şükela:  tümü | bugün
  • basmalı tükenmez kalem yayının bir insanın hayatında ne denli önemli olduğunu gördüğüm robot. ayrıca ; "yumurtayı kendi kendine bulabilen mallar ortada, bırak robot halletsin" yorumu yarmıştır*
  • benim aklimin ermedigi bunun allahin yoklugunun kaniti olarak sunulmasi ve bruno isimli kullanicinin kendisini deha sanmasi.

bu konu inanc meselesi. ateist icin de semavi dinlere inananlar icin de bu inanctir. biri varligina biri yokluguna inanir. zamaninds cok sorgulayan ciddi manada celiskilere dusen biri olarak soyleyebilirim ki her iki tarafta da tatmin olamadim. varlik felsefesi ya da bilimin de bi noktada onu dahaca bilemiyoruz dedigi yer ile varsa kanitla allahi denen yer ayni aslinda. ıkisinin de temel dayanagi diye bisiy yok. o yuzden ikisi de inanc. ıster varligina ister yokluguna inan.

velhasil konumuz bu degildi. guzel bi gelisme. ama spermin kacar gibi olusuna guldum.
  • zaten en iyisi gitmiyor mu? neden seçme var? aklımda deli sorular.
  • pek ala cinsiyet tayini yapabilecek robot.
  • tweet altı yorumlardan biri
    “robot çocuğun kafasını deldi”
    t: birinci gelecek spermin hakkını yemiş olan robottur.
  • sonra da kulağından tutup geçmişini sikip atacak robottur.
  • en saglikli sperm birinci geldigini ele alirsak, neden ailemin en gerizekali genlerini tasiyan spermini secmek istiyim ki. hem nano olcekteki bir robotun amin icinde ne isi var amk.
  • birinci gelen sperm olarak bi boka yaramıyoruz, yeniler iyice allaha emanet olacak
  • robottan ziyade, bir zamanlar kuyruğum olduğu fikri benim daha çok tadımı kaçırdı.

o ne lan öyle kurbağa yavrusu gibi... insan ırkına olan saygım kayboldu.
  • videodan gördüğüm hareket etme kabiliyetleri bitmiş spermler robot vasıtasıyla kullanılmaya çalışılıyor . belki uzun süre bekledikleri için enerjileri bitmiştir de aslında işe yarar güçlü kuvvetli, gürbüz hücrelerdir
    yani umarım öyledir