şükela:  tümü | bugün
  • kızı çaktırmadan sözlüğün üstüne çıkarın. şimdi sözlüğü hızlıca çekin. yeterince hızlı çektiyseniz düşecektir.

zamanın ötesinden koşarak gelen edit: bu kadar kısa sürede yöntemi deneyip başarısız olan yazar arkadaşlar olmuş. bir yol daha söyleyeyim. sözlüğü elinize alın "k" harfini bulun. bitiş ve başlangıç sayfalarını ayırın. k harfindeki sayfalar aşağı sarkacak şekilde sözlüğü ayırın. sallamaya başlayın. yeterince salladığınızda olgunlaşmış kızlar düşecektir. *

edit: artık nasıl tavsiye verdiysem üzerimdeki entry'lerin sahipleri kızları alıp uzaklaşmışlar. başlık başımıza kalmış. iyi olmuş. evli barklı adam gece yarısı böyle entry girerse sonuç bu olur!
  • biliyorum ama söylemem dediğim tavsiyelerdir.

(bkz: nihahahaha)
  • kızın ya da kız olduğunu düşündüğünüz yazarın önce entry'lerini okuyun bir gençler. hesaplar tutmayınca afallamayın, ayıptır, yazıktır. iki paragraf okuyucan be aşkısı, üşenme.
    sonra ''ama ben sizi kadın sanmıştım :(( '' olmasın diyaloğun kaçınılmaz sonu.

hani maksadınız fikir paylaşmak, sohbet etmek, beyin fırtınasından beyin fırtınası beğenmek değilse de (ki bu başlığı okuyorsanız -büyük ihtimalle- değil) çok çaktırmayın bari abilerim.
    yazdıklarıyla ilgileniyormuş, dikkatinizi dişi olması değil de düşünceleri çekmiş gibi davranın.
    hiç olmazsa 3-5 mesajlık tatmin olur, ne olduğunuz anlaşılasıya kadar. bol erkekli ortamlarda anlatırsınız ''ulan varya dün bir kızla konuştum aq harbi kızdı ha eki eki eki xd xd xd. kız lan olum kız! kanlı canlı lan!!! gülücük bile koydu oluum inanmazsın, kesin vercek lan vercek! '' diye.

dürüst, dobra ve direkt olanlar için; (bkz: ekşi sözlük fuck buddy aranıyor ilanları)
  • kedi beslemenin kız düşürmede pozitif etkisi olacağını düşünenleri okumamızı sağlayan tavsiyeler.

kedi ne lan? çek bakayım jaguar'ı kapısının önüne düşüyo mu düşmüyo mu? sen orda kedinin bokunu temizlerken kızı düşüren nişantaşına varmış haberin yok.
  • • ona hiç beklemediği bir anda mesaj atın. mesajlaşmak çok klasik demeyin, klasik olmuşsa bir nedeni vardır.

• onun sizin için ne kadar özel olduğunu anlatan bir şiir yazın. şiir değil midir eskiden günümüze en güzel anlatan aşkı. cemal süreyya ne güzel de bahsetmiş bir şiirinde “her şey biliyor her şey/ sen biliyor musun bakalım/ seni nice sevdiğimi? üstüne titrediğimi?“.

• onun en sevdiği çizgi filmi bulun ve ona izlemesi için linkini atın. hepimizin içinde büyümeyen bir çocuk vardır ve hep de olacaktır.

• birlikte yazışmış olduğunuz mesajlardan bir screenshot alın ve ona hediye edin. görsellik her zaman iyidir, hem anılarınızı da tazelemiş olursunuz.

• güzel bir pazar günü onu facebook pokere davet edin, birbirinize chip paylaşın. sosyal paylaşım ağları ile iç içe olmak, mutluluk bu olsa gerek!

• iş yerine özel bir kart gönderin. boş kart değil tabii ki, onun içini titretecek, güzel sözler yazdığınız bir kart !

• eğer sesiniz güzelse onun için güzel bir aşk şarkısı söyleyin ve bunu bir cd’ye kaydedin. ne kadar da romantik. ama tekrar edelim bunu sesiniz güzelse yapın lütfen!

• onu neden çok sevdiğinizi maddeler halinde bir liste olarak hazırlayın ve ona verin. nedenler önemlidir ve onun bazı zamanlarda bunları bilmesi önemlidir.

bu sürprizleri daha okurken bile heyecanlandınız öyle değil mi? eminiz bu ve benzeri sürprizleri yaşamak için veya ekşiden düşüreceğiniz kıza yaşatmak için can atıyorsunuz. tabii ki, yapılabilecek sürprizler bu sayıyla sınırlandırılamayacağı gibi, bu rakamı çoğaltmak da sizin elinizde. o zaman hiç durmayın hayal gücünüzü çalıştırın, ilişkinize yeni heyecanlar katın !
  • acarkent'teki 1500 metrekarelik villanızın önünde bentley continental gt'niz ile çekildiğiniz bir fotoğrafı iphone 5s'inize taze yüklendiğiniz instagram filtresinden geçirin. seçtiğiniz 5 kadın yazara bu fotoğrafı ve kısa bir özgeçmişinizi (şirketinizin web sayfası linki veya mali bilançonuz da olur) gönderin. aralarından en az bir tanesi ile size hayırlı geceler diliyorum.

editto : 3.000 övro maaşla işe aldığım sözlük danışmanım küçük bir imla hatasında bulunduğum hususunda beni uyardı.
  • sert düşürmeyin. bir yeri incinebilir. gece rüyama girdi kalkıp uyarmak istedim. şimdi geri yatıyorum..