*

şükela:  tümü | bugün
  • youtube'da lets play videosu çeken onlarca kanaldan biri olmasına rağmen, küfürsüz şekilde efendi efendi azimle video çekerek kendi kitlesini oluşturmuş görünüyor. nasıl yapıyor bilmiyorum ama bazı günler 4-5 video attığı bile oluyor. kendi tabiriyle babuş diyerek kendisine bir iki naçizane önerim olacak; öncelikle biraz sağlığına dikkat et, kendin de farkındasın ama kilo vermelisin. ikincisi biraz ingilizceni geliştir, üniversite öğrencisi aklı başında adamsın, o telaffuzla çok kulak tırmalıyorsun. çizgini de bozma, böyle devam*
  • oynadığı oyunları iyi seçen lakin upuzun serilerden dolayı az sayıda yeni oyun tanıtan youtuber. bir de eleman da ingilizce telaffuz ve genel kültür anlamında ciddi sıkıntılar var. zaman zaman sesini yükseltip kulak tırmalaması da bir diğer problem. bunların dışında iyi üslupla, küfürsüz, argosuz, düzgün bir youtuber. takip ettiğim 4-5 oyun kanalından biri kendisininkidir.
  • twitch saçmalığına girdiğinden beri iyice bozan, yeni oyunlar tanıtmayı neredeyse sıfıra indirip ergen serileri yapan youtuber. bozdun kendini gürbüz çocuk.
  • kanalın sahibi samed güngör. videolarını 2013 yılından 2017 yılının başına kadar severek izledim. sonradan ne olduysa twitch de yayın yapmaya başladı. ilk zamanlar güzeldi fakat sonradan eski samed'den eser yoktu. çünkü ne videoları nede yayınları artık zevk vermiyordu. eski videolarında anlattığı anılar ve hikayeleri bir anda kaybolmuştu. onun yerine youtube'u önemsemeyip tamamen kendini yayıncılığa verdi.

onu takip eden çok has bir kemik kitlesi vardı fakat şuanda twitch kanalına girdiğim zaman o eski günlerden eser yok. önceden çocuklar ve yetişkinler takip ediyordu şuanda baktığım zaman sadece çocuklar kalmış.

kendisi radyocu olmak istiyordu. bilmiyorum bu konuda kendini ne kadar geliştirdi. ama kendisinin espri yeteneği olduğu aşikar. umarım hedeflediğin adımlara koşarak ulaşırsın güzel insan. hala seni seviyoruz fakat uzun zamandır videolarını takip edemiyorum.

göz atmak isteyenler olursa eski güzel videolarından biri
    https://www.youtube.com/watch?v=iial76esrm4