• bu butonun ne işe yaradığını çözen varsa söylesin. ne oluyor yani yukarı aşağı oklara basınca? saydığı yok zaten kaç kere oylandığının.
  • başlıklarda yazılı entry’leri, her ne kadar sayısı gözükmese de, şukela modunu kullandığınız takdirde, en çok beğenilenden, en az beğenilene doğru sıralar.

tanım: aslında işe yarayan buton.
  • yoktur öyle bir şey.

bildiğimiz üzere bir entry faydalı bulunursa yukarı ok, beğenilmezse aşağı ok kullanılıyor. bu da yazarın karma skorunun hesaplanmasında belirleyici oluyor. fakat favorilemenin şukela gibi kullanılması durumu da mevcut maalesef.

büyük ihtimal sözlük bunun bir sidik yarışına dönmesini istemediğinden şükela'yı sayısal olarak göstermiyor. ama ne yazık ki favorileme bu sidik yarışına yine de çanak tutuyor. bu sidik yarışı da suserların başlıklara içinden geçeni değil de daha popülist cümleleri yazmalarını teşvik ediyor. ben ikisinin de gösterilmesinden yanayım. şükela o zaman daha aktif olarak kullanılır diye düşünüyorum.

eyyorlamam bu kadar
  • yatan maaslari yazilan entrylerin sukelasina gore degisiklik gosterdigini bilmeyen bir yeni yazar hezeyani
  • karambolden yazar olmuş yazar hezeyanı.

(bkz: sözlüğün önüne geleni yazar yapması)
  • ben ayda 9.99 vererek kim okumuş, kim ne oy vermiş, kim gammazlamış hepsini görüyorum.

üyelik için detaylı bilgi
  • başlığın üzerinden yıllar geçmişken tekrar değerlendirmesi gereken butonlardır. halen verimli kullanıldığını düşünmüyorum. kaç kişi şükela modunda kullanıyor?
    şahsi düşüncem; redditteki gibi görünür bir karma puanı olması ve bunun entrylerde filtreleme düşük karmalıları görmemeniz ile kaliteli bir sözlük deneyimi yaşayabiliriz. bu bencesi tabi.
hesabın var mı? giriş yap