• emenike'yi alırken km'sine ve modeline bakıp o parayı verdiğini düşündüğüm takımdır.

+kaç model abi?
    -87
    +değişen var mı?
    -yok abi daha naylonunu bile açmadık.
    +km kaç bi bakalım hele.
    -bize geldiği gibi duruyo hacı abi evden tesislere tesislerden eve çok da az yakıyo kerata eheheh.
    +kaç istiyonuz?
    -bize gelişi 9, 10 ver senin olsun.
    +aldık gitti hadi hayırlı olsun..
  • fenebahçe'nin rakibi olmuştur evet.
    kadrosu da güçlü bir kadro şimdi yalan yok.
    ancak bana göre en büyük avantajı, rusya'da şu an hali hazırda ligin oynanıyor olması. öte yandan yanlış bilmiyorsam ligde 3te 3 yaptılar. zor kura oldu fenerbahçe için... hayırlısı diyip geçelim.
  • grubun ilk maçında barcelona karşısında öne geçince "aykut kocaman ilk defa haklı mı çıktı ?!" şeklinde bir hezeyan oluşmuştu tüm yurtta. fakat son maçların oynanmasına bile gerek kalmadan aykut kocaman yine haksız çıktı :(
  • fenerbahçenin rakibi olmuştur.

hayırlı olması dileğiyle.
  • mükemmel bir sosyal medya adminleri olan spor kulübü. sabahtan beri kahkaha atıyorum:d

https://twitter.com/…tatus/1469060535937294336?s=21
  • gerek mac oncesinde gerekse mac sonrasinda taraftarlarinin bir yamugunu gormedigim takim. efendi efendi geldiler bizimle resim bile cektirdiler.

amma velakin taraftar profilinde fasist gruplar dikkat ceker. bu gruplardan birinin turk bayragi vs yakmasinin ciddiye alinacak bir durum olmadigini dusunuyorum fakat siz de onlarla ayni kafa da iseniz o baska.

isin baska tarafi da oradaki bayrak ve pankartin kaptirilmasidir.
  • zor takım. inşallah fenerbahçe eler ama (hadi düşmanlığı rekabeti geçtim, ülke puanı lazım bize, her takımın tur atlaması şart. biz ingiltere, italya değiliz. ülke takımlarının başarısızlığını isteme lüksümüz yok, çünkü onların her başarısızlığı yarın şampiyonluğumda benim şampiyonlar ligine eleme ile gitmeme yolaçıcak)

yalnız hepsini geçtim, şike korkusuna 2 günde rusyalara kaçan emenike şimdi nerelere kaçacak merak ediyorum. 3 gün sonra başka ülkeye transfer olursa şaşırmayın. ya da gelmez muhtemelen burdaki maça. ha tabi rusların korumasındaki birine de el sürmek göt yemez burda.
  • 3 maçta 3 galibiyetle rusya premier ligi'nin lideri olan takım..5 ağustos 2012 pazar günü yani 5 gün önce moskova derbisinde dinamo moskova'yı 4-0 yenerek son sıraya ittiler..

rusya ligi'in ilk haftasında alaniya'yı deplasmanda 1 - 2, ikinci hafta volga'yı kendi evlerinde 2-1 yendiler.son maçta dinamo'yu dörtlediler..emenike 3 maçta toplam 183 dakika oynadı ve 1 gol attı..

şöyle de bir şey var;

22 ağustostaki ilk maça çıkarken spartak moskova kendi liginde 5. hafta maçını oynamışken fenerbahçe ligde henüz tek maç yapmış olarak gidecek moskova'ya..fenerbahçe için zor bir kura olduğu aşikar..

aslında tek tek isimlere bakılınca fenerbahçe biraz daha öne çıkıyor..ama futbol takım oyunu..o yüzden tur ortada..
  • 2013/2014 şampiyonlar ligi arefesinde, spartak moskova hakkında çarpıcı bir bilgiyi arz edelim:

spartak moskova, şampiyonlar ligi târihindeki en "başarısız" kulüp olarak şimdilik vahîm bir istatistiğin lideridir. 2002/2003 mevsiminde manchester united, fc liverpool ve fc basel ile aynı kümede yer alan spartak moskova attığı 1 gole karşılık kalesinde gördüğü 18 gol görmüş ve -17 averaj ile bu bahtsız ünvânı da hak etmiştir.
  • rusya liginde 1992 ile 2001 yılları arasında aralıksız 9 kez $ampiyon olmu$ takımdır. son yıllarda bu üstünlüğünü cska moskova'ya kapdırmı$dır.
hesabın var mı? giriş yap