şükela:  tümü | bugün
  • babamın bilgisayarın başında saatlerce oturmasına vesile olan oyundur. bu oyunu icat edenlere bilgisayardan mahrum kaldığım her dakika hayır dualarımı yolluyorum. iş sidik yarışına döndü zaten, eniştem bitirmiş 4 destelisini geldi artistlik yaptı babama, hırs yaptı tabi adam, verdi kendisini kupaya maçaya. baktım geçen akşam beni çağırıyo odaya, son tıklama kalmış bitirmek için. istiyosan gel tıkla, bitir dedi. sırıttı bide üstüne. uyuz oldum ben bunun akabinde. yıllardır oynamadığım oyun kalmadı, bi sikindirik falla ezilecekmiyim lan dedim kendi kendime, başladım uğraşmaya. az daha eziliyodum, bırakıyodum ki, bitti fal, açıldı. ben de bittim.
  • microsoft'un internet bağlantısı olmayan kullanıcılar ve memurlar için özel olarak tasarladığı oyun. askerliğim boyunca üzerinde yüksek ihtisas yaptığım şafakmatiktir ayrıca.
  • devlet memurlarının son gözdesi olan oyun.
  • "bazı seçimleri baştan doğru yapmak gerekir, yoksa hiçbir zaman düzeltmek mümkün olmayabilir." temalı, felsefik oyun.

oynarken sıçtığımı anlayınca moralim bozuluyo ciddi şekilde.
  • 4 deste ile oynandığınızda, oyunu bitirdiğinizde karşınıza çıkan kazandınız ibaresiyle hayatta bişeylerin yolunda gittiğine inanmamı sağlayan oyun. ah bir de havai fişekler patlatarak kutlamaz mı o güzel anı...
  • üçüncü seviyesini, son bir ayki 130 başarısız oyundan sonra bugün sonundaaaaaaaaa bitirdiğim oyun!
  • ben bunun dort destelisini bugun bitirdim ya gozum acik gitmez artik.
  • tebrik havai fiseklerini gözüm dalarak ve tebessümle izlediğim , devamli 'undo' ve 'show an available move' tuşuna basarak bitirdigim, bitirince aşırı mutlu olduğum.
  • microsoft un yaptığı en güzel şey.
  • sensin yine de içlerinden en güzeli
    paramparça duyguların müsebbibi
    ingilizce’den geçtim de
    derdime derman olsan bir de
    en sevdiğim can yoldaşım
    random hayat arkadaşım
    solmuş kağıtları özletmedin bana
    olmadın hiç benden yana
    lanet ettim hayatıma
    ingilizce’de i yazılsa da
    tak ettiğinde canıma