• kızı çaktırmadan sözlüğün üstüne çıkarın. şimdi sözlüğü hızlıca çekin. yeterince hızlı çektiyseniz düşecektir.

zamanın ötesinden koşarak gelen edit: bu kadar kısa sürede yöntemi deneyip başarısız olan yazar arkadaşlar olmuş. bir yol daha söyleyeyim. sözlüğü elinize alın "k" harfini bulun. bitiş ve başlangıç sayfalarını ayırın. k harfindeki sayfalar aşağı sarkacak şekilde sözlüğü ayırın. sallamaya başlayın. yeterince salladığınızda olgunlaşmış kızlar düşecektir. *

edit: artık nasıl tavsiye verdiysem üzerimdeki entry'lerin sahipleri kızları alıp uzaklaşmışlar. başlık başımıza kalmış. iyi olmuş. evli barklı adam gece yarısı böyle entry girerse sonuç bu olur!
  • kedi başlığına girip; içinde ponçik kelimesi geçen bir entry girin. kızlar sizi bulur..
  • birkaç tavsiye de benden gelsin…

-lütfen duygusal olduğunu düşündüğünüz bir entry'ye mesaj atıp, ben de çok duygusal biriyimdir ayağına yatmayın. hiç kimse durup dururken kendi iç dünyasını çat diye dökmez.

- burçlardan iş çıkar diye düşünmeyin çok yanılıyorsunuz, artık 90'larda değiliz. sohbete burçlardan başlamak aptalca.

-eski bir entry'sini bulup onun üzerinden konuşmaya çalışmak güzel tabii; ama bu o kişi ilgi çekecek, kadın olduğunu belirtecek veya seks ile ilgili bir entry yazmasından hemen sonra olmamalı.

-bir konuyla ilgili soru sorduğunuzda o konuyla ilgili konuşmaya devam etmeye çalışın, cevabı aldığınız gibi ikinci mesaj olarak, "ne yapıyorsun?", "nerde yaşıyorsun?", "yaşın kaç?" gibi sorulara geçmeyin.

-kendinizi sakın ama sakın acındırmayın.

-paranızı veya sahip olduğunuz havalı şeyleri alıp bir yerlerinize sokabilirsiniz; çünkü eğer öküzün önde gideniyseniz cidden kimsenin ilgisini çekmiyor.

-hiçbir kadın sizin annenizle olan ilişkinizi merak etmiyor, özellikle de takıntılıysanız bu konuda.

-sakın sen de bacım sayılırsın ayağına da girmeyin. kimse abisiyle birlikte olmak istemez.

-daha çok tanımadan, yakın olmadan sahiplenmeyin.

-genel olarak sınırlarınızı bilin, karşınızdaki kişi mal değil insan, ona göre konuşun.

-ya aslında sizi de anlıyorum, kadın olmak zor dediğiniz halde hala erkek bakış açısıyla bakıp bir de cinsiyetçi yaklaşımlar sergiliyorsanız, anlamıyorsunuzdur. bari dürüst olun, herkesin anlayışına muhtaç değiliz; ama çevremizde kendi düşüncesinin arkasında duracak insanları tercih ediyoruz.

-kadınlıktan bahseden her şeyi feminizm diye yaftalamayın, cidden eline bir kitap almamış, birazcık okumamış insanlar tahammül edilmiyor.

-ilkokulda hoşlandığınız kıza kötü davranmak işe yarıyor gibi salak bir düşünceye sahiptiniz ya, işte onu artık silmenizin tam vakti. saçma sapan saldırgan veya cinsel içerik mesajlar hoş değil.

-kezban veya orospu olduğumuzu duymak da bizim sizinle ilgilenmemizi sağlamıyor. kezban olmadığını kanıtlamak için kasan birileri var mı bilmiyorum; ama kimsenin bunu kanıtlamak için biriyle yatmadığına eminim. ve orospu deyince de kendini savunmak için kasmıyordur artık kimse diye düşünüyorum. yani en büyük aşklar nefretten doğar diye bir şey yok.

-bir de cinsellikten bahsediyor veya kendini tanıyor, ne istediğini biliyor diye herkesle yatıyor yanılgısına düşmeyin. siz nasıl kendinizce kese kağıdıyla bile olmaz gibi tanımlar yapıp önünüze gelenle yatmak istemiyorsanız ki; eğer istiyorsanız gerçekten çaresizsiniz demektir, kadınlar da istemiyor. hatta kadınlar evet biraz daha seçiciler bu konuda, bir de çaresiz insanlardan hoşlanmıyorlar.

-aslında olay basit, karşınızdakinin insan olduğunu unutmayın ve iletişim kurmaya çalışın. eğer ilgileniyorsa zaten her şey kendiliğinden gelişir. unutmayın ki bu arada bora ben fenomeni diye bir şey var.

edit: bir de upuzun bir entry'i gönderdikten sonraki ilk 2 dakikada mesaj atmayın. hepsini okumadığınız anlaşılıyor, hoş değil.

edit 2: tl dr diye mesaj atmak işe yarayabilir ama…
  • hiç tavsiyem kalmadığı için veremiyorum.
    kadın istemedikten sonra istediğiniz kadar tırmalayın nafile.
    kimisi spor salonunda saatlerce tırmalar kas yapar vs. bazı kadın kaslı erkekleri sever bazısı nefret eder. sabahtan akşama kadar spor salonunda halter kaldırman tamamen kadının beğenisi ile sonlanıverecek.
    kimisi son model arabasını,lüks semtlerdeki dairesini,yurt dışına tatile gittiğinde çektirdiği fotoğrafları ulu orta saçar kimi kadın bu oltaya atlar kimisi atlamaz. ne kadar çabaladığın kadının seninle ne kadar ilgileneceği ile orantılı olmuyor.
    erkek olarak kalıpları,maskeleri,hayalleri bırakın kendiniz olun diyorum.
  • çok ayırt edici bir yakışıklılığın veya paran, tipin v.s. yoksa hem burda hem de reel de kızlar hop diye düşmez. kızın zaten düşeceği vardır sadece o an nasıl olduysa sen karşısına çıkmışsındır o duygusal boşluk mu diyelim, hormonal hareket mi diyelim, allah'ın işi mi diyelim tam bilmiyorum ama o an sana denk gelir ve senin hakkında kafasında bir fikir oluşur veya o an çekici gelirsin senden hoşlanır, erkekler de zaten genelde olsa da düşsem modunda olduğu için bir yakınlık başlar. ( uzun zamanlı tanışma ve bunun sonucunda hormonal hareketlenmeyi saymıyorum).

hülasa eğer kız seçerse sen seçilirsin ama bu yukarda sayılan özellikler hariç senin marifetin değil. ortalama yakışıklılık, boy posdaki herkes o anda zaten kızın düşeceği potansiyel adaydır, senin bir alamet-i farikan yoktur yani.
  • iyi sallayın dalları. en tepedekine ulaşmak için sopa yapın bir tane. ama çok hızlı vurmayın. neden? çünkü kadına şiddete hayır!!11 (portakal keserken bir yandan da espri yapmaya çalışan baba dramını izlediniz)
  • dikkat edin o sizi düşürmesin.
  • pompa temalı entrime gülücüklü mesajla foto atan ilik gibi kız sohbet ilerleyince mesleğimi sordu kamyon şoförüyüm dedim. bi daha yazmadı. mazot pompası sandı ellaam:) oysa ki gerçek mesleğimi desem kesin verirdi. ulan! kodumun kezbanları yarrak aynı yarrak, kılıf değişince ne farkediyor?
  • kaslı ve zenginlerin alabileceği eşyalarınızın yer aldığı profilinizi sözlükçülerin instagram sayfaları başlığına bırakınız.
hesabın var mı? giriş yap