şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
 • altina yazilanlar kan araniyor duyurularindan haberdar olmak isteyen yazarlarin olan biten bolumunde otomatik olarak cikacak ozel bir ba$liktir. (evet)

  ozel bir ba$lik oldugundan diger ozel ba$liklar gibi sozluk kurallari gecerli degildir. kan ya da benzer acil medikal ihtiyac barindirmayan nitelikte entry'ler silinecektir. bir kotuye kullanma tespit edilirse ilgili yazarin hesabi da tamamen kapatilabilir.

  yazarlarin direkt tanimadiklari bilmedikleri insanlar hakkinda kan duyurusu yapmasi ba$kalarinin ozel hayatlarina zarar olu$turabileceginden yasaktir.

  bu ba$liga yazilan entry'ler uzerinden 30 gun gectikten sonra verilen telefon adres gibi ozel bilgilerin kotuye kullanilmasini engellemek amaciyla otomatik silinip yazarlarin cop tenekesine gonderilirler. daha uzun vadeli duyuru yapmak isteyenler silindikce tekrar giri$ yapabilirler.
 • adana'da üzerinden min 28 gün geçmiş covid-19 geçirmiş b rh + gerekmektedir . yoğun bakımdaki teyzem için gerekiyor. ilgili numara 0 (551) 202 82 92 her türlü lojistik desteği oluruz kan verecek kişiye.
 • acil | haşmet can adına kan grubu farketmeksizin kan ihtiyacı vardır. öncelik ab rh(+) bayraklı ege bölge kan merkezine (kızılay) bağış yapılması gerekmektedir.

  iletişim : doğuş can
  0535 017 42 98
 • izmir deü anestezi yoğun bakım op.dr. mustafa kemal özbilgin için a rh+ ya da farklı grup kana ihtiyaç bulunuyor. durumu uygun olan, ilgilenmek isteyen arkadaşlar deü acil karşısı kan merkezî ne gelebilirler. irtibat meltem özbilgin 05333414557

  ilginize çok teşekkür ederim.
 • lösemi tedavisi gören abim için ab+ trombosit bağışı yapacak birilerini arıyoruz çok acil. yer: ankara cebeci hastanesi kan merkezi(mamak)

  tel: 05516307606
  hasta ismi: alican kablan
 • 10 kisi 0 rh pozitif
  4 kisi de kan grubu fark etmeksizin kana ihtiyac duyulmaktadir.

  kan verebilecek kisilerin ahmet koku adina
  bakirkoy dr sadi konuk egitim ve arastirma hastanesine bagis yapmalari ricamızdir.

  ıletisim icin kizina ulasilabilir
  0545 203 5312

  herkese tesekkurler simdilik ihtiyac kalmadi.
 • ankara gazi hastanesinde yatmakta olan yeliz buyukasik adina kan grubu farketmeksizin 5 unite kan bagisi gerekmektedir.
 • ankara hacettepe üiversite hastanesinde nazım tuna adına 6 ünite grup farketmeksizin kan ihtiyacı bulunmaktadır. kan vermek isteyenler kendisine 0 546 223 15 68 numaralı telefondan ulaşabilirler.

  edit: çok güzel insanlarsınız. var olun. 6 kişi gitmiş. kiminden almamışlar. 2 kişi daha kalmış. hasta yarın kan bulunabilirse ameliyata alınacak. tokat'tan geldikleri için burda tanıdıkları kimse yok. son bir el atabilecek olan varsa çok büyük sevaba girer. hepinizi çok seviyorum.
 • atatürk üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesi hematoloji bölümü kat 9 oda 950
  esengül polat 17284364544
  lösemi (aml m3)( aküt löküz)
  asim polat ( kocası )
  05376299923
  arh+
 • bir tanidigimin dedesi su an 9 eylul universitesi tip fakultesinde yatmakta. kan grubu farketmeksizin kendisinin acil olarak kan ihtiyaci mevcuttur, izmir'de yasayan ve kan ihtiyacinin giderilmesine yonelik olarak kendileriyle iletisim kurarsaniz cok sevinirim.. simdiden cok tesekkurler

  irtibat : turgay uyar - 0544 956 08 64