şükela:  tümü | bugün
 • altina yazilanlar kan araniyor duyurularindan haberdar olmak isteyen yazarlarin olan biten bolumunde otomatik olarak cikacak ozel bir ba$liktir. (evet)

  ozel bir ba$lik oldugundan diger ozel ba$liklar gibi sozluk kurallari gecerli degildir. kan ya da benzer acil medikal ihtiyac barindirmayan nitelikte entry'ler silinecektir. bir kotuye kullanma tespit edilirse ilgili yazarin hesabi da tamamen kapatilabilir.

  yazarlarin direkt tanimadiklari bilmedikleri insanlar hakkinda kan duyurusu yapmasi ba$kalarinin ozel hayatlarina zarar olu$turabileceginden yasaktir.

  bu ba$liga yazilan entry'ler uzerinden 30 gun gectikten sonra verilen telefon adres gibi ozel bilgilerin kotuye kullanilmasini engellemek amaciyla otomatik silinip yazarlarin cop tenekesine gonderilirler. daha uzun vadeli duyuru yapmak isteyenler silindikce tekrar giri$ yapabilirler.
 • sürekli ihtiyaç.!

  ilik nakli olan minik nidanur avcı için 20_30 gün boyunca

  `a rh(+)` trombosit ihtiyacı

  ankara üniversitesi hastanesi çocuk bölümü irt no 0543 568 15 20{beyhan bey}

  tüm illerimizde nidanur avcının ismini vererek kızılay'a bağışta bulunabilirsiniz.
 • yarın kadıköy siyami ersekte kalp ameliyatı olacak babam için 0 rh + kan ihtiyacı vardır. 2 kişinin kan vermesi yetiyormuş.kan verebilecek varsa çok müteşekkir olurum.
 • caglayan florence nightingale hastanesinde yatan bir yakınımız için a rh - veya 0 rh - kan ihtiyacı vardır,
  iletişim : orkun beu 0549 748 0337
 • arkadaşlar babam için pendik marmara eğitim ve araştırma üniversitesi hastanesine ab+ kan lazım yarın sabah kan verme imkanı olan ulaşabilir mi?
 • dokuz eylül üniversitesinde yatmakta olan ecesu çiçek için çok acil b(-) trombositte ihtiyaç vardır.
  iletişim babasi cafer çiçek 05364734371
 • acil!!! ve sürekli olarak ihtiyacımız var..

  ümraniye hisar hastanesinde tedavi gören arkadaşımın annesi için düzenli olarak b(-) kana ihtiyacımız vardır.

  lütfen bu konuda yardımcı olabilecekler;

  ümit taşkıran: 05467642006 ile direk irtibata geçebilir

  ya da bana sözlükten (okan ırmak) mesaj atabilirler.
 • çok acil olandır.

  --- spoiler ---
  arkadaşlar çok acil kana ihtiyaç var. çocuğu kaybedebilirler. yardım etmemizi rica ettiler. #istanbul bahçelievler medicalpark hastanesi 7 yaşındaki marian banica için o+pozitif ve ab+pozitif #kan ve #trombosit iletişim:0546 634 44 84 nergis
  --- spoiler ---
 • perşembe günü medistate kavacık hastanesinde kalp ameliyatı olacak olan halam için b+ kan ihtiyacımız olacak. ameliyat esnasında hastanede bulunulması gerekiyor. detaylarla ilgili akşam entryi düzenleyeceğim. yakın çevrede bulunan arkadaşlar varsa yardımınıza ihtiyacım olabilir.

  edit: dişleriyle ilgili problemler olduğu için ameliyat şu an için ertelendi gibi görünüyor.
 • kafama takıldı sormak istiyorum değerli doktor arkadaşlara daha çok bana 2016 şubat da asker hastanesinde paralı askerlik mülakatında sağlık raporu alırken biküspit kapak teşhisi konuldu kan verebilirmiyim başkalarına nolur yardımcı oluverin gari.