• benim dışımda bir hemcinsimin, seni favlamasından bile rahatsızlık duyuyorum dan sonrasını okumadım.

edit : şimdi aklıma geldi.

"sözlüğe girdiğimde nickini okşuyordu."

edit2: sağolsun "utopya sehrin insani" uyardı, başlık başa kalmış, sözlükten tanıdığı bir kadını kıskanan hödüğün hödükçe kıskançlık yorumları vardı.
  • ben bir kere oldum. çok fantastik bir deneyimdi. kız ilgi manyağı birisi çıkmıştı. şu internette tanıştığınız her kişiye aşık olmayın.
  • yanlış kişilere açıldığını bilmeyen yazar serzenişi.

napsın, şimdi bunları okuyup, "acaba o ben olabilir miyim" diye mesaj mı atsın.

bu hayallerle mi yaşıyosunuz, nasıl bir coğrafyada yaşıyoruz ya rabbim.

olm atsana kıza mesaj, yazılarınız, uslubunuz beni çok etkiledi, tanışmak isterdim diye. bu eziklik bir erkeğe yakışmıyor dostum. allame-i cihan olsan bir kadına bu triplerle kendini beğendiremezsin.

trolsen başka..
  • narsisizm kokusu aldım. sözlük ya da sosyal medyadan tanıştığın bir insana aşık olduğu sanısı aslında kişinin kendine duyduğu aşk'ın bir yansıması. kendinde olanı onda görmek istiyorsun. göremeyince biter merak etmeyin. yükselecek yükselecek ve bir anda bulutlardan yere çakılacaksın. bizde yaşadık bunları. aylar boyunca kendimize gelemedik sonra. işte bunlar bir tecrübe. aşk diye bir şey yok, bunu her yerde haykırmak istiyorum. ama önce buna kendimi inandırmalıyım.
  • her aşk bi kumar olduğunu var sayarsak burada da hayatının aşkını bulma ihtimalin var az da olsa..
  • ekşi sözlük üzerinden tanışıp evlenenlere ekşi sözlük düğün masraflarını karşılayarak bi kıyak yapar mı ki ?
  • aklıma "her" filmi geldi.. manyak mısınız olm jhsajkdhkalsjhdlkjsahdk :d
  • çok şaşırdığım eylem.gözünüzü seveyim memesini görmeden birine nasıl aşık olabiliyosunuz amk??
  • ekşi de dâhil olmak üzere, ülkece çomarlaştığımızı kanıtlayan başlık.

hadi en başta anlamadınız ironiyi. başlığı açan adamcağız sonra edit'leyip anlatmış durumu. hâlâ laf sokmaya çalışan, "ımı gırmıdın nısıl ışık ılıyısın pıff" diyen ergenler var. bari en azından entry'i sonuna kadar okuma zahmetine katlanın.

yok arkadaş. biz bu ekşi'yi gözümüzde fazla büyütmüşüz.
hesabın var mı? giriş yap