şükela:  tümü | bugün
 • altina yazilanlar kan araniyor duyurularindan haberdar olmak isteyen yazarlarin olan biten bolumunde otomatik olarak cikacak ozel bir ba$liktir. (evet)

  ozel bir ba$lik oldugundan diger ozel ba$liklar gibi sozluk kurallari gecerli degildir. kan ya da benzer acil medikal ihtiyac barindirmayan nitelikte entry'ler silinecektir. bir kotuye kullanma tespit edilirse ilgili yazarin hesabi da tamamen kapatilabilir.

  yazarlarin direkt tanimadiklari bilmedikleri insanlar hakkinda kan duyurusu yapmasi ba$kalarinin ozel hayatlarina zarar olu$turabileceginden yasaktir.

  bu ba$liga yazilan entry'ler uzerinden 30 gun gectikten sonra verilen telefon adres gibi ozel bilgilerin kotuye kullanilmasini engellemek amaciyla otomatik silinip yazarlarin cop tenekesine gonderilirler. daha uzun vadeli duyuru yapmak isteyenler silindikce tekrar giri$ yapabilirler.
 • yarın sabah siyami ersek hastanesinde ameliyat olacak dört günlük bir bebeğimiz var.

  0 rh (-) kan gerekiyor. kan verecek kişinin erkek olması ve ameliyat bitene kadar hastanede kalması gerekiyormuş.
  sabah saat 8’de hastanede olunması lazım.

  iletişim:
  emre er - 0542 358 03 28
 • destek olalım gençler.

  ankara yüksek ihtisas hastanesi

  a rh (+)

  inan koç

  05559624962.
 • arkadaşımın ankara'da tedavi gören babası için acil a rh- kana ihtiyaç vardır. donör kişiler gelmediği için kan arıyorlar.
  hastanın adı : tengiz varshalomidze
  kan verebilecek kişiler bu numaradan arkadaşımın kardeşiyle iletişime geçebilirler: 0554 158 8252
  kan verilecek yer : gazi üniversitesi tıp fakültesi hastanesi kan merkezi
 • ankara gata hastanesi metehan dikci adında 10 yaşındaki kardeşin 0 rh- trombosit kana acil ihtiyacı vardır.kas kanseri

  irtibat;kemal dikci
  0530 326 4449
 • istanbul göztepe medikal park hastanesinde ilik nakli yapılacak kadın hasta için a pozitif kana ihtiyaç vardır.
  iletişim : 0535 377 39 89 - yılmaz bey
 • kocaeli üniv. hastanesinde yatmakta olan ameliyatlı hasta icin grup fark etmeksizin kan ihtiyacı vardır. izmit fevziye cami bahcesindeki kızılay cadırında nuriye balcı hasta ismi verilerek 16:30 sonrasında kan verebilirsiniz. iletişim icin yasar balcı 05437964108
 • gelen mesaji aktarıyorum ;

  arkadaşlar

  ankara da

  ab (+)

  kana ihtiyacımız var dedemiz için... yarin ameliyata girecek kan bulamiyoruz... yardımcı olabilcek olan olursa yesillendirebilirse cok sevinirim... ya da telefonla ulasabilirsiniz... gerekirse biz gelip alip goturup tekrar evinizi birakiriz...

  ömer demirtaş
  0554 208 98 56
 • çağlayan florance nightingale hastanesinde yatmakta olan bir hasta için çok çok acil ab+ trombosit ihtiyacı var. hayatı tehlike sözkonusu.
  iletişim için: 0 533 923 43 89 sevgi hanım.
 • arkadaşlar ege üniversitesi'nde durumu ağır bir hasta için 0 rh+ trombosite ihtiyaç var. verebilecek durumda olanlar mesaj atabilirseniz arkadaşa yönlendireyim.

  teşekkürler