• insani direk bilgisayar basina kitleyebilen bir oyun. bildigimiz solitaire'in bir cesidi ama hem daha zor hem de daha zevkli. windows me de gordum.
  • normal solitaire'den sans faktorunu azaltıp mantıgı ekleyince ortaya çıkan leziz oyun
  • windows xp'de bulunan bir oyun. zorluk seviyesine göre 1, 2 veya 4 desteyle oynanbiliyor. direkman bilgisayarın başına bağlayabilen bir oyun olmakla beraber, aralarında civilization 3 ve fifa world cup 2002 gibi bir çok canavarın bulunduğu oyunları gereksiz görüp oynamayı bırakmama, hatta silmeme sebep olmuştur.
  • üçüncü seviyesini, son bir ayki 130 başarısız oyundan sonra bugün sonundaaaaaaaaa bitirdiğim oyun!
  • 4 desteyle oynananın bitirilmesinin imkasız olmasa bile imkansıza yakın olduğunu düşünmekten kendimi alamadığım oyun.
  • babamın bilgisayarın başında saatlerce oturmasına vesile olan oyundur. bu oyunu icat edenlere bilgisayardan mahrum kaldığım her dakika hayır dualarımı yolluyorum. iş sidik yarışına döndü zaten, eniştem bitirmiş 4 destelisini geldi artistlik yaptı babama, hırs yaptı tabi adam, verdi kendisini kupaya maçaya. baktım geçen akşam beni çağırıyo odaya, son tıklama kalmış bitirmek için. istiyosan gel tıkla, bitir dedi. sırıttı bide üstüne. uyuz oldum ben bunun akabinde. yıllardır oynamadığım oyun kalmadı, bi sikindirik falla ezilecekmiyim lan dedim kendi kendime, başladım uğraşmaya. az daha eziliyodum, bırakıyodum ki, bitti fal, açıldı. ben de bittim.
  • tebrik havai fiseklerini gözüm dalarak ve tebessümle izlediğim , devamli 'undo' ve 'show an available move' tuşuna basarak bitirdigim, bitirince aşırı mutlu olduğum.
  • belli bi süre sonra hastalık yapan, gerçekten kafa yorunca oynaması inanılmaz zevkli sekreter soliteri olmayan oyun.
  • korkunç bir bağımlılık yaratan, bi türlü bırakılamayan, oynandıkça oynanan süper bi windows* oyunu.. 3. seviye bitmemekte, evet..
  • kesinlikle bağımlılık yaratan oyun. hatta bu entryi görünce bugün oynamadığım aklıma geldi.açayım bakalım...
hesabın var mı? giriş yap