• deadpool'laştırılmış bir spider-man izlendi. eğlenceli.
  • bence gayet yetersiz olan bir yapım boşa geçen 2 saat,her yönden yetersiz bir film,sadece tobey reisi görmeye gittim o da gündüz adamları göremedik tüm aksiyon sahneleri gece yapmışlar ve cgı o kadar kötü ki kör oldum bu tom'dan ne adam olur ne örümcek boş versin bu işi zendaya ya sövmemek için bir şey yazmıyorum ...
  • --- spoiler ---

andrew garfield olan spidey dese ki *minza korum lan abuk subuk kotu adamlari mezardan cikarip getirdiniz benim gwenim nerde tahtasini s*tiklerim

--- spoiler ---

bir marvel filmi. izlenir. cok da mantik icin takilmaya gerek yok.
  • çocuk filmi. net olarak bu.

x-men de süper kahraman filmi ama çocuksu değil. iron man'in ilk filmi de hero filmi ama çocuksu değil. batman filmleri zaten malum.

ama bu bildiğimiz çocuk filmi ve imdb'ye tepeden sokmuşlar. inanılmaz.
  • ortanca kardeş* artık rahatça konuşabiliyor. çok mutlu ve gelecek olası projelere de göz kırpıyor:

https://www.youtube.com/watch?v=fzzlgeguhrm
    https://cms.megaphone.fm/…ed?selected=via9017255246

not: link yenilendi.
    not2: link tekrar yenilendi ancak sık telif yediği için podcast yayınının linkini de koydum.
  • 20 sene önce ilk filmi mağusa'da izlemiştim. bugün tobey maguire'i görünce gözlerim yaşardı. onun dışında çok samimi söylüyorum banana split olmuş film. daha neler neler birlikte bodruma inmeler orada saklanmalar, yaratıklardan kaçmalar, kötü adamla kötü geyikler... bakınız tam olarak şöyle; yan sanayi flashpoint.
  • gayet de güzel izlemesi keyifli, insanlar neden bu kadar b*klamış anlayamadım. tobey ilk göz ağrımız ve en iyi spiderman evet ama andrew da benim gözümün bebeği:((( çok özlemişiz
  • andrew garfield'ın mj kurtarışı efsaneydi.gwen's death müziği gelseydi,tadına doyum olmayabilirdi.duygusal yönü ağır basan bir film olmuş çokta güzel olmuş spiderman ana karakterim değil yine de çok beğendim.
  • filmde parker'ın örümcek adam olduğunu bilen tüm ölüler, ölmeden hemen önce bu evrene geliyor. gwen neden gelmiyor? hala anlamadım. yoksa geldi ve 2 numara ile çaktırmadan geri mi döndü?

ciddi bir örümcek adam hayranı olarak -ki 90'ların başında tv'den izlediğim ilk örümcek adam filminden ilham alarak, avucumda tuttuğum örümceği saatlerce tv başında tutup, radyasyona maruz bırakıp, elimi ısırtmaya çalışmıştım- bu kadar teknolojiye bulaşmış örümceği pek sevmemiştim. şimdi birinci ve ikinciyi tekrar görmek güzel geldi. parker basit ve sıradan bir insandır. ünlü olmasına gerek yok, arkadaşa ihtiyacı yok. tek ihtiyaç duyduğu may halası ve önce gwen, sonra mj'dir.

peter parker candır..
  • 1 milyar 640 milyon dolar ile the avengers filmini geride bırakarak tüm zamanların en çok hasılat yapan 8. filmi olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap