şükela:  tümü | bugün
  • demo albumu "mental torments"i dinlerken hastasi oldugum dream theater - fates warning hatta biraz watchtower'dan etkilendiğini düşündüğüm fransız progressive metal grubu
  • 2007 çıkışlı anima albümleri ile, yaptıkları tarzda gayet başarılı olduklarını göstermiş grup. dream theater'ın sert parçalarını düşünün, komplex gitar rifflerini ve aksak ritmlerini düşünün, araya andromeda koyun biraz-klavye soloları özellikle... alın size spheric universe experience, afiyetle dinleyin..
  • jazz temelli jam yapar gibi takılan gruplar etrafımı sardığı bir dönemde imdadıma can simidi gibi yetişmiş grup. metal ile progressive'in birleştiği noktadadır bu grup. özellikle anima albümleri sağlam albüm arayışdaki insanlara tavsiye edilir. klavyeleri bazı insanları rahatsız edebilir belki ama o kompozisyona, o atmosfere ve o sertliğe katlanılır kılıyor kendisini. parçalardaki yabancı dillerde söylenmiş kısımlar da ayrı bir güzellik özellikle banliyö fransızcası konuşan adamdan sonra fransızcaya başlamama ramak kalmıştı... öyle hayat değiştirme özelliği vardır*.
  • progressive metal mi dinliyorsunuz? "yeni bir $eyler olmasi gerekmiyor, sürekli dinledigim eski dream theater/pain of salvation albümlerinin ezberini bozsun yeter" mi diyorsunuz? vokal sizin icin pek önemli degil mi? o halde spheric universe experience tam size göre!

    hemen arayin ve ilk albümleri mental torments'e sadece 19.90 ytl ye sahip olun. üstelik kisa bir süreligine kampanyamiz dahilinde grubun ikinci albümü anima da ekstra bir ücret ödemeden sizin olacak! ürünümüzden memnun kalmazsaniz 1 hafta icerisinde paranizi geri alabilirsiniz. nasilsa 1 hafta icerisinde satin aldiginiz albümleri mp3 yaptiginizdan cdleri de geri almiyoruz! hemen arayin dedim.
  • yeni albümlerinin ismi unreal'dır.