şükela:  tümü | bugün
 • altina yazilanlar kan araniyor duyurularindan haberdar olmak isteyen yazarlarin olan biten bolumunde otomatik olarak cikacak ozel bir ba$liktir. (evet)

  ozel bir ba$lik oldugundan diger ozel ba$liklar gibi sozluk kurallari gecerli degildir. kan ya da benzer acil medikal ihtiyac barindirmayan nitelikte entry'ler silinecektir. bir kotuye kullanma tespit edilirse ilgili yazarin hesabi da tamamen kapatilabilir.

  yazarlarin direkt tanimadiklari bilmedikleri insanlar hakkinda kan duyurusu yapmasi ba$kalarinin ozel hayatlarina zarar olu$turabileceginden yasaktir.

  bu ba$liga yazilan entry'ler uzerinden 30 gun gectikten sonra verilen telefon adres gibi ozel bilgilerin kotuye kullanilmasini engellemek amaciyla otomatik silinip yazarlarin cop tenekesine gonderilirler. daha uzun vadeli duyuru yapmak isteyenler silindikce tekrar giri$ yapabilirler.
 • bir duyan olursa diye bugün içinde bir babamız için ihtiyacımız; b rh negatif kan, en az 1 ünite, bakirkoy devlet hastanesi (dr sadi konuk hastanesi)

  özay kayaş
  0536 689 88 39
 • okmeydanı eğitim araştırma hemotoloji bölümünde yatmakta olan süleyman şimşek adına ab (_) negatif (trombosit) kana ihtiyaç vardır 05468420717 numaraya ulaşabilirseniz seviniriz
 • yarın kadıköy siyami ersekte kalp ameliyatı olacak babam için 0 rh + kan ihtiyacı vardır. 2 kişinin kan vermesi yetiyormuş.kan verebilecek varsa çok müteşekkir olurum.
 • acil!!! ve sürekli olarak ihtiyacımız var..

  ümraniye hisar hastanesinde tedavi gören arkadaşımın annesi için düzenli olarak b(-) kana ihtiyacımız vardır.

  lütfen bu konuda yardımcı olabilecekler;

  ümit taşkıran: 05467642006 ile direk irtibata geçebilir

  ya da bana sözlükten (okan ırmak) mesaj atabilirler.
 • merhabalar.perşembe günü babam bypass ameliyatı olacak siyami ersek hastanesinde. o rh+ kanı olup vermek isteyen kadıköylü arkadaşlar var ise, çok mutlu olurum. kendilerini evlerinden alıp sonra geri evine götürme hizmeti de veriyoruz.
 • caglayan florence nightingale hastanesinde yatan bir yakınımız için a rh - veya 0 rh - kan ihtiyacı vardır,
  iletişim : orkun beu 0549 748 0337
 • arkadaşlar babam için pendik marmara eğitim ve araştırma üniversitesi hastanesine ab+ kan lazım yarın sabah kan verme imkanı olan ulaşabilir mi?
 • dokuz eylül üniversitesinde yatmakta olan ecesu çiçek için çok acil b(-) trombositte ihtiyaç vardır.
  iletişim babasi cafer çiçek 05364734371
 • acıbadem'de yatan bir yakınımız için acil kan aranmaktadır. mesajı aşağıda paylaşıyorum:

  "değerli arkadaşlar,
  altunizade acıbadem hastanesinde yatan hastamız için ab rh+ kan ihtiyacı duyulmaktadır. gönüllülerin erkek olması, hasta veya ilaç kullanıyor olmaması, yaş aralığının 15 - 55 olması tercih edilmektedir. bu ihtiyaç önümüzdeki 1 ay içerisinde devam edecektir.

  gönüllü olmak isteyenlerin 0537 722 87 15 no'lu telefon numarasını aramaları rica olunur.

  ilginiz için teşekkür ederiz."