şükela:  tümü | bugün
 • altina yazilanlar kan araniyor duyurularindan haberdar olmak isteyen yazarlarin olan biten bolumunde otomatik olarak cikacak ozel bir ba$liktir. (evet)

  ozel bir ba$lik oldugundan diger ozel ba$liklar gibi sozluk kurallari gecerli degildir. kan ya da benzer acil medikal ihtiyac barindirmayan nitelikte entry'ler silinecektir. bir kotuye kullanma tespit edilirse ilgili yazarin hesabi da tamamen kapatilabilir.

  yazarlarin direkt tanimadiklari bilmedikleri insanlar hakkinda kan duyurusu yapmasi ba$kalarinin ozel hayatlarina zarar olu$turabileceginden yasaktir.

  bu ba$liga yazilan entry'ler uzerinden 30 gun gectikten sonra verilen telefon adres gibi ozel bilgilerin kotuye kullanilmasini engellemek amaciyla otomatik silinip yazarlarin cop tenekesine gonderilirler. daha uzun vadeli duyuru yapmak isteyenler silindikce tekrar giri$ yapabilirler.
 • ızmir dokuz eylül üniversite hastanesinde 7 aylık ikiz bebekleri, annenin lösemi olması sebebiyle anne karnindan alınıp küvoze konmuş.

  yaşam mücadelesi veren anne için çok acele b rh (+) pozitif trombosit kana ihtiyaç vardır. anne zamanla yarışıyor. irtibat icin babası : 0507 421 98 61

  baslik mi acsam, buraya mi yazsam bilemedim, bu konuda tecrübesi olanlar yesillendirirse sevinirim. durum baya kritik cünkü.
 • arkadaşımın açık kalp ameliyatı olacak babası için ab - kan ihtiyacı vardır. ilanı aynen paylaşıyorum:

  an itibariyle, halen babam için acilen kan ihtiyacımız devam etmekte...yarın açık kalp ameliyatımız olacak ab - kana ihtiyacımız var! verebileceklerin mümkünse genel merkez olan; kartal kızılay kan merkezi’ne ya da en yakın kızılay’a giderek hasta adı ve yattığı hastaneyi söyleyerek kan bağışında bulunmalarını rica ediyorum. ardından aşağıdaki cep iletişim numarasından hemen bizi bilgilendirirseniz, hastaneyi harekete geçirerek kana daha hızlı ulaşabileceğiz.
  iletişim için: 05309528510

  kan verirken not düşülmesi elzem bilgi;
  hasta adı: ali bitir,
  yattığı hastane: haydarpaşa eski gata hastanesi kalp ve damar cerrahisi bölümü

  ilgilenenlere şimdiden çok teşekkürlere

  gidebilecek olanlar için (mümkünse bu akşam, ya da yarın sabah erkenden) kartal kızılay kan merkezi çalışma saatleri 08:00 ve 00:00 olarak görünmekte...
  0216 458 05 00
 • izmir,

  lösemi teşhisi konulmuş 7 yaşındaki çocuğu acil ab+ kan ihtiyaç vardır

  iletişim: 0532 223 28 87
 • bir öğretmen arkadaşımın öğrencisi ankara cebeci tıp fakültesinde akut lösemi tedavisi görüyor. haftada üç gün düzenli a rh(-) trombosit ihtiyacı var. rh (-) kan ve trombosit bulabilmek oldukça zor, ayrıca ihtiyaç da fazla, bu nedenle ne kadar çok kişiye ulaşılabilirse o kadar iyi olacak.
  hastanın abisi necati ince'nin telefonu: 0542 699 70 24.
 • izmir dokuz eylül üniversitesi hastanesi kalp damar cerrahi bölümünde yatmakta olan güzin gemici için kana ihtiyaç vardır. grup fark etmez.

  iletişim: 05331425782
  ali gemici
 • göztepe eğitim araştırmada yatan abime çok acil a+ kan ve trombosit lazım.

  iletişim : 0539 385 07 26
 • henüz 24 yaşındaki lösemi hastası recep fidan için 0 rh (-) kana ihtiyacımız vardır. 532 482 01 29 baba-efendi fidan
  şişli kolan hastanesi
  sizin için bir kaç dakika, bir hasta için bir nefes.
 • yedikule göğüs hastalıklarında yatmakta olan hasta için b+ kan aranıyor, 05522372943, çapa kan merkezinde murat nişancalı adına verilecek kan, 1 yıl içinde dövme - piercing yaptırmamış olması, 2 gün içinde alkol almamış olması gerekiyor.
 • kalp ameliyatına girecek babam için acil ab+ kan ihtiyacımız var.

  kocaeli üniversitesi tıp fakültesi

  kocaeli ve/veya yakınında kan verebilecek olan biri var ise yardımlarını bekliyoruz.

  irtibat için
  suren bey: 0542 276 80 22