şükela:  tümü | bugün
1300 entry daha
  • marvel da ne yapacağını bilemedi, kısır döngüye girdi.
    --- spoiler ---

gerçi tüm örümcek adamları ve düşmanlarını bir arada görmek iyiydi.
    --- spoiler ---

ama daha iyi filmler seyrettik marvel'dan.
  • --- spoiler ---

stark yapımı bir cihaz var filmde, online oyunlardaki item basmaya yarayan şey gibi materyalleri koyuyorsun birleştirip sana gerekli olan itemi veriyor hani, koydu bir iki ezik itemi aldı doktor ahtapot çipini.

--- spoiler ---

mantıksız saçma yerleri var ama güzel filmdi genel olarak
  • --- spoiler ---

filmde spider-man'in kim olduğunun gösterilmemesi beni üzdü, ayrıca filmin sonlarında bir çocuğun dükkana gidişi ve eve taşınmasını gösterdiler, o çocuk kimdi?
    --- spoiler ---
  • salgın döneminde en çok izlenen, eve dönmek istemeyenlerin filmi.
  • spiderman çizgi romanlarıyla büyümüş biri olarak beklentilerimin altında kalan film.

--- spoiler ---

öncelikle bu kadroyla ve iyi bir senaryoyla çok daha güzel bir film olabilirmiş. filmin hikayesi çok yüzeysel derinlikli değil. gereksiz romantizm filmden sıkılmama neden oldu. ancak tobey'i görünce duygulanmadım değil.

her kesin içinde bir iyilik vardır düşüncesi bu kadar gözümüze sokula sokula verilmesi gereksizdi.

--- spoiler ---
  • geçen haftasonu izlediğim film.ben de alakasız bir konuda ilk olmasından dolayı yeri hep ayrı olacak.bir iki güldüren sahnesi vardı ve genel olarak akıcıydı.aksiyon severiz bu da o tarz bir film.paralel evren,ayna evreni, sihir vb. çok fazla konuya değinen bir senaryo olmuş.farklı evrenlerden gelen birden fazla spider-man'in ekip çalışmasına da tanık olmuş olduk.

edit: imla
  • baya baya olmamış film. bir kere ben spiderman'in böyle tıfıl bir ergen olmasını kabul edemiyorum başta. kahraman vibe'ı asla yok. ayrıca nerede kirsten dunst'lar, emma stone'lar, nerede bu sümsük zendeya. filmin credit kısmı da epik değil, sanki bir çizgi film izlemiş gibi.
  • deadpool'laştırılmış bir spider-man izlendi. eğlenceli.
  • --- spoiler ---

andrew garfield olan spidey dese ki *minza korum lan abuk subuk kotu adamlari mezardan cikarip getirdiniz benim gwenim nerde tahtasini s*tiklerim

--- spoiler ---

bir marvel filmi. izlenir. cok da mantik icin takilmaya gerek yok.
  • çocuk filmi. net olarak bu.

x-men de süper kahraman filmi ama çocuksu değil. iron man'in ilk filmi de hero filmi ama çocuksu değil. batman filmleri zaten malum.

ama bu bildiğimiz çocuk filmi ve imdb'ye tepeden sokmuşlar. inanılmaz.
176 entry daha

hesabın var mı? giriş yap