şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dun sozluge girip kadina kafa koymak basligindan irkildikten, bugunde tekrar karsima cikan bedava olsa sikilmeyecek kadinlar basligini gordukten sonra kafamda olusan kani...sozlugun hedef kitlesini sorgulatan nitelikte basliklardir, hele birde iceriklerini gordukten sonra (ozellikle kadina kafa atmakbasligi icinde).nitekim sozluk yazarlarinin daha egitimli ve daha kaliteli niteliklere sahip oldugunu dusunuyordum.siddet iceren olaylarla saka yapilmamasi gerektigini dusunmekteyim ayrica
 • " her türk ün silah kullanmayı öğrenmesi lazım " diyen , sözlükte silah tanıtımı yapmak adına da bunu meşrulaştırmakta bir sakınca görmeyenlere gık demeyip, siktiriboktan bi milyon magazin , dizi entrysine ilgi göstermeyi seçen dallama zevkin yarattığı kirlilik bulutundan doğması normal olan durum.
 • ekşi sözlük yazarlarının içten içe artan can sıkıntıları sonucu oluşan bir gizil tepki olabilir.

  ayrımcı, şakirt, her tür faşist entiri çogaldıkça haklı olarak sıkıldı millet.

  kesinlikle sakıncalı olduğunu düşünmüyorum,yapıştırın amk.
 • bahar gelince hormonlarına karşı koyamayan sözlük yazarlarınca açılan başlıklardır.

  ayrıca seks korkulacak bişey değildir. ayıp bişey hiç değildir. neden bu rahatsızlık ?
 • bir şekilde engel olunması gerekendir. tamam hepimiz çağdaş insanlarız her şeyi konuşabiliriz, ama şu *nedir allah aşkına?
  nezih bir sözlük ortamı istiyoruz.
 • iğrendirmektedir.

  x yapabilen kız, y yapabilen erkek, türk kızı, türk erkeği, türk kızları gitsin, türk erkekleri gitsin, x beğenmeyen salak kız, y yapan öküz erkek, kezban, kamil gibi leş başlıklardır. sözlükten soğuturken ezik turnusolluğu da yapar, zira birbirlerine laf yetiştirmekten başka bir şey yapmayan kendine güvensiz, takıntılı takımı ortaya çıkarır.

  eski sevgilisinden ayarı yiyen ağlayarak böyle saçma sapan başlıklar açıyor. bi bitmediniz vallahi.
 • 8284lere karşı 4s/deveyi diken psikolojisi uygulayıp avlanma amaçlıdır.
 • baharın gelmesiyle düz duvara tırmanan kronik abazaların ve anası bacısı dahil kadın düşmanı çomarların hışımla sözlüğe yaptığı ataktır. sexist olmasını geçtik, hakaretler uçuşuyor.
 • biri el atsın şu işe. cidden baydı artık. her gün benzer başlıkları görüyoruz. kâğıt üzerinde “kutsal bilgi” kaynağı di mi burası?

  aklı başında kaç tane yazar var? hemen herkes aynı başlıklar altında toplanıyor. hepsinin derdi uçkur olmuş. insanlar geri çekiyor kendini sürekli. kampanya başlatın, gerekli müdahaleyi yapın, bu konuda aynı görüşte olan birçok insan var.