şükela:  tümü | bugün
 • altina yazilanlar kan araniyor duyurularindan haberdar olmak isteyen yazarlarin olan biten bolumunde otomatik olarak cikacak ozel bir ba$liktir. (evet)

  ozel bir ba$lik oldugundan diger ozel ba$liklar gibi sozluk kurallari gecerli degildir. kan ya da benzer acil medikal ihtiyac barindirmayan nitelikte entry'ler silinecektir. bir kotuye kullanma tespit edilirse ilgili yazarin hesabi da tamamen kapatilabilir.

  yazarlarin direkt tanimadiklari bilmedikleri insanlar hakkinda kan duyurusu yapmasi ba$kalarinin ozel hayatlarina zarar olu$turabileceginden yasaktir.

  bu ba$liga yazilan entry'ler uzerinden 30 gun gectikten sonra verilen telefon adres gibi ozel bilgilerin kotuye kullanilmasini engellemek amaciyla otomatik silinip yazarlarin cop tenekesine gonderilirler. daha uzun vadeli duyuru yapmak isteyenler silindikce tekrar giri$ yapabilirler.
 • @odetotheend'in ricası üzerine;

  istanbul mehmet ali aydinlar üniversitesi acibadem hastanesinde yatan faris brigic icin acil 0 rh + granulosit ihtiyaci var.

  iletisim: 0505 976 31 14 (annesi).
 • bezmialem hastanesinde 23 yaşindaki bir lösemi hastası için acil a+ erkek kan a ihtiyaç vardır. ilk etapta uygun olup olmadığına bakılacak
  bezmialem acil kan merkezi
  abdul samet güveli için verilecek
 • kartal lütfi kırdar eğitim araştırma hastanesinde yatan hastamız meryem (yıldırım) atak için b rh (+) pozitif kana ihtiyaç vardır.
  iletişim: kübra nur fidan 0553 670 0801
 • kartal koşuyolu yüksek ihtisas hastanesinde kalp ameliyatı olacak hastamız için b rh negatif taze kana ihtiyaç var. kartal maltepe civarında gitme imkanı olanlar, 30 ağustos'ta anadolu adliyesi yanındaki kızılay kan merkezine bünyamin arslan adına kan verebilirse çok makbule geçecek.
 • merhaba,
  acaba "acil kan aranıyor ilanları" başlığına hacettepe üniversitesi tıp fakültesinde yatan hastam için kan ve trombosit rh(+) olmak kaydıyla kan ihtiyacımızı yazabilir misin? iletişim için 05513908765
  yardımın için şimdiden teşekkür ederim.

  not: alintidir.
 • istanbul bahçelievlerde kemoterapi gören yusuf kardeşimize ab pozitif kan gerekiyor.

  iletişim: 0538 474 47 17
 • **acil* arkadaşlar bir arkadaşımızın bebeği için çok acil kana ihtiyaç var. mümkünse kendi gruplarınızda da paylaşabilirmisiniz, teşekkürler??
  *uludağ üniversitesi tıp fakültesinde yatmakta olan 1 aylık göktürk yetişti bebek icin ab- kan aranıyor. irtibat için babası onur yetişti'ye bu numaradan ulasabilirsiniz: +90 549 385 00 19*
 • ** acil ** arkadaşlar beylikdüzü özel medicana hastanesinde yatan hastamız için acil a pozitif kana ihtiyacımız var. etrafınıza da yayabilirseniz çok sevinirim.

  iletişim: mehmet daşkaya - 0544 905 31 55
 • ** acil ** arkadaşlar arkadaşımın babası kalp ameliyatı oldu şu anda yoğun bakımda. acil ab(-) kana ihtiyacımız var. ankara başkent hastanesi. iletişim: 0553 348 02 21