• eskiden atarilerde amigalarda benzerlerini oynadigimiz, simdilerde elimizdeki telefonlara (bkz: nokia 3310), (bkz: nokia 3360) girmis olan oyun. yilan tarzi bi cilginliga donecege benzer..

ama cok cabuk bitiyo malesef. yeni chapterlari bir sekilde download edebilmek iyi olur tabi
  • gecen ak$am can sikintisindan geneva's world bolumunu bitirdigim, yeni bolum update'lerini* bekledigim oyun.
  • (bkz: pairs 2)
  • en fazla 14 bin küsür puana ulaşılmıştır çevremde..
  • tı tı tı tı tı tı tı sesleri duyulduğunda oynandığı anlaşılan oyun. telefonların 1 tuşunu zken oyun.
  • video, telefon bilumum teknolojik aletle oynanan oyunlarla hiçbir zaman aram iyi olmamıştır. ya ilgisiz kalmış ya da beceremeyip bırakmışımdır.
    ama bu oyun vaktiyle tutku haline gelmişti bende. o bölüm sonu canavarını öldüremenin hazzını hala hatırlarım. hatırladıkça burnumun direği sızlar. hehe yok lan "telefonun şarjı ne biçim de bitiyordu onu oynadığımda" diyorum en fazla.

ama çok güzeldi tartışmasız. yine olsa yine oynarız otobüste metroda.
  • özlediğim oyundur . şu oyundan aldığım zevki bilmem kaç gigabaytlık oyunların hiçbirinden alamadım.
  • geleceğiln counter, hıfe lıfe ustaları ve daha sonraları yaygınlaşan bilimum online oyun müptelalarının ilk göz ağrılarındandır...

zamanının çok üst seviyesinde bir aksiyon oyunudur.swf
  • 3310u bana sevdiren ender sebeblerden
  • baya keyifli olan nokia 3310 oyunu.

şimdi fırsat olsa sabaha kadar oynarım.

bölüm sonu canavarları süperdi bu oyunda ayrıca.
hesabın var mı? giriş yap