şükela:  tümü | bugün
  • altina yazilanlar kan araniyor duyurularindan haberdar olmak isteyen yazarlarin olan biten bolumunde otomatik olarak cikacak ozel bir ba$liktir. (evet)

ozel bir ba$lik oldugundan diger ozel ba$liklar gibi sozluk kurallari gecerli degildir. kan ya da benzer acil medikal ihtiyac barindirmayan nitelikte entry'ler silinecektir. bir kotuye kullanma tespit edilirse ilgili yazarin hesabi da tamamen kapatilabilir.

yazarlarin direkt tanimadiklari bilmedikleri insanlar hakkinda kan duyurusu yapmasi ba$kalarinin ozel hayatlarina zarar olu$turabileceginden yasaktir.

bu ba$liga yazilan entry'ler uzerinden 30 gun gectikten sonra verilen telefon adres gibi ozel bilgilerin kotuye kullanilmasini engellemek amaciyla otomatik silinip yazarlarin cop tenekesine gonderilirler. daha uzun vadeli duyuru yapmak isteyenler silindikce tekrar giri$ yapabilirler.
  • 0 rh (-) kana sahibim.
    giresun ve çevresinde ihtiyacı olan olursa numarasını bıraksın,
    seve seve bağışlayabilirim kanımı.
  • göztepe eğitim ve araştırma hastanesi'nde yatan kanser hastası çok yakın bir arkadaşımın 0 rh negatif acil kana ihtiyacı var.

iletişim numarası için mesaj atın lütfen.
  • tekirdağ devlet hastanesi, 1. kısım cerrahi yoğun bakımda yatan lamia bal için ab rh (-) kan lazım
    iletişim için: 0546 203 00 52
  • a rh +

adana başkent hastanesi-yüreğir

05334291690

adanadaki arkadaşlar bize ulaşabilirler mi?
  • bayramdan sonra adana ortadoğu hastanesinde açık kalp ameliyatı olacak hasta için a rh(-) kana ihtiyaç vardır. öncesinde uygunluk kontrol çalışması yapılması gerekiyormuş. adana’da olup bu kan grubuna sahip olanlar şu numarayla iletişime geçebilirse sevinirim.

hacer hanım: 0541 326 58 01
  • ankara'dan kan ihtiyacı!
    kanser teşhisi konan arkadaşımın kuzeni için acil ab rh negatif kan ihtiyacı vardır. kendisi gülhane'de yatıyor şu an.
    ileşitim bilgisi: 0505 272 93 08
    ulaşamayanlar bana mesaj atabilirler.
  • ankara başkent hastanesinde yatmakta olan serdar orduhan için acilen a- (a negatif) kana ihtiyaç vardır.
    iletişim: fatma orduhan - 0536 673 86 43
  • arkadaşlar, bir yakınımın annesi için a negatif kan ihtiyacı vardır. sakarya merkez eğitim araştırma hastanesinde yoğun bakımdadır. son 1 sene içerisinde diş çektirmemiş, dolgu yaptırmamış, ameliyat olmamış, kortizonlu ilaç kullanmamış olan arkadaşlar var ise desteklerini esirgemesin lütfen. iletişim: şafak koç-0555 500 12 51 şimdiden hepinize teşekkür ederim.
  • acil acil acil... kan ihtiyacı a+ marmara üniversite hastanesi kaynarca
    lütfen kan verebilecekler bana ulaşsın