• mark wahlberg ve peter berg ikilisini bir araya getiren netflix filmi. 6 mart'ta geliyor.

fragman
  • peter berg ayrıca filmin yönetmenliğini de yapmıştır.

şu sıralarda bir rihanna belgeseli projesinde çalışmaktadır.
  • yorum pek olmamasına şaşmamalı. baya internette görünmesine rağmen kaliteli bir yapım görüntüsü vermiyor. izleyeceğimi sanmamakla birlikte. izlersem eğer editlerim.
  • bugun izledigim ve izlerken eglendigim tam bir cerezlik, vakit gecirmelik amerikan filmi.

ek olarak post malone'da filmde rol aliyor.
  • güzel film olmuş. beklentiyi yükseltmeden izlenebilir, gayet eğlenceli.
  • çok dandik kalitesiz film. film başlar başlamaz zaten belli oluyor. vakit kaybı, uzak durun.
  • düşük bütçeli ve ortalama üzeri bir tv movie olmuş. iddialı bir vizyon filmi değil kesinlikle. filmde bol bol boston görüntüleri var. aksiyon az. "açayım da patlama çatlama izleyeyim" filmi değil.

person of interest'teki "hr" benzeri dirty cop yapılanmasını anlatıyor.
  • eğlenceli, zaman geçirmelik bir film. başroldeki ağzı bozuk kadın karakter çok orjinal olmuş. replikleri epey eğlenceliydi. devamı geleceği için memnunum.

--- spoiler ---

dirty cop kardeşimizin hapishanedeki görüntülerini içeren bir post credit scene olmaması beni üzdü açıkçası.
    --- spoiler ---
  • çerezlik bir film, ben pek beğenmedim. seyret ve unut tarzı, senaryosu zayıf bir film olmuş.
  • spencer ın karısı rolünü canlandıran kadın " ıliza shlesinger" ın oyunculuk düzeyi, flash tv oyunculuğu seviyesinde.
    ayrıca bildiğimiz klişe filmlerden biri.
hesabın var mı? giriş yap