şükela:  tümü | bugün
 • gözlemlediğim kadarıyla bazılarında fosfor eksikliğine bağlı ciddi sorunlar var.
  adamlar kalkıp diyor ki; "türk savaş uçakları hakurk'ta sivil bir çocuğu öldürdü". hakurk neresi; pkk kamplarının bulunduğu, pkklı teröristlerin barındığı dağlık bir bölge, türk silahlı kuvvetleri'nin sürekli bombaladığı bir hedef. idda edildiği gibi günahsız bir çocuk ölmüş ise hepimiz üzülürüz ama propaganda malzemesi yapmak ayrı bir iğrençliktir.
  bugun yapılan halkalı saldırısı sonucu ölen kız çocuğu için ne diyor bu sempatizanlar; "pkk daha önce uyarmıştı, siviller askerlerden uzak dursun". ee be gerizekalı, neresinden tutsan elinde kalıyor. senin teröristin şehirin göbeğinde otobüse saldırıyor ve sen bunu örgütün laflarıyla savunup "ee siz de ciddiye alsaydınız." diyorsun. ama sürekli bombalanan, teröristlerin yatağı olmuş, ateşin içi olduğu belli olan bir bölgede bir çocuğun öldüğünü idda edip bunun üzerinden türk silahlı kuvvetleri'ne saldırıyorsun, bir güzel propagandanı yapıyorsun. nasıl yaratıklarsınız lan siz?

  yine bu sevgi pıtırcıkları diyor ki; "bizim dağda ölen insanlarımıza saygısızlık ediyorsunuz, leş diyorsunuz". ee be gerizekalı, madem o kadar ölüye saygınız var, bu pkk niye çatışmada ölen adamlarının üzerine patlayıcı tuzaklayıp kaçıyor. insan bedenine saygıdan bahsediyorsunuz, canlı bombalar ne ayak? terör örgütü kendi ölüsüne saygı göstermiyor ki, hangi mantıkla kalkıp canını yaktığı insanlardan saygı bekliyorsun, pes!

  şu: "pkk sizi uyarmıştı hacı, dinleseydiniz" muhabbeti aklıma geldikçe çıldırıyorum. böyle bir cümle kurmak için insanlıktan sıyrılmış olmak gerekir. şu pkknın sokak eylemlerden önce emniyet müdürlüğü açıklama yapsa, dese ki; "herkes çoluğuna, çocuğuna sahip çıksın, olacaklardan sorumlu değiliz". sonra da eylemdeki çocuklardan bir kaçı hayatını kaybetse(allah korusun), gelip ne derdin? "emniyet sizi uyarmıştı hacı, dinleseydiniz" mi derdin yoksa ortalığın amına koymak için sözlükte faşistlikten girip insan haklarından çıkıp bir güzel propaganda mı yapardın?

  iki yüzlü ibneler, biraz balık yiyin lan, fosfor gitsin beyninize.
 • dağdaki akrabaları kudurmuş, her türlü ahlaksızlıkla can alırken, kendileride boş durmayarak pkk koruyuculuklarını ve türk düşmanlıklarını sözlükte sürdürüyorlar.
  hatta hırsla ve inatla pek çok sözlükçüyü tahrik etmektedirler.

  zaman ötesi edit:
  lan boktan evrimleşmiş embesiller.
  istediğiniz kadar kötüleyin.
  ancak bu millet ayaklandığı zaman, o kötüle butonu sizi kurtaramayacak.
 • küfür edince incinen insanlar. vah canlarım benim.

  savundukları şerefsizler can almakla meşgulken küfredince incinen insanlar. insan diyecek laf bulamıyor.

  (ara: şeref)
  (ara: haysiyet)
 • hepsinin anasını avradını sikeyim..

  (bkz: pkk'nın gerçekleştirdiği toplu katliamlar)
 • çok alıngandırlar. pkk'yı desteklerler ama kendilerine terörist denilmesinden hiç hazzetmez, alınganlık gösterirler.

  (bkz: teröristlerin çok alıngan olması)
 • delikanlı gibi çıkıp pkklıyım kardeşim diyemezler ben kürdüm diye bunu yapıyosunuz, hedef gösteriyosunuz ühühüh diye ağlarlar. götü başı ayrı oynuyor adamların.
 • yollara mayın döşeyen, kalleşçe vurup kaçan, yasal zorunluluk olarak askerlik görevi yapan 20-21 yaşındaki çocukları uzaktan kumandalı bombalarla katledip kahramanlık taslayan, alışveriş merkezini ateşe verip insanları diri diri yakan, şehir merkezinde bomba patlatıp asker polis sivil türk-kürt demeden insanları paramparça eden, molotof kokteyli ile araba yakan, aslen kendisi orospu çocuğu olup önüne gelene faşist diyen, üstüne bir de insan olduğunu iddia eden şeref yoksunu yaratıklardır.
 • sırtlan sürüsü.

  bunların en aptalı da sözlükte çerkes, laz, arnavut, gürcü, boşnak arkadaşlarımızın peşinde gezer: "yahu birader sizin milli kimliğiniz yok mu, siz niye terör örgütü kurup türk askeri öldürmüyorsunuz" diye sorar. öyle de salaktır yani.
 • sözlükte ve ülkem*de bulunmamasını istediğim insanlardır bunlar. şahsen hoşlanmam kendilerinden. kürtçe başlığı altına koyduğum entry'e isterlerse her gün 1000* defa kötü oy versinler. o entry silinmeyecek, diğer kötülenen pkk karşıtı entryler de*...
 • pkk'yı haklı bulabilmek için türlü taklalar atan insanlar guruhu.
  hayır bir de inanmış gibi yapıyorlar pkk'nın masumiyetine, asıl ben ona çok gülüyorum ki.
hesabın var mı? giriş yap