şükela:  tümü | bugün
 • on numara bir arazide araç sürüyorum oyunu .

  http://www.youtube.com/…ayer_embedded&v=gg2jpbgjqau
 • http://spintires.com/
  adresindeki oyun un sitesidir.
 • grafik leri ve fiziksel moturu çok iyi olan oyundur .ilk başta rus askeri araçları olan maz ve uaz adında ki iki aracı kullanmanıza olanak tanır mod lar la araç sayısını arttırabilirsiniz.

  spintires adresinden oyunun demo modunu çekip deneyebilirisiniz.
 • bugün itibariyle 29$'a satılan off-road oyun. alınabilir mi bilmiyorum ama, gelecek için umut verici fizik motoruna sahip. umarım diğer oyunlarda bu oyundan esinlenir.
 • bir anda steam top sellers kategorisinde 1.liğe oturan rus harikası. belki dotayı bırakıp orda takılır bebeler biraz.

  edit: mekan rusya coğrafyası da olsa geliştiricileri ingilizmiş.
 • yapımcıları ingiliz olan oyun. herkes niyeyse rus yazmış.

  neyse oyuna gelirsek, sanırım oyun tarihinin en iyi off-road oyunu kendileri. çamur detayları muhteşem, çamura battığınız zaman kurtulmak için diferansiyel kilidini açmanız, vinci bir ağaca bağlayıp kendinizi çekmeniz, ileri geri gidip kurtulmaya çalışmanız falan bunlar hiç bir oyunda göremediğimiz şeyler.

  ben ki far cry oynarken off-road araçlarıyla gezmeyi seven birisiyim, kendimi bu oyunda buldum. saatlerce başından kalkmadan 8 tekerlekli kamyonumu çamurlara, derelere bata çıka yardır yardır sürüyorum.

  kickstarter oyunları niyeyse çıkması çok uzun sürüyor ama spintires öyle olmamış adamlar hemen 1 yılda yapmışlar oyunu üstelik grafikleri de gerçekten çok güzel.

  eksilerine gelirsek;

  -araçların kamera açıları çok kötü
  -toplamda 5 harita var ve haritaların bazı yerleri birebir aynı. volcano ile plain haritasında 7-8 nokta copy/paste olmuş
  -görev yapma olayı pek yaratıcı değil. odunu al, oraya götür tarzında genelde (başka şeyler varsa ben keşfedemedim)

  hatırlarsanız çoook eskiden camel trophy yarışı vardı land rover ciplerle yağmur çamur giderlerdi işte bu oyun bana o zamanları hatırlattı.
 • amaçsızca saatlerinizi öldürebildiğiniz güzel oyun. 5 tane haritası var, görev kurgusu filan yok zaten. sadece araçları çamura gömüp, sonra çıkartmaya çalışmakla uğraşıyorsunuz. ama nedense sarıyor arkadaş. başında zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorsunuz.
 • steam'de 30 dolara satıldığını gördüğüm oyun. o paraya değer mi yoksa torrentten falan mı çek dersiniz? görüntüleri hoşuma gitti ama.