şükela:  tümü | bugün
  • ilkel, cahil, şahsiyetsiz, iki yüzlü olan, her fırsatta pozif bilimlerden bahseden ama zerre kadar öğrenmeyen, görgüden yoksun, konu fırsat eşitliği olunca yılmaz aktivist gibi görünen ama aslında bi sike derman olmayan, "orayı da gezdim burayı da gördüm" ve "ideal karşı cins nasıl olmalıdır? " dışındaki konulara zerre kafa yormadığı halde bir ilkokul çocuğunu aratmayan, ayağı yere basmaz argümanlarıyla her şeyi bildiğini zanneden, aslında insan hakları özgürlük, ileri demokrasinin ne olduğu konusunda nefret ettiği hükümet kadar geri kalmış ve çaresiz durumda olan kişidir.

    bunu nereden tanırsınız? din ve gelenekle ilgili başlıklarda o kadar agresiftir ki, öfkesinden kendini yer. sanki bu konularda kapanmaz bir yarası var gibidir. kendi yaşadığı kısıtlamalardan yakınarak aynısın hakim kültürün refah insanları da yaşasın ister. kendine düşman olan her kim zenginleşmişse, çaldığı muhakakktır fakat kendi beyaz türk dostları büyük girişimcilerdir.

    bu yorumu okurken bir ak-trolle karşı karşıya olduğu ön yargısıyla okur. cehaletin %50 den değil %96 dan kaynaklandığını görmez. sorunun kesim sorunu değil doğrudan doğruya bütün halkın cehaleti olduğunu asla itiraf etmez.

    hukuki yusuflama editi: *
  • kisirlastirilmalilar bilakis.
    not: arkadaş hazir ol, kufurler gelecek.