• benim bu kişi. olum kestiremiyorum lan hanginiz kız hanginiz erkek.
  • aslında kadınlarla konuşmasını iyi bildiğimi düşünüyorum ancak çirkin ve fakirim. boy da yok anasını satayım. her yerden darbe yemiş durumdayım. bu sebeple askıntı olamıyorum.

bir kaç kere yazdığım yorumlar neticesinde kadınlardan mesaj aldım. konuşmaya başladık. iki tanesinde ilerleme de kaydettik. sonra ne oldu, en çok korktuğum ana geldik. “muhabbetini çok sevdim. telegram veya whatsappın var mı?”
    “yok” diyemezsin sene olmuş o zaman 2019. “muhabbet buradan güzeldi ne gerek vardı şimdi bunlara” da diyemezsin.
    “kadın halimle ben istiyorum, salak mısın?” derler. verdim tabii telegramı. kadınların ikisi de afet gibi bir şey çıktı şansıma. orta halli bir şey olsalardı bari, “senin de burnun yamuk ve şişmansın gerizekalı” diyebilirdim. o da yok. tamamen 5-0 yeniksin. ben ise esmer, 1.69 boyunda, kara kuru, 2200 maaş ile marangoz yanında çalışan bir adamım. nasıl fotoğrafımı koyayım? nasıl kendime güveneyim? konuşmam iyi de, görüntü noktasında kendime güvenim yok ki... fotoğrafımı koyduktan 15-20dk geçmeden yazışmalar seyrekleşti. kadınlar da tarihin tozlu sayfalarında kendilerine yer buldu. en acısı da “ne oldu, bir durum mu var? neden sustun?” diye sormuyorum bile. çünkü nedeni belli aq!

bu zamana kadar reelde bir iki kez kadınlara yaklaşmak istedim. tecavüzcü, sapık muamelesi gördüm. çünkü çirkin ve fakirim. hadi zengin olsam çirkinlik kapanırdı. “ay salak şey, çirkin ama sempatik. üstelik parası da var” denilirdi. ama maalesef. sonuç olarak ekşideki kadınlara bırak askıntı olmayı, muhabbete bile girmiyorum artık.

edit1: özelden telegram isteyen hanımlar. bence gerek yok. gerçekten süreç belli. umutlanmak istemem.

edit2: bir hanım kardeşimiz taşak geçmek suretiyle sanırım, şefkat seksi adı altında birleşim istiyor. güldürdün beni kaşar seni.
  • an itibariyle beni bambaşka bir erkek olmaya zorlayan bir iddiaya konu olmuştur. ben koca sözlükte tek bir kıza bile askıntı olamadı dedirtmem aleme. uçana kaçana.

(bkz: kusura bakma bacım arkadan ittiriyorlar)
  • çirkin ve fakir olduğum için benim o erkek yazar. yakışıklı olsam veya zengin olsam ya da hem yakışıklı hem zengin olsam taciz düzeyine varmayan askıntılıkta bulunurdum. ama hem çirkin hem fakir olduğum için askıntılık yapmıyorum, çünkü direkt tecavüzcü muamelesi görürüm.

edit: imla.
  • listeye beni de yazmanızı rica edeceğim. niye? çümkü hanım yazdıklarımı okuyor. keser dötümü
  • sürekli karşılaştığım yazardır. bu durum da, askıntı olanların azınlıkta olduğunu düşünmeme vesile olmuştur.

edit: bu kadar kısa sürede yazdığım entryden pişman olacağım aklıma bile gelmezdi.
  • öhööm, hepimiz böyleyiz sanırım, aksi nasıl oluyor ki? ne yapıyor yani, entry giren kızımıza arkadan yaklaşıp ensesine mi üflüyor? tanım kasan ablaya laf mı atıyor? kadın hakları diyen hanım kızımıza çıkma mı teklif ediyor? var mı olum gerçekten böyle yapanınız? ben de kadınlarla mesajlaşmayı seviyorum ama gülüyoruz eğleniyoruz bitti. nasıl asılabiliriz. "entryleriniz de çok güzelmiş, biraz da benim dizüstünde yazmak ister misin?" şeklinde mi? yoksa, "uf uf uf nick altına bak ne kadar çok!" mu denir? yoksa yekten, "sanırım kadınsınız, kadınsanız sevişelimmi? kadın mısınız, şu an fenayım bir şeyler içmeye mi gitsek? sevişsene gız benlen!" gibi mi giriyoruz?
  • erkeklere askıntı oluyordur. la yumurta, bana bak, ver bi alt dudak !!!
  • normal insandır, abartmaya gerek yok.
    ben de böyleyim, biri mesaj atmadıkça kimseye atmam, gerek yok çünkü.

"ağbiii zamanım geldi ağbii dayanamıyom artıığğk" diye dolaşanları normal insan mı sandınız siz?

kafanızı kullanın kafanızı.

edit:eheemm öhömmm sevişmek istemiyorum lütfen özelden fotoğraf göndermeyiniz. hadi gönderdiniz, çükünüzü atmayınız.

edit2: rica ediciim yapmayınız, evet ideal erkek olabilirim ama yine de yapmayınız. ev erkeği olmak istemek nedir ya?

editler şaka ya, kimse bişey göndermedi ühüğ.
hesabın var mı? giriş yap