diger ozel ba$liklar gibi sozluk kurallari gecerli degildir. kan ya da benzer acil medikal ihtiyac barindirmayan nitelikte entry'ler silinecektir. bir kotuye kullanma tespit edilirse ilgili yazarin hesabi da tamamen kapatilabilir.

  yazarlarin direkt tanimadiklari bilmedikleri insanlar hakkinda kan duyurusu yapmasi ba$kalarinin ozel hayatlarina zarar olu$turabileceginden yasaktir.

  bu ba$liga yazilan entry'ler uzerinden 30 gun gectikten sonra verilen telefon adres gibi ozel bilgilerin kotuye kullanilmasini engellemek amaciyla otomatik silinip yazarlarin cop tenekesine gonderilirler. daha uzun vadeli duyuru yapmak isteyenler silindikce tekrar giri$ yapabilirler.
 • bursa kızılay kan merkezinde sultan turgut adına 0rh negatif kana ihtiyaç vardır
 • eskisehir osmangazi tıp fakültesinde yatan 3.5 yaşında lösemi hastası kızımız için 0 rh + grubu kan lazımdır. aradığımızda ulaşabileceğimiz ve hastaneye gelebilecek arkadaşlarla irtibata gecmemiz gerekmekte. durum çok önemlidir. şimdiden teşekkürler.

  tel numaralarınızı mesajla iletirseniz seviniriz.

  0553 611 41 26 benim numaramdır.
 • 9 yaşındaki lösemi hastası melike dikbiyik için ab rh - (negatif) kan aranıyor.

  not: erkek donor verebiliyor.

  istanbul küçükçekmece kanuni sultan suleyman hastanesi

  iletisim: mücahit dikbiyik - 0543 511 97 43
 • acil b rh- kan ihtiyacı vardır. kan verecek olanlar, medical park göztepe hastanesine bu akşam 23:00'a kadar kan verebilecektir.
  bir gün öncesinde alkol almaması ve ilaç kullanmaması gerekiyor..

  iletişim: ?0 (531) 722 94 77?
 • biraz once mesaj kutuma dusen istek uzerine:

  yarın ameliyat olacak bir tanıdığımız için a rh - kana ihtiyacimiz vardir. gonullulerin saat 9 da ankara gata gulhane askeri tip akademisi hastanesinde erdogan agircan adina kan vermeleri rica olunur

  ıletisim:05305040599
  ali baran agircan
 • çaylak yazar arkadaşın mesajıdr. @yaka rengi bulamadim
  01 ağustos çarşamba günü ameliyat olacak bir tanıdığımız için a rh - kana ihtiyacimiz vardir. gonullulerin saat 9 da ankara gata gulhane askeri tip akademisi hastanesinde erdogan agircan adina kan vermeleri rica olunur

  ıletisim:05305040599
  ali baran agircan
 • izmirde bir hastamız için bir süre boyunca her gün b rh+ kana ihtiyacımız var.

  şenay kayahan için hala her gün `b rh (+)` beyaz kan (aferez) ihtiyacımız var.

  izmir bayraklı kızılay kan merkezi'ne aşağıdaki kriterlere uyan gönüllüleri şenay kayahan adına bağış yapmalarını bekliyoruz:

  -60 yaş altı
  -bulaşıcı hastalığı olmayan
  -kadınlar için hamilelik geçmişi olmayan
  -yakın zamanda ilaç, alkol tüketimi olmayan
  -yakın zamanda dövme yaptırmamış

  iletişim: +90 535 515 2650

  hasta adı: şenay kayahan
  celal bayar üniversitesi hafsa sultan hastanesi
  kök hücre nakil birimi.
 • akciğer kanamasından ötürü gazi üniversitesi hastanesinde yoğun bakıma alınan lösemi hastası, 8. sınıf öğrencisi bir kardeşimiz için acil b rh- (negatif) kana ihtiyaç duyulmaktadır.

  hastanın ismi: selin kara

  iletişim:

  annesi: 0505 255 38 99 (zeliha)
  babası: 0505 255 09 20 (serhan)
 • ankarada yatan bir annemiz icin cuma gunune kadar her gun beyaz kan lazim, tum negatif kan gruplarina sahip arkadaslar kan verebilirler. lutfen cok acil. hasta yakini: 0 541 296 1873