şükela:  tümü | bugün
  • altina yazilanlar kan araniyor duyurularindan haberdar olmak isteyen yazarlarin olan biten bolumunde otomatik olarak cikacak ozel bir ba$liktir. (evet)

ozel bir ba$lik oldugundan diger ozel ba$liklar gibi sozluk kurallari gecerli degildir. kan ya da benzer acil medikal ihtiyac barindirmayan nitelikte entry'ler silinecektir. bir kotuye kullanma tespit edilirse ilgili yazarin hesabi da tamamen kapatilabilir.

yazarlarin direkt tanimadiklari bilmedikleri insanlar hakkinda kan duyurusu yapmasi ba$kalarinin ozel hayatlarina zarar olu$turabileceginden yasaktir.

bu ba$liga yazilan entry'ler uzerinden 30 gun gectikten sonra verilen telefon adres gibi ozel bilgilerin kotuye kullanilmasini engellemek amaciyla otomatik silinip yazarlarin cop tenekesine gonderilirler. daha uzun vadeli duyuru yapmak isteyenler silindikce tekrar giri$ yapabilirler.
  • yeni doğan bebeğimin kanı olan b rh - kana sahip adana, mersin, osmaniye, istanbul ‘ dan tanışabileceğimiz insanlar varsa irtibatta olalım. bugün siz bize yarın biz size...
  • ankara tobb etü hastanesinde 25.eylül.2018 salı günü (yarın!!!!) ameliyat olacak bir arkadaşımın yakını için sabah 08.00 itibariyle ab rh+ sıcak kana ihtiyaç olacaktır. henüz 1 ünite bulunduğundan durum ciddiyetini korumaktadır. irtibat numarası sevgi kaya : 0533 650 09 99

not: 6-7 kişiye ihtiyaç varmış. sadece 1 kişi bulunmuş şu ana kadar.
  • bursa uludağ üniversitesi tıp fakültesi'nde karaciğer ameliyatına girecek ve iç kanaması olan bir hasta için acil arh+ kan ihtiyacı var, kanamadan dolayı olabildiğince fazla kan bulunması gerekiyor.

iletişim için:
    sezer öztürk - 0544 841 41 36
  • acil kan arama duyurusu

lütfen yayalım!

28.09.2018 cuma (yarın) sabah 9.00 ile 14.00 arasında çapa tıp fakültesi kan merkezine, ibrahim ethem akpınar adına a rh negatif kan ihtiyacı vardır
    irtibat:0 555 766 00 57

yardım ederseniz seviniriz sevgili yazar arkadaşlar
  • merhaba değerli arkadaşlar, bir arkadaşımın dedesi için acil olarak 0- kana ihtiyaç var. bağcılar medilife hastahanesinde kan verebilecek arkadaşlar varsa lütfen bu vereceğim numaraya veya bana ulaşırsa sevinirim.
    ?+90 (532) 470 54 12? ( özgür bey )
  • merhaba,
    bir arkadaşım rica etti.
    0- ve 0+
    süreyapaşa gögüs hastalıkları hastanesi b blok
    0539 349 42 84 - huriye duman
    tesekkurler
  • arkadaşlar merhaba; gaziantep civarında a rh (+) acilen kan arıyoruz, destek olabilir misiniz? hasta medical park gaziantep’te, irtibat beni yeşillendirin ya da 0 531 709 67 42
  • arkadaşlar merhaba, şişli etfal’de yatmakta olan kanser bir yakınımız için 0 rh(-) kan aranıyor. kan verebilecek olanlar +90 (544) 324 08 15 arayabilirler.. çok teşekkürler..
  • göztepe eğitim araştırma hastanesi'nde ameliyat olacak babam için bugün saat 14'e kadar iki ünite 0 rh (-) gerekiyor. verilebilecek olanlar direkt bana mesaj atabilirler. teşekkürler.