şükela:  tümü | bugün
  • blood and sand'in 2. sezonunun olası adı. henuz söylenti mahiyetinde.
  • olay artık arenalardan çıktığı için "blood and sand" isminin değiştirilmesi beklenebilir tabi.

ama yeni ismi bu mu olur, bekleyip görücez. eğer bu olursa ben bakınızımı peşin peşin veriyim; (bkz: eskiden buralar hep dutluktu)
  • andy olacak mı, olmayacak mı? belli değil ama o olsun ya da olmasın muhtemelen aralık ayında yayınlanmaya başlar.
  • allam sana geliyorum, daha dün
    "- lucretia ölse bile bi yolunu bulup devam etsin diziye, lucy'nin boşluğunu kimse dolduramaz söyleyeyim.." demişken* şu haber/röportajla lucy'nin, bebeyimin bunda da rol alacağını gördüm..
    şu an hazdan ölüyorum ve entry giriyorum, biliyor musun??
  • zeyna bacının memelerini görmeye devam edeceğimiz dizi. erkek adamın dizisi.
  • spartacus'u canlandıran andy whitfield devam etse daha güzel olur kanımca ama,lucretia'yı rüşvet olarak sunmaları da fena olmamış.*
  • öyle ya da böyle bir an evvel başlaması gereken dizi. rahatsızlığından dolayı kadroda bulunamayacağı kesinleşen andy whitfield olmadan neler yapılabileceği konusu ise yeni sezon için en merak edilen şeylerin başında geliyor bence.

bu arada henüz bilmeyenler var ise işte bu zat-ı muhterem yeni spartacus. burada da andy ile birbirlerine simaen ne kadar benzedikleri görülebilir.
  • teaser'ı yayınlanmış.
  • andy whitfield'ın hastalığı nedeniyle artık rol alamayacağı dizinin 2. sezonu..

ancak şunu belirtmek isterim, ben bu liam mcintyre herifine hiç alışamadım.. fotoğraflara filan baktım da, andy kendini özletecek gibi görünüyor..
  • başrol değişse de yinede izletecektir. yeni spartacusun role uygunluğunu ise bence sesi belirleyecek.