şükela:  tümü | bugün soru sor
 • merakla beklediğim filmdir.

  space jam o günün standartlarıyla da muhteşem bir filmdi, bugünün standartlarıyla da öyle. sadece kamera teknikleri olarak değil, içerik açısından falan da. animasyon-insan temelli filmlerde genellikle animasyon karakter gerçek dünyaya gelir, space jam tam tersiydi. ikincisinin de muhteşem olmasını umuyorum.
 • televizyonda ilk kez gösterileceği zaman ertesi sabaha okulum var diye annemle kavga ede ede izlediğim space jam'in ikinci filmi. beni çocukluğuma götüreceğine eminim.
 • ilk filmin hayranı birisi olarak, çekileceğini duyduğumda çok sevindiğim filmdir. kesinlikle çok iyi olacağını düşünüyorum.
 • enteresan bir film. şüpheyle yaklaştığım film.

  ilk space jam, biraz da bacak kadar bi velet olarak izlediğimden olsa gerek, bir tarzı olan filmdi benim için. müziklerinden tutun da pulp fiction'lı madonna'lı esprilerine kadar simgesel olarak tam bir 90'lar filmiydi mesela. çocuklar için yapılsa da, çizgi film karakterleri başrolde oynasa da büyükler de izlerken bu noktaları yakalayıp keyif alabiliyordu.

  ama şimdi bunun 2010'lar versiyonunu yapıcam diyip filme atıyorum justin bieber'i felan koymaya kalkarsan ilk space jam'ı o yıllarda izlemiş şimdiki büyükler orayı yıkarlar. tabi aynı zamanda bunu günümüzün bacak kadar veletleri de sevecektir.

  bu ikilemi, jenerasyonlar arası farklılıkları hatta çatışmaları kimseyi üzmeden nasıl aşacaklar merak ediyorum.

  yalnız kevin durant falan da oynar mı diye araştırırken farkettim de, durant thunderstruck diye space jam'ın kopyası bir film çevirmişmiş meğerse, hiç farkında değilmişim.
 • başrolde m.j olmadıktan sonra hiç bir tadı olmayacak film.
  yerinin lebron james tarafından ikame edilmeye çalışılması ise tam bir fiyasko bana göre.
  kobe bryant denilen insan evladından nefret etsem de lebron james'in bu filme fazlasıyla ego dolu kaçacağını düşünüyorum.
  kısfmet.
 • acaba atılan basketlerde sinema salonunda yine birinci filmdeki gibi alkışlar olacak mi diye merak ettiğim film. ulan ne salaktik kol uzadı uzadı hoop basket sanki gerçekmiş gibi alkışla hem de tüm salon,tezahürati saymiyorum bile.ama olsun çok güzeldi o hareketlerimiz bile.
 • çok büyük beklentilere karşılık vermek zorunda kalacak yapımcıların imkansızı başarması gerekmektedir bu film için.

  en küçük bir hata gözümüzde büyüyecek, hemen boka bulayacağız çünkü.
  space jam külttür nitekim.
 • kobetardların, lakers lobisinin beğenmediği proje. çeken adam para için çekiyor kimsenin hayrına değil, hatırlatmamız bunlara şart tabi. space jam bir çocuk filmi ve en son şampiyonluğunu alalı 4 sene geçmiş olan kobe hele de finansal açıdan hiç de mantıklı bir seçim olamazdı şuanda. kendisi prime'ını geçeli yıllar oldu, "the return" geyiği yalan oldu ve yakında emekliliğe göz kırpıyor, bunlar hala kobe de kobe diye tutturuyor. şuanda lebron'u bırak, durant'tan tutun chris paul'a paul george'a kadar bir sürü isim var kobe'den daha mantıklı bir seçim olan.