şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çükümün koruması var evet.
    günde 3 öğün bağlantı kopması yaşanır doymazsa daha da artar.
    birde utanmadan reklam yapıyorlar ezikler önce çoluğun çocuğun saldırılarını engelleyin.
    türkiye'deki en sağlam mış bak bak bak :)

edit altta savunma yapmış meczup:

utanmadan birde reklam yapmıyorum müşteriyim demiş saçma sapan bir sürü şey yazmış.

https://hizliresim.com/vbbv0d

bu resimi al lazım olur spd atıyorsunuz bu kadar atmayın entry site üzerinde ki yazıyla bire bir aynı yinede şansımı zorlayacam dersen bağlantı fotolarını koyarım buraya götün götün kaçarsın kör topal gelecek müşteride onları görünce gelmez ;).

burayı okuyan bu ucube merkezde barınmayı düşünenler teknoloji sakinleri, sakın böyle bir hataya düşmeyin, türkiye'nin en kötü merkezidir host şirketlerinden daha fazla kopma yaşarsınız.
    gidin radore'ye, dgn'ye,sadecehosting'e burası olmasında neresi olursa olsun ne işiniz var bu ucube merkezde bu meczuplar ekşi sözlükte anlamazlar diyerek reklam yapmışlar ama yemezler, yedirmezler.

(bkz: ucube yapıt)
  • manisada internet hatta veri merkezi olduğunu öğrenmemizi sağlayan hede.
  • tecrübelerime istinaden uzak durulması gereken hosting firması. sahte plesk panel kullanırlar. panelleri patates olunca 2 ay boyunca hostinglere erişim sağlamazlar. müşteri desteği 0'a yakın, hiçbir şekilde memnuniyete önem vermezler. 1 yıl boyunca kullandıktan sonra bırakma kararı aldım zira 2 ay boyunca panelime erişemiyordum.