şükela:  tümü | bugün
 • sosyal medya'da gizliliği ön plana çıkartarak tüm devlere başkaldıran çılgın bir proje. (sphere social) tutar mı? dünyadaki çoğu projeler ilk anlatıldığında deli saçması olarak değerlendirildiği için bunun da tutacağına inanıyorum.

  aşağıdaki reften tokenlee üye olmak 30 saniye. şimdi acizlik yapmayıp üye olunca 1000 token alıp kuş taşa çarpar da markette değeri yükselen coinler arasına girince güzel para bırakır. unutmayın suan markette top 20de olan tüm coinler zamanında böyle dağıtıldı piyasaya girmek için.. alanlar da kaymağını yedi.

  binance üyelikleri kapatmak üzere. trene yetişin derim...

  1- sphere social
  2- coin action
  3- vitro coin (suan uye olana yaklaşık 45 dolarlık coin veriyor)
  ek olarak
  (bkz: action coin)
  (bkz: vitrocoin)
 • kayıt olunduğu takdirde 50 token kazanabileceğiniz ico. sonrasında arkadaşlarınızı davet ederek daha yüksek rakamlara ulaşabiliyorsunuz. bu tür icolar dutlukken kaçırmamak lazım.

  link burada
 • yeni bir coin. projeleri fena durmuyor. şu an üye olana ücretsiz 50 token vermekteler. aşağıdaki link aracılığı ile üye olmanız durumunda bana da sizin sayenizde extra coin gelecek. denemekten zarar gelmez. üye olun, şifrenizi bir yere kaydedip unutun. tutarsa ne ala! birim fiyat olarak 7 dolarlardan bahsediliyor.

  https://sphere.social/?ref_code=xxbddb70xloz
 • sosyal medyanın revaçta olduğu günümüzde kesinlikle önünün açık olduğunu düşündüğüm proje.

  yanılmıyorsam tane coinmarkette 6,25 usd olarak gözüken coin. 50 tanesini aşağıya bıraktığım linkten alabilirsiniz.

  50 sphere için tıkla