şükela:  tümü | bugün
  • yarın (03.07.2018) aort kapak degisimi ameliyati olacak kuzenim icin öglen 12 ye kadar ab rh + tam kan ihtiyaci vardir. yer istanbul medistate kavacik hastanesi hasta ismi umut öztürk. yardimci olabilecek varsa cok mutlu oluruz tesekkurler

iletisim icin annesi muzeyyen ozturk 0533 365 03 04
  • acil kan ihtiyacı

sarılar mahallemizde meydana gelen tren kazasında yaralanan vatandaşlarımız için her gruptan acil kana ihtiyaç vardır. vatandaşlarımızın başta çorlu devlet hastanesi olmak üzere çorlu’daki tüm hastanelere kan vermek üzere başvurmaları önemle rica olunur

https://twitter.com/corlubelediyesi

444 99 59
  • medicana'da bir lösemi hastası için acilen a+ trombosit aranıyor. hastanın durumu çok kötü.

iletişim tel: 0536 386 20 85 (bahadır bey)
  • ankara'da ibn-i sina hastanesine saat 16.00'ya kadar bir yakınımız için b rh (-) kan ihtiyacı vardır. iletisim icin bana yazabilirsiniz.
  • bir arkadaşımın geçirdiği kaza sonrası tedavisi süren kardeşi için istanbul'da olan dostlar kan bağışında bulunabilir misiniz lütfen?

şartları şöyle imiş;
    kan verecek olan son bir yilda dovme yaptirmis olmamali ve son uc ayda kan vermemis olmali. kan verecek olanlar bakirkoy sadi konuk egitim ve arastirma hastanesi "husnu şinasi ural kan merkezine" haftaici mesai saatlerinde (08.00-16.00) muracaat edebilirler. kendilerine bir form verilecek ve ilgili formda kimin adina kan verdiklerinin soruldugu kismi "onur tütüncü" adina seklinde doldurmalari gerekmektedir.

güncel durumda her kan grubundan bağışçı kabul edilmekte.
  • 20 aylık bebek için `0 rh(-)`

istanbul için irtibat 0 544 234 59 45
  • şişli etfal’de yatmakta olan hastamız için acil 4 ünite 0 rh+ kana ihtiyaç vardır.

( o kadın benim ) nickli yazar ile irtibata geçilirse sevinirim.
  • 20 aylık, kalp ameliyatı olan bebeğe acil kan aranıyor. 0 rh negatif.
    bebeğin babası: 0544 234 59 45 emrah yılmaz
    istanbul
  • istanbul da kalp ameliyatı olacak 20 aylık bebeğe 0 rh( -) kan aranıyor. dakikalar bile önemli.

baba emrah yılmaz : 0544 234 59 45
  • hacettepe üniversitesi hastahanesinde yatan betül kalkan 10.07.2018 tarihinde ameliyata girilecek acil ab rh+ kana ihtiyaç var yardımcı olmak isteyenler hacettepe üniversitesi hastahanesinin acil servisine başvurabilirler irtibat 05443998607