şükela:  tümü | bugün
  • kaliteli telefon kılıfları ve aksesuarları üreten spigen'in türkiye resmi satıcısı. gelin görün ki kılıfları ne kadar kaliteli de olsa türkiye distribütörü bu firma o kadar kalitesiz ve rezil ki anlatamam. 6 mayıs 2016 tarihi saat 16:30'da anneme, anneler günü için 300 liralık bir sipariş verdim. daha önce ki siparişlerimde saat 17:00'ye kadar yaptığınız alışverişlerde aynı gün kargoya veriyoruz demelerine rağmen bu siparişimi kargoya vermediler. doğal olarak cumartesi günü elimde kargo olmayınca 8 mayıs tarihinde anneme fazlasıyla mahçup oldum. asıl sıkıntı bu firmanın müşteri hizmetleri diye verdiği 3 numarada. saat 16:00'dan 18:00'a (çalışma saatleri diye belirtilen saatleri içerisinde) tam 3 saat boyunca defalarca kez aramama rağmen 1 tane kişi telefonu açmadı, maillerime cevap vermedi. instagram hesapları üstünden kendilerine ulaşmaya ve yaşattıkları mağduriyeti anlatmaya çalıştım bu sefer de yorumumu ilgili fotoğraf altından silmişler. bugün sağolsunlar lütfedip aradılar ve konuştuğum kadın saat 16:00'ya kadar kargoya verildiğini ve bu yüzden gecikmenin olduğunu söyledi. para iadesini de 2 iş gününde hesabıma geri yollayacaklarını söylediler. para iadesi isteyip telefonu kapattım ama bu sefer de sitelerinde ürünler kargolandı olarak gözüküyor. şimdi ne mi oldu? müşteri hizmetlerini gene arıyorum ve gene telefonu açan yok. bakalım ürünler gelecek mi? param yarın hesabıma geçecek mi? 2 ihtimalden de ümidim yok.

özet: asla ve asla bu siteden alışveriş yapmayın, yaşattıkları mağduriyetin haddi hesabı yok. mahallenizde ki telefoncu bundan iyi çalışır
  • alışveriş yapmadan önce bu sayfayı okusaymışım dedirten web sitesi.

stokları güvenilir değil. "hızlı gönderi" yazan ürünü satın alıyorsunuz, bir hafta sonra "neden hala ürünüm gelmedi" diye aradığınızda "istediğiniz ürünler elimizde yok, bakın zaten ön siparişli ürün yazıyor" diye cevap veriyorlar.

madem öyle d&r stoklarında var oradan alayım diyorsunuz, bu adamlar ithalatçı olarak stoklarını düzgün tutamadıkları için d&r'ın stok sistemi de etkileniyor, onlar da gönderemiyorlar. ama neyse ki d&r şak diye (1 gün içinde) paranızı geri yolluyor.

bunu neden söylüyorum, çünkü spigen iade işleminizi yaptık dedikten tam 10 gün sonra, siz cep şubeleri eskittikten ve 8 kere aradıktan sonra bile hala "size dekont yollayayım, biz işlemi yaptık" diye cevap veriyor fakat dekontun elinize geçmesi için 3 kere daha aramanız gerekiyor . kendinize hakim olamayıp sesinizi yükselttikten sonra da "tamam ben ilgilenicem" cevabını alıyorsunuz.

çok inandırıcı.

kullanmayın, olmaz olsun. amazon'un gözünü seveyim.