şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
 • altina yazilanlar kan araniyor duyurularindan haberdar olmak isteyen yazarlarin olan biten bolumunde otomatik olarak cikacak ozel bir ba$liktir. (evet)

  ozel bir ba$lik oldugundan diger ozel ba$liklar gibi sozluk kurallari gecerli degildir. kan ya da benzer acil medikal ihtiyac barindirmayan nitelikte entry'ler silinecektir. bir kotuye kullanma tespit edilirse ilgili yazarin hesabi da tamamen kapatilabilir.

  yazarlarin direkt tanimadiklari bilmedikleri insanlar hakkinda kan duyurusu yapmasi ba$kalarinin ozel hayatlarina zarar olu$turabileceginden yasaktir.

  bu ba$liga yazilan entry'ler uzerinden 30 gun gectikten sonra verilen telefon adres gibi ozel bilgilerin kotuye kullanilmasini engellemek amaciyla otomatik silinip yazarlarin cop tenekesine gonderilirler. daha uzun vadeli duyuru yapmak isteyenler silindikce tekrar giri$ yapabilirler.
 • istanbul pendik emsey hastanesindeki hasta için beyaz kan ihtiyacı vardır.

  iletişim: mesut can - 0543 417 79 40
 • bakırköy dr. sadi konuk hastanesinde ameliyatta olan bir hasta için gereklilik halinde acil olarak gidebilecek b(rh) negatif kan grubuna sahip kişiler aranmaktadır.

  iletişim: 05545749974 onur alçay
 • ısparta şehir hastanesinde yatan hastamız için acil arh- kan gerekmektedir. gün içerisinde hasta bilgileriyle birlikte kızılaya verilmesi gerekiyor. yardımcı olacaklar iletişim kurduklarında gerekli bilgi verilecektir. şimdiden teşekkür ederim.

  iletişim: 0546 976 91 70 sinem hanım
 • guncel olsun.
 • tekirdağ namık kemal üniversitesi araştırma ve uygulama hastanesinde yatan bir hasta için ab (+) kan ihtiyacı vardır. 05387878713, 05325551058 nolu telefonlardan iletişime geçebilir ve mehmet bozdemir adına kan bağışında bulunabilirsiniz.
 • ankara gazi üniversitesi hastenesinde yatmakta olan figen demirel(annem) için a rh(-) kana ihtiyaç vardır. kan vermek isteyenler kanı cebeci de bulunan kan merkezinden verebiliyorlar , kan verilmeden önce benimle irtibata geçmeleri önemle rica olunur.

  tufan demirel
  05077799967
 • acil olarak başakşehir çam ve sakura hastanesinde yatmakta olan hasta için ab rh negatif beyaz kan gerekmektedir.
  05388566591 numaradan iletişim sağlayabilirsiniz. ulaşım ücreti karşılanır.
 • aranan kan: b rh +

  il : mersin
  tarih : 24.4.2022 23:29
  telefon: (534) 319 62 36

  mersın ünıversıtesı hemotolojı bölümü'sinde yatmakta olan hastamız için acil b rh + kana ihtiyaç vardır...

  açıklama : acıl b rh + beyaz kan bagisina ihtiyacim vardir refah topçu adina mersin üniversitesi hematoloji bölümü adresine bagislar adnan menderes bulvari meski karsisindaki kızılay kan merkezıne yapilacaktir.bir hafta içinde gribal enfeksiyon geçirmemis ve ilaç kullanmayan erkek bagısçıya ihtiyacim vardir

  refah topçu
 • lösemi teşhisi konan bir tanıdığımız için hacettepe üniversitesi'nde kan ve trombosit ihtiyacımız vardır.

  vedat oktar, dosya numarası: 1169242
  kan vermek isteyenler, hacettepe üniversitesi acil girişinden girip -3. kat c katındaki kan merkezinden isim soyismi ve dosya numarası ile kan bağışında bulunabilirler.

  aferez trombosit için ise yine aynı isim soyismi ve dosya numarası ile, hacettepe onkoloji hastanesi kan merkezine aferez trombosit bağışı yapmak istediklerini söyleyip, kan örneği vermeleri gerekiyor. olumlu çıkması durumunda bağışta bulanabiliyorlar. kan grubu önemli değil pozitif olması yeterli. onkoloji hastanesindeki aferez trombosit kan merkezi sadece hafta içi 8.30-16.30 arası çalışıyor.

  ayrıntılı bilgi için: mustafa göksel - 0532 717 18 81
34 entry daha

hesabın var mı? giriş yap