• ilk buluşmada şöyle bir diyaloğa gebedir.

edit: link düzeltildi
  • kolay iş, ben hatun olsaydım yarısını kaldırmıştım şimdiye kadar. oturmuyor ki ibneler zaten, herkes aportta, herkes fermada bekliyor. sözlük değil testosteron pınarı amına koyiim.
  • kaldırmak ne çirkin kelime öyle. cinsiyetçi başlıklardan bıktık artık. lanet olsun, iffetli bir adam olarak yaşamak ne kadar da zor. her erkeği bir nesne olarak gören; bir kalbi, bir ruhu, bir aurası efenim tekrası boviası nautiousu olduğunu bilmeyen kadınlara yazıklar olsun. erkek deyince hemen yatak seviş seks şeyleri yane.

ulan ne zevkliymiş böyle konuşmak. doğanın kızlara kıyağı işte. ondan sonra eşitlik. hangi eşitlik?

bu arada; tekra, bovia ya da nautious diye bişey yok. yani en azından ben de yok. kıçımdan uydurdum.
  • sürekli yaptırdığım keğifli aktivite.
  • (bkz: yalnız canım ben ücretli görüşüyorum)

elit bağyanlarla kendi evimde görüşüyorum.
    kısa bir süre için saati 5 lira, sabaha kadar 20.

indirime dayanamazlar lan bu sefer kesin sevişiyorum
  • bence sozlugun tek i$e yaradigi nokta. sozluk de olmasa nice gencler abazan kalacakti. te$ekkurler sozluk.
  • birisi bir entry giriyor öbürü gelip beni de kaldır diyor. gerçek sözlük bu değil. keşke gerçekten olsa da şu abazaligimiz bitse. kaldirdim diyenlerde troll zaten. kadinimiz da erkegimiz de aynı bok olduğu için bitmiyor bu abazalik malesef.

sozlukten bir erkekle takılmak dense bu kadar ilgi çekmeyecektir bu başlık. çünkü aklımız fikrimiz seks. türkiye'de zor ulaşılan birşey. bir kadin buradan erkek kaldirdi diyelim aklıma şunlar geliyor. aşık oluyorsunuz, salça oluyorsunuz, orospu diyorsunuz, kaşar diyorsunuz, ifşa ediyorsunuz. bizi neden kaldirsinlar ki. bu kafayla daha çok otuzbir çekersiniz.
  • tek kıstasınız kaldırılan kişinin "erkek" olmasıysa dünyanın en kolay olan eylemidir. fakat zeki, çevik ve ahlaklı erkekler arıyorsanız havuz çok küçük, alternatifler sınırlı bacılarım. boşuna heveslenmeyin.
hesabın var mı? giriş yap