şükela:  tümü | bugün
  • altina yazilanlar kan araniyor duyurularindan haberdar olmak isteyen yazarlarin olan biten bolumunde otomatik olarak cikacak ozel bir ba$liktir. (evet)

ozel bir ba$lik oldugundan diger ozel ba$liklar gibi sozluk kurallari gecerli degildir. kan ya da benzer acil medikal ihtiyac barindirmayan nitelikte entry'ler silinecektir. bir kotuye kullanma tespit edilirse ilgili yazarin hesabi da tamamen kapatilabilir.

yazarlarin direkt tanimadiklari bilmedikleri insanlar hakkinda kan duyurusu yapmasi ba$kalarinin ozel hayatlarina zarar olu$turabileceginden yasaktir.

bu ba$liga yazilan entry'ler uzerinden 30 gun gectikten sonra verilen telefon adres gibi ozel bilgilerin kotuye kullanilmasini engellemek amaciyla otomatik silinip yazarlarin cop tenekesine gonderilirler. daha uzun vadeli duyuru yapmak isteyenler silindikce tekrar giri$ yapabilirler.
  • çok acil b negatif kana ihtiyacımız var kendi kanı uyan yada tanıdığı olan arkadaşlarımdan ricam 05448657445 numaralı telefondan ahmet faruk tığlıoğlu na ulaşırlarsa sevinirim.

edit: ankara yuksek ihtisat egıtım ars. hastanesi
  • bir arkadaşımızın annesi için bugün saat öğleden sonra 2'ye kadar ab rh+ kan aranıyor. hasta adı emine çelebi.

bursa uludağ üniversitesi kan merkezi
    irtibat no (bülent): 05326318524
  • 18 yaşında bir kanser hastası için
    a rh pozitif trombosit (a rh negatif de verilebilir) ihtiyacı vardır. hasta istanbul göztepe medicalpark hastanesindedir.

0542 450 44 08
  • acil olarak, bir arkadaşımızın yakını için 0 rh- kana ihtiyacımız var. kan verebilecek arkadaşlar koşuyolu ihtisas eğitim ve araştırma hastanesine gelebilirler. ya da dilerlerse evlerinden aldırabiliriz. servet şahin - 0534 370 20 32
    instela da bir arkadaş yerine yazdım bu entryi.
  • bir arkadaşımızın 13 yaşındaki oğlu için acil a rh + pozitif trombosit ihtiyacı vardır. istanbul göztepe eğitim ve araştırma hastanesinde yatmakta.

hasta adı eren demirkaya.

annesinin telefon no : 0 541 519 59 17
  • adana aşkım tüfekçi hastanesinde yatmakta olan bir yakınımız için b rh- kana ihtiyaç vardır.
    yardımcı olmak isteyenler için hasta yakını irtibat;
    m. fatih bilici: 0 505 990 99 22
  • okmeydanı ssk da tedavi görmekte olan lösemi hastası muhammet kemal bir adında bir çocuk için çok çok acele 0 (rh) + trombosit e ihtiyaç var. kızılay kan merkezinde kan verebilecek arkadaşlar alaka gösterin lütfen. çocuk şoka girmiş her an hayatını kaybedebilir. irtibat : murat çakar 0553 615 34 78
  • acil: göztepe medikal park onkoloji hastahanesinde ilik nakli olan 7 yaşında yiğit sapan için ab rh (+) ve/veya ab rh (-) trombosit ihtiyacı vardır. çiğdem hanım - 0506 871 30 91
  • --- `b rh +` ---

3 aylık bebeğimiz yeğenim duru'ya bugün lösemi teşhisi konuldu! çok acil brh+ kana ihtiyacımız var!! 9 eylül üniv.5333842864

https://twitter.com/…zcan/status/882369632602136576

--- `b rh +` ---