şükela:  tümü | bugün
  • insanlıktan nasibini alamamış, halden anlamayan, taş kalpli, ırkçı, şovenist, aynı oksijeni tükettiğim için önce türklüğümden sonra insanlığımdan utandığım salyalılar topluluğunun başka bir düşmanlığı.

aynı adamlar baş örtülülere de düşman, kürtlere de düşman, ibnelere de düşman, kadınlara da düşman, sevgiye de düşman, hayata da düşman.

savaştan canını zor kurtarmış adamlarla dahi empati yapmayı bilmeyen, paylaşmayı bilmeyen kendi kendini mutsuz eden zavallılar bunlar. bunları doyuramazsın, bunları mutlu edemezsin. mutsuzluk içinde ölecek lale haberi yok. nefretlerinizden, önyargılarınızdan arının ey insancıklar.

insan ömrü kısa, bugün varız yarın yokuz,biraz sevgi lan biraz sevgi.
  • hala salağın teki "suriyelilere maaş veriliyooğğ, suriyeliler oy kullanıyoğğ, suriyeliler sınavsız üniversiteye giriyooğğ gibi asılsız iftiralar" demiyor mu.. olm sen nerede yaşıyorsun?? embesil misin dangalak mısın?? gözünle bak olana bitene.. ayrıca da gel başını şikeyet et..

ben de cevap veriyorum.. ülkemden defolsunlar , kapıları kapatın, ne olacakları da umrumda değil..
  • suriyeliler sınavsız üniversiteye giriyooğğ" gibi asılsız iftiralardır demiş bir de zekası az.
    al : https://www.youtube.com/watch?v=xp2jcvn8paa

ne oldu topram? bu da mı montaj?
  • evet genele vurursak ülkenin, özellikle istanbulun içine ettiler ama ırkçılık boyutlarına ulaşan doğru bir tespit.
  • ülkede ücretsiz, sınavsız eğitim hakkı için her mitingde en önde savaşan çocuk savcı cinayetinde öldü. ondan katil, terörist diye bahsetti "suriyeliyi sınavsız alırız"a zırlayan bazı yavşolar. dertleri, kafasında bomba patlayan, çoluk çocuk nereye kaçacağını bilmeden en yakın sınıra dayanan insanlara verilen haklar. aynı hak kendisine verilsin diye mücadele edenin mezarını taşlayanlara eline sağlık çekerler ama.
    ak kıllara hakaret edip durmayın, onları gördük biliyoruz. asıl siz etek traşında, prensip sahibi jiletin kesmeyi reddedeceği kıllarsınız.
  • (bkz: nerede o eski trolller)

itiraf edeyim, utku can'a kadar okudum :(
  • vatandaşına prim borcu kitleyip bunlara bedava sağlık hizmeti sunan,
    vatandaşı açlıktan nefesi kokarken bunlara maaş bağlayan,
    kısacası vatandaşını it yerine koyup bunları baş üstünde tutan hükumet sayesindedir.
  • düşmanlık değil ama devletin kontrolsüzlüğü ve suriyelilerin arsızlığı insanı cidden çileden çıkartabiliyor, savaş bitince ülkelerine dönmeleri umuduyla şimdilik yazıktır diyorum.