şükela:  tümü | bugün
 • altina yazilanlar kan araniyor duyurularindan haberdar olmak isteyen yazarlarin olan biten bolumunde otomatik olarak cikacak ozel bir ba$liktir. (evet)

  ozel bir ba$lik oldugundan diger ozel ba$liklar gibi sozluk kurallari gecerli degildir. kan ya da benzer acil medikal ihtiyac barindirmayan nitelikte entry'ler silinecektir. bir kotuye kullanma tespit edilirse ilgili yazarin hesabi da tamamen kapatilabilir.

  yazarlarin direkt tanimadiklari bilmedikleri insanlar hakkinda kan duyurusu yapmasi ba$kalarinin ozel hayatlarina zarar olu$turabileceginden yasaktir.

  bu ba$liga yazilan entry'ler uzerinden 30 gun gectikten sonra verilen telefon adres gibi ozel bilgilerin kotuye kullanilmasini engellemek amaciyla otomatik silinip yazarlarin cop tenekesine gonderilirler. daha uzun vadeli duyuru yapmak isteyenler silindikce tekrar giri$ yapabilirler.
 • fatma tülay
  0 rh pozitif
  kan ve trombosit
  medicana ankara
  iletişim
  cep 505 256 27 71
 • arkadaşımızın annesi yarın siyami ersek te açık kalp ameliyatı olacak. yarın saat 07 15 ten itibaren ameliyat süresince hazır bulunması gereken ab rh + iki erkek donör aranıyor. sıcak kan ihtiaycı olduğundan ameliyat süresince orada bulunması önemli.
  bunun yanında ab+ kan bağışı hanife tepe adına da kızılay a yapılabilir. ama ilk tercih sıcak kan desteği. tesekkurler.
 • arkadaşlar merhaba,
  eniştem yarın ameliyat oluyor, kalp destek cihazı takacaklar. doktor az önce ne kadar kan istediğini söylemiş. 5 ünite arh+ ve 4 ünite de grubu fark etmeyen kan.

  izmir'de iseniz, akşam 19:00'a kadar ege üniversitesi kan merkezi'ne (bornova) gidebilecekseniz, bana haber edebilir misiniz?

  yeşillendirmenizi beklemekteyim. berhan 05556231299

  yakın zamanda diş tedavisi olmamış dövme yaptırmamış ve 12 saat içerisinde de alkol almamış olması gerekiyor.
 • arkadaşımızın annesi izmir ege'de kemoterapi tedavisi görmekte. balıkesir'de yaşadıkları için tanıdıkları yok.

  annenin muhtemelen kana ihtiyacı olacak.

  a rh (+)

  iletişim:
  0533 216 25 12
  julide.
 • çapa tıp fakültesinde yatmakta olan 6 yaşında lösemi tedavisi görmekte olan bir kuzunun, 40 ünite kan borcu var ve bu sebeple kan ihtiyacı karşılanamamakta.kan grubu farketmeksizin kan verecek gönüllüler aranıyor.
  kan vermek isteyenlerin edip dalgıç a 0535 709 4671 den ulaşılması gerekiyor.
  kan verilirken hasta adının türkan azra dalgıç olarak belirtilmesi önemli.teşekkürler
 • halkalı acıbadem hastanesi nde yatan 10 aylık bir bebek için saat 7'ye kadar acil 4 ünite
  0 rh + kana ihtiyaç varmış. iletişim akın uysal: 0530 178 8569
 • izmir mimarlar odası şubesinden telefonuma gelen mesaj üzerine;

  ege üniversitesinde yatmakta olan ismail secım honaz için 0 rh negatif kana ihtiyaç vardır.

  iletişim 05356338439
 • göztepe ssk acil'de yatan 2 yaşındaki hastamız için çok acil b rh negatif trombosite ihtiyacımız var. babası mehmet tuğla: 0539 286 9498
 • çok önemli!

  göztepe eğitim ve araştırma hastanesinde yatmakta olan, henuz 4 yasinda kucuk elif sude kizimiz icin "acil" b rh(+) beyaz ve kırmızı kan ihtiyacı vardır. kan yardımında bulunmak isteyen arkadaslar babası hüseyin bey'e 0543 308 30 47numaralı telefonda ulaşabilir. vereceginiz kan minik bir bedeni yasama dondurecektir.

  kan vermek isteyenlerin bana da mesajla ulasmalarini ozellikle rica ediyorum.

  kan yardiminda bulunan herkese simdiden cok cok tesekkur ederim hem kendi adima hem de hayatini kurtaracaginiz minik elif sude ve ailesi adina.