şükela:  tümü | bugün
  • arkadaşlar merhaba; gaziantep civarında a rh (+) acilen kan arıyoruz, destek olabilir misiniz? hasta medical park gaziantep’te, irtibat beni yeşillendirin ya da 0 531 709 67 42
  • arkadaşlar merhaba, şişli etfal’de yatmakta olan kanser bir yakınımız için 0 rh(-) kan aranıyor. kan verebilecek olanlar +90 (544) 324 08 15 arayabilirler.. çok teşekkürler..
  • göztepe eğitim araştırma hastanesi'nde ameliyat olacak babam için bugün saat 14'e kadar iki ünite 0 rh (-) gerekiyor. verilebilecek olanlar direkt bana mesaj atabilirler. teşekkürler.
  • arkadaşlar pazartesi ameliyat olacak öğrenci bir kız kardeşimiz icin o rh- kana ihtiyaç vardır. ameliyat hangi hastanede olacak kac ünite ihtiyaç var öğrenince editleyecegim. kan verebilecek olanlar yesillendirebilir mi.

yer:ankara
  • 100lerce paylaşım yapılmasına rağmen ablam için şuana kadar kimse aramamış.
    gerçekten yardım etmek isteyen dostlar ankarada yaşayan tanıdıklarıyla direk iletişime geçerse. daha etkili olur. ablamın hayati tehlikesi devam ediyor.

acil!
    hayati tehlikesi olan ablam için arh(+) hücre verilmesi gerekiyor.

not: ablamın yattığı hastane ankara medicana (söğütözü) hastanesinde verileceği için sadece ankara’da yaşayan kişiler verebiliyor. onun için şuan kimseye ulaşamadık.

iletişim asuman bilgin
    0 555 894 90 68

2 hafta önce verdiğim için yazıyorum
    • hücre verme işlemi koldan normal kan verir gibi yapılıyor. işlem ve acı bakımından hiçbir farkı yok.
    •işlem için 2 gün hastanede yatıyorsunuz. (yemek ve yatışınız ücretsiz)
    •hastanede yattığınız (2 gün) ve sonrası için (3 gün) rapor veriyorlar.
    •veriş işleminden sonra extra bir şey olmuyor. kan vermenin aynısı.

iletişim asuman bilgin
    0 555 894 90 68
  • okmeydanı eğitim araştırma hastanesi inşaat çalışmaları esnasında, hastane doktorlarından dr.emine gürdal'ın tek çocuğunun başına demir plaka düşmesi sonucu hasta, beyin cerrahı tarafından opere edildi ve acil olarak b rh+ trombosit ihtiyacı mevcut.

çocuğun ismi alp demir gürdal. 8 yaşında.

iletişim: annesi dr.emine gürdal 05056817790
  • arkadaşlar hastalığı uzun uzun yazmak yerine; şehir, kan grubu, telefon yazarsanız bu derece önemli bir başlıkta eminim çok daha yararlı olacaktır, entrylerin içinde şehir ve kan grubu arıyorum.
    herkese geçmiş olsun, acil şifalar.
    ***izmir/ b rh+ ihtiyacı durumunda direkt ulaşabilirsiniz.***
  • izmir medical park hastanesi onkoloji bölümünde yatmakta olan mutlu kaygusuz için çok acil brh(-) kana ihtiyaç vardır. irtibat : mesut daysal 0535 7381409
  • acil b rh + kan ve trombosit ihtiyacı #istanbul halkalı acıbadem hastanesi’nde tedavi gören muhammed uyanık için

iletişim : 05447657082

-------------------------------------------------------
    b rh + iletişim olus baser 535 613 22 75 istanbul göztepe
  • bir arkadaşın erken doğan ikizleri için a rh negatif trombosite ihtiyacı varmış. bebekler ankara gazi hastanesinde. iletişim : rıfat yetiş 0507 084 19 07