şükela:  tümü | bugün soru sor
 • multiplayer olarak 2 veya 4 kişi oynayabildiğiniz oyun. ios ve android'de mevcut. oynayabilmek için aynı wifi üzerinde bulunmanız gerekiyor veya bluetooth ile oynayabiliyorsunuz. bluetooth ile oynayabilmek için arkadaşınızla aynı işletim sistemine sahip olmanız lazım.

  hikaye şu; multiplayer oynadığınız arkadaşınızla bir uzay gemisindesiniz ve arkanızdan kaynağı belirsiz bir enerji, geminizi yok etmek için size yaklaşıyor. önünüzde geminin ayarları, tuşları veya ne bileyim işte geminin kumandasının yarısı sizde, yarısı oyun arkadaşınızın önünde. oyun size üstten bir komut veriyor. şu düğmeyi aç, bunun derecesini 4 yap gibisinden. işin can alıcı kısmı, sizin önünüzde yazan komutların düğmeleri arkadaşınızın önünde, arkadaşınızın telefonunda yazan komutların düğmeleri de sizin önünüzde. yani yan yana oturup birbirinize şu düğmeyi aç bunu kapa derken ortada bir kargaşa çıkıyor o kargaşada gemiyi ayakta tutmaya çalışıyorsunuz.
  eğlenceli mi?
  çok eğlenceli ve komik.
 • düşen bir uzay gemisinde yaşayabileceğiniz tüm iletişim bozukluğu, stres, heyecanı yaşayabilirsiniz

  aşağıdaki konuşmaların hepsini 2 saniyede söylemek ve karşı tarafın anlamasını ve gerçekleştirmesini sağlamak zorundasınız

  - fluxvalve'leri açç
  - çabuk hiperaktivite kalkanları 4 yapp düşüyoruzzzz
  - asteroid halkasına girdiiikk telefonu salla
  - güç ünitesi jeneratörleri seviye 5 çabuukk

  o kadar komik durumlara düşüyorsunuz ki, oyunu bırakalı 1 saat oldu hala gülüyorum.
  muhteşem fikir.
 • harikulade eğlenceli, muhteşem, taptalı harika bir mobil oyun. ne yaptığınızdan haberi olmayan kişilerin sizi görüp anlam vermeye çalışmaları da son derece keyifli anlar yaşatmaktadır. oynayın oynatın. shake shake shake!!!11!1!
 • acayip eğlenceli kendinizden geçmenize sebep olan efsane ötesi oyun, oynayın oynatın efenim.
 • minimum iki kişiyle oynanan kooperatif bir uzay gemisi uçurmaca oyunu. oyunu oynarken kendimi kaptan kirk gibi hissediyorum. inanılmaz eğlenceli bir oyun, çevrenizde beraber oynayabileceğiniz birisi varsa kesinlikle oynayın.
 • kooperatif oyun olmasının yanısıra, herkesin aynı anda oynadığı ve 5 dakika süren board game. yani oyunda sıra yok. tam bir kaos, tam bir anarşi.

  garip garip aksiyon ya da eylem kartları çıkarıyor. elinizdeki kartları sağına verin, elinizdeki kartları masaya bırakıp herkes sola geçsin, herkes sağındakinın omzuna dokusun gibi.

  çıtır çerezlik bir oyun için gayet eğlenceli. 10-15 dakikalık bir boşlukta birkaç sefer oynanacak türde.