• spider man'in kankalar arasindaki adi . fazla samimi olmadigi ki$iler tarafindan kullanilmasindan hazzetmez kendisi .
  • the haunted'ın revolver albümünü senkronize olarak dinlediğim sözlük yazarı. benim kadar çok "the haunted" seven biriyle karşılaşmanın ve muhabbetini yapmanın oldukça keyif verdiği bir insan... o da benim gibi bullet hole deyip susanlardan.
  • şimdi sene 80lerin ortası, ilkokul zamanı, yeni yeni sarmışım conan'dır spiderman'dir, alfa yayınları, tay yayınları zamanları... siyahbeyaz saman kağıtta tomarla çizgi romandan en kanım ısınan hakkaten spiderman idi..
    ama bu lakap yüzünden değildi, ee tabi o zaman ingilizceyi, gavur telaffuzunu bilemeyiz, böle uyduruk konu olduğundan sağa sola soramayız.. ki o zaman da ingilizce bilen yoktu öle etrafta, işte o kafayla "sipidey sipidey" diye okuyodum, "ulan ne kıro laf.. alala.. neyse bakalım.." diyerek sorgulamadan kabulleniyodum...
    sonradan öğrendim tabi yavaştan yavaştan "sıpaydi" diye okunduğunu ve şirin bir hitap olduğunu, daha bir kanım ısındı tabi haliyle... şimdilerde en son the hunger'ı okudum... yine çizgi romanda bir aşama noktasında yine spiderman'le beraber aştık yolları... işte bu kelamın manası budur bende.
    [link'i de verdim ama ayrıca üzerine basayım ben yine de (bkz: the hunger)]
  • kocaman cüssesinin içinde yumuşacık bir ses,gecenin bir yarısı yardım edebilicek-dert dinleyebilecek şefkate sahip bir kalp barındıran iş adamı o.adanalıyım der sonra "acı sos?" sorusuna hayır yanıtını verir. böyle cici bici bir şey,boyuma posuma bakmasam yanaklarını sıkıp şirinlik sesleri çıkaracağım ama boyum yetmez zaten.
  • slave to the grind'ı canlı dinleme keyfini yaşayabilmiş ve akabinde kafa sallayarak şarkıya eşlik etmiş, iyi de yapmış bir insan.
  • gizli güçleri olduğundan şüphelendiğim hemşerim. kendisi ofisteyken ben yazlık mekandan canlı yayın yapınca mekanı çocuk ordusu bastı. "hehe,sen ütü yapmayı biliyor musun?" diye laf attım, ertesi gün en sevdiğim gömleği yaktım*.
  • kendisine özel olarak belirtmiş olmamın dışında burdan da tüm dünyaya duyuruyorum: ben bu adama çok kızgınım. defalarca uyarmama rağmen bazı huylarından vazgeçmemiş bir koca kafadır kendisi. hıh..
  • bizim dino.hep kekliyo beni.ben de inanıyom her seferinde.çok hoşuna gidiyo zibidinin.isveçe gidicem diyo uzun zamandır.bu sefer keklemiyo sanırım.:)
  • bu spi var ya!canı sıkıldıkça hadi para harcayalım şuraya gidelim buraya gidelim diyo.ben alıştırdım ama boynuz kulağı geçti.benim param yetmiyo o kadar alışverişe.e mecburen spi ödüyo bazen.napalım ona denk geliyo parasız zamanlar.:p
hesabın var mı? giriş yap