şükela:  tümü | bugün
 • altina yazilanlar kan araniyor duyurularindan haberdar olmak isteyen yazarlarin olan biten bolumunde otomatik olarak cikacak ozel bir ba$liktir. (evet)

  ozel bir ba$lik oldugundan diger ozel ba$liklar gibi sozluk kurallari gecerli degildir. kan ya da benzer acil medikal ihtiyac barindirmayan nitelikte entry'ler silinecektir. bir kotuye kullanma tespit edilirse ilgili yazarin hesabi da tamamen kapatilabilir.

  yazarlarin direkt tanimadiklari bilmedikleri insanlar hakkinda kan duyurusu yapmasi ba$kalarinin ozel hayatlarina zarar olu$turabileceginden yasaktir.

  bu ba$liga yazilan entry'ler uzerinden 30 gun gectikten sonra verilen telefon adres gibi ozel bilgilerin kotuye kullanilmasini engellemek amaciyla otomatik silinip yazarlarin cop tenekesine gonderilirler. daha uzun vadeli duyuru yapmak isteyenler silindikce tekrar giri$ yapabilirler.
 • ankara gazi hastanesi göğüs cerrahisi bolumunde yatmakta olan mehmet sirin tuzun icin acil ab rh (-) kana ihtiyac var.

  iletisim: 0533 390 94 98
 • okmeydanı hastanesinde yatan bir hastamız için çok acil ab+ kan ihtiyacımız bulunmaktadır. kanında aktif enfeksiyon bulunmayan ve hemen kan verebilecek kişiler istanbul çapa kızılay kan merkezine başvurabilirler. iletişim için 05372342509

  edit: artık çapa'ya gitmeye de gerek yokmuş, herhangi bir kızılay kan bağışı merkezine (ya da tırına, arabasına vb.) "hülya ülüviyet aydoğan adına çapa kızılay kan bağışı merkezinde kayıt açılmış" denilerek bağış yapılabiliyormuş.
 • ameliyatta olan bir hastamız için acil a rh + kan aranıyor. kan kartal kızılay kan merkezinde verilecek. yardımcı olabilecekler aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilirler.

  0553 463 73 67
 • ankara kan ver, hayat ver.

  bir arkadaşımızın annesi kanser tedavisi görmekte.

  kan verebilecek arkadaşların ankara ibni sina hastanesi kan merkezine necla hüsniye göz adına kan grubu farketmeksizin kan vermesi ricamızdır.

  tekrar ediyorun kan grubu fark etmiyor.

  iletişim telefonu: 05389663301
 • çok acil 4 yaşında bir çocuk için bu gece kana ihtiyaç var. hastanede kan yokmuş ve çocuk şu an ameliyatta. ankara’da yaşayan dostlar çocuğun hayatı bu kanın bulunmasına bağlı.

  kan grubu a+
  yer: hacettepe hastanesi, ankara
  telefon numarası 05524955425

  edit: aranan kan bulunmuştur. teşekkürler...
 • acil!
  bir arkadaşımın eşi için;
  bugün ameliyata girecek, b rh (+) kana ihtiyaç var.
  istanbul’da herhangi kızılay kan merkezinden kan verebilirsiniz.

  kan verirken koç üniversitesi hastanesinden özlem çınar demeniz yeterli olduğu söylendi.

  iletişim eşi emin bey: 0546 806 2989
 • çok acilllll
  ege üniversitesi beyin cerrahi'de yatmakta olan arkadaşımız ömür koçbulut için acil b rh+ kana ihtiyacımız vardır..
  iletişim: onur koçbulut 05305618622
 • maslak acıbadem'de arkadaşımın kanser hastası olan ablası için 0 rh negatif kana ihtiyaç duyulmaktadır. verebilecek olan varsa bulunduğu yerden de alınabilir burdan yazabilirsiniz. şimdiden teşekkürler.
 • adana şehir hastanesinde yatmakta olan belgin duran için çok acil 0 rh(+) kana ihtiyaç vardır.
  paylaşılan numara: 0535 686 9737

  not: iletişim için raphvusy nickli yazar adayına mesaj atabilirsiniz.