şükela:  tümü | bugün
  • nintendo tarafından nintendo switch için geliştirilen aşırı zevkli multiplayer tps. üç dakikalık hızlı karambol maçları ve alan boyamaya dayalı mekanikleriyle kendi stilini oluşturmuş çok orijinal bir oyun.

    tek kişilik hikaye senaryosu da sunmakla beraber burası daha çok online maçlarda kullanılacak mekanikleri tanıtma amacıyla konmuş çerezlik kısım. asıl mevzu ise dörder kişilik takımların karşılaştığı savaşlar ve yine dört kişilik bir ekibin yapay zeka düşman dalgalarına karşı co-op oynadığı salmon run'da kopuyor.
  • ülkemizdeki oyun kültürü düşünülünce hiç konuşulmamasına şaşırmadım ama şu aralar baya bir popüler, turnuvaları vs. nintendo'yu şahlandırdı.
  • tanım: şu aralar sürekli update alan bir nintendo switch oyunu.

    ben avrupa’dan 40 euro’ya aldım. oyunu oynaması gayet keyifli. keza, salmon run inanılmaz zevkli. eğer almayı düşünüyorsanız şu an için switch’de oynadığım en iyi oyun. hem grafik-performans hem de oynanış olarak.
  • valla geç zamanda aldığıma pişman olduğum bir oyun keşke ilk aldıklarımdan biri olsaydı ama malum nintendo fiyat politikası ve kur yüzünden anca sırası geldi.call of,bf vs birbirinin kopyası mermi manyaklığından sonra ilaç gibi gelen eğlenceli oyun.keşke türkiye de çok daha yaygın oynansa ama bizdekiler silahtan mermi çıkmayınca ne yazık ki ilgilerini çekmiyor.hemde bir de renkli renkli heryer bizde ki sözde erkekler hemen bebe oyunu diye kaçarlar.herneyse oyuna gelicek olursak ranked sisteminin bile her branşta farklı farklı derecelendirilmesi,lig sistemi,silah çeşitliliği ki her silahı değiştirdiğin de farklılığı çok net hissediyorsun.kıyafetlerde ki özelliklerin açılması için çabalaman ve bir sürü farklı özellikler barındırması güzel ayrıntı ve oynanabilirliği arttıran bir durum.özellikle en sevdiğim nokta ise oynanış süreleri çok güzel denge ayarlamışlar.seni sıkmadan ve dakikalarca bir tur için ekrana bağlamaması ayrı bir güzellik olmuş
  • nintendo switch alanlarin ilk oynamasi gereken oyunlardan birtanesi. ısterseniz cok oyunculu isterseniz cok oyunculu oynamaya gecmeden kendinizi ve nisan alma kabiliyetinizi gelistirebileceginiz görevleri oynayip cok eglenebilirsiniz.

hesabın var mı? giriş yap