şükela:  tümü | bugün
 • altina yazilanlar kan araniyor duyurularindan haberdar olmak isteyen yazarlarin olan biten bolumunde otomatik olarak cikacak ozel bir ba$liktir. (evet)

  ozel bir ba$lik oldugundan diger ozel ba$liklar gibi sozluk kurallari gecerli degildir. kan ya da benzer acil medikal ihtiyac barindirmayan nitelikte entry'ler silinecektir. bir kotuye kullanma tespit edilirse ilgili yazarin hesabi da tamamen kapatilabilir.

  yazarlarin direkt tanimadiklari bilmedikleri insanlar hakkinda kan duyurusu yapmasi ba$kalarinin ozel hayatlarina zarar olu$turabileceginden yasaktir.

  bu ba$liga yazilan entry'ler uzerinden 30 gun gectikten sonra verilen telefon adres gibi ozel bilgilerin kotuye kullanilmasini engellemek amaciyla otomatik silinip yazarlarin cop tenekesine gonderilirler. daha uzun vadeli duyuru yapmak isteyenler silindikce tekrar giri$ yapabilirler.
 • adana eski üniversal hastanesinde yoğun bakımda yatmakta olan bir hastamız için ab negatif kan ihtiyacı mevcut.
  irtibat: aytun öndemir
  gsm: 0 536 434 10 10
 • #ankara

  gata hastanesi kardiyoloji bölümünde yatan sabriye zinkçi için saat 14.00’a kadar herhangi bir grupta kan

  iletişim: 0 533 285 66 63 kızı demet zinkçi
 • lösemi tedavisi sebebiyle göztepe (istanbul) medical park hastanesi'nde yatmakta olan gencecik bir kız için acil 2 ünite ab(+) trombosit ihtiyacı var.

  babası yasin bey'le iletişime geçebilir, aileyi biraz gülümsetebilirsiniz: 0533 612 53 53
 • arkadaşlar çok yakın bir arkadaşımın kız kardeşi daha 18 yaşındaki gencecik beyza kanser ve kemoterapi almasına rağmen hastalığı tekrarladı.

  son çare olarak sıcak kan gerekiyor ve çok az zamanı kaldı ankara’da olan, tanıdığı olan kan grubunun önemi yok negatif olması yeterli kan verebilirse doku uyumu olabilir elimizden geleni yapalım allah aşkına ankara hacettepe hastanesi onkoloji bölümünde 05057936100 numaradan ulaşılabilir.

  yayabildiğimiz kadar yayalım lütfen. durumu çok kritik.
 • ankara olup 0rh+ trombosit vermek isteyen iyi kalpli sözlük yazarları lütfen bana ulaşabilir mi. umarım aranızdan birisi çıkar çok ihtiyacımız var, küçük bir kız çocuğuna iyilik yapmak istemez mısınız
 • ilik nakli için çok acil ve çok önemli;

  ab rh (-) kana ihtiyaç duymaktayız.

  ümraniye hisar hastanesi

  iletişim: ümit taşkıran: 05467642006
 • dokuz eylül hastanesi dahiliye bölümünde yatmakta olan ali ihsan aktürk için çok acil a rh+ kan gerekmektedir.

  iletişim için eşi: 0530 884 96 26.
 • 5 yasindaki losemi hastasi bir kardesimiz ilik nakli olacak. acil ab rh negatif kana ihtiyac var. zor bulunan bir kan oldugu icin malesef bulunamamis. kardesimizin ismi kubra tadli. marmara universitesi hastahanesinde yatiyormus. aramizda kan verebilecek durumda olanlar olabilir, olmayabilir. benim nacizane tek istegim mumkun oldugunca bu durumu paylasalim

  takipcisi az olsun, fazla olsun twitter, instagram vs hesaplardan da bir sekilde paylasirsak cok memnun olurum.

  konu ile ilgili telefon numarasi: 05368780988

  link
 • istanbul siyami ersek hastanesi, bypass ve kapakçık ameliyatı olacak erkek hasta için ab rh- kana ihtiyaç bulunmaktadır. kan verecek kişinin erkek olması gerekiyormuş.

  iletişim numarası 05395565515