şükela:  tümü | bugün
  • kaliteli telefon ve tablet aksesuarları üreten bir şirket.

http://www.spigen.com/
  • iphone 4s için çıkarttıkları valentinus serisi cüzdanlı kılıfı çok kullanışlı olan marka.

tek handikapı iki tane kredi kartı koyulabiliyor. para bölmesine de paraları dörde katlamadan koyulamıyor. özensiz yerleştirilen paralar telefonla konuşurken rüzgarlı bir yerde sizden kaçmak isteyebilirler.
  • klasden levanaus model laptop çantaları ve cep telefonu/foto makinesi/kamera kılıfları çok güzel olan marka. çok kaliteli ve dayanıklı malzemeden yapılmış. rastladığım her yerde hakkında olumlu değerlendirmeler yapılmış.

orijinal sitesi

başka bir inceleme

bu da başka bir review
  • iphone 5 için slim armor modelini satın aldığım aksesuar üreticisi.fiyat olarak diğer üreticilere göre biraz pahalı olmasına rağmen hissiyat ve koruma açısından çok beğendiğim ancak çok kolay çizilebilen bir kılıf.alacak olanlara metal slate'in gunmetal'e göre kılıf üzerindeki çizikleri daha az belli ettiğini söyleyebilirim.
  • spigen.com.tr adresinde türkiye sitesi açıldı. fiyatlar biraz pahalı ama olsun... siparişe hızlı cevap veriyorlar... aras kargo ile çalışmaları beni sıkıntıya sokuyor arada sırada...

ıphone 5s için aldığım glas.tr nano slim ekran koruyucuyu beceriksizliğimden takamadım. biraz araştırınca amerika' da buna benzer durumlarda 15-20 $ vererek yenisinin alınabildiğini öğrendim. aradım spigen in türkiye distribitörü anka telekomu, onlar da gönderin değiştirelim dediler. şaşırdım tabii... dedim kullanıcı hatası ama bu, olsun dediler gönderin. gönderdim hemen yenisini gönderdiler... bu sefer takabildim... şaşırdım türk bir şirketin böyle bir uygulama yapmasını... takdir ettim...

edit: birkaç alışveriş yaptım sorun yaşamadım. ama sonradan bir iade faturasını kendileri ödemeden yaptıkları için silmiş durumdayım bookmarklardan...

edit 2: düzelttikten sonra farkettim bir senede işler değişiyor demek ki...

bundan sonra; (şimdilik) (bkz: monofe)

edit:monofe spigen aynı şirketmiş öğrenmiş oldum...
  • telefonundan çok çabuk sıkılan insanlar için var olan bir şirket. ürettiği aksesuarlarla telefonunuzu yeniden sevebilirsiniz.
  • fiyatları pahalı olsa da çok kaliteli deri telefon kılıfları üreten marka.
  • geçenlerde telefongiydir üzerinden bir arkadaşıma doğum günü hediyesi için siparişini verdiğim telefon kılıfı markası.

işin ilginç tarafı çarşamba gecesi siparişini yaptım, ürün cuma sabahı kapımdaydı. hediye olduğu için haliyle arkadaşıma verene kadar kılıfa yakından bakmadım. "ne olacak canım, kılıf işte..." diye düşünürken aslında bir kılıftan çok daha fazlası olduğunu gördüm. telefonun havasını bozmuyor, eğer telefonunuza uygun renkte bir kılıf aldıysanız telefonunuzun üzerinde bir kılıf olduğu bile belli olmuyor.

incelemek isteyenler için link: https://www.telefongiydir.com/spigen-sgp-tr (ben en baştan dördüncü olanı aldım. tavsiye de ederim...)
  • spigen.com.tr 'den ağustos ayında aldığım samsung s4 neo hybrid kılıfımın çerçevesinin kırılması ile iletişime geçtiğim ve verdikleri geri dönüm ile değişim için yolladığımın ertesi günü değişimi yapılmış kılıfımı bana gönderen müşteriyi memnun edebilen süper firma.

(bkz: customer centric)
  • iphone 5/5s icin urettikleri "neo hybrid ex slim metal" isimli bumper kılıfları tam bir fiyasko olan marka. telefonu bildigimiz cerceve kılıflar gibi sarmıyor, yanlardan fazlaca esneme yapıyor. telefonu kullanırken guven vermeyen, tuhaf bir his olusuyor. malzeme kalitesi, fonksiyon kolaylıgı, goruntusu hersey tamam ama o yanlardan esneme olmayacaktı arkadas.