şükela:  tümü | bugün
  • bence de yellenmek gayet normal, mesela başlık içeriklerini sürekli sildirmeseydi ben çoktan unutmuştum.

ama şimdi meltem diyince aklıma sadece osuruk geliyor.

teşekkürler sabire,
    yelleniyon habire..
  • bu başlığın da yakında sildirilecek olması.
  • aptal olmasıdır.

şimdi bu kadına ait hiç bir başlığa tek kelime yazmadım ama durum şu. kadın kalkıp olayı mahkemeye intikal ettirmese şimdiye kadar unutulmuştu. kimse kendisiyle uğraşmıyor, kimse adını bile hatırlamıyordu. kimler geldi kimler geçti böyle bir düşünün.

bu aptal kadın ne yaptı olayı mahkemeye intikal ettirdi sözlükçüler de tabii ki buna tepki verdi derken işler bu hale geldi.

o ilk başlık sildirmeyi yapmayacaktı.
  • özellikle ak partili olmasi ve eksi sozlugu birkac platformda elestirmesi imiş.

bel alti vurulan entry ve basliklari sildirmesiyle de her turlu söylemi hak etmiş oluyormuş.

ben de yeni öğrendim.
  • olmayan hededir.

alenen gizli reklam yapılıyor hanım hakkında esasen.
  • sözlükteki ergen yazarların fazlalığıdır.
  • başlık sildirme işine girişmese çoktan unutulup gitmişti; düzenli olarak başlık sildirdiği için insanlar inat edip yazdıkça yazıyor. amma ve lakin bu da onun hoşuna gitmiş olacak ki, artık hobiye döndürdü. bir de işin reklam yasağı yönetmeliği var tabi, çaktırmadan ortasından delip geçti yönetmeliği. sadece bi dilekçe ile düzenli olarak reklamı yapılıyor.

ha kim canlı yayında kamera karşısında cayır cayır osuran bir avukatı olsun ister, orasını bilemem.
  • kendisinin güce tapmasından dolayı olabilir.