125 entry daha
  • gerilim filmi izleyelim iyice bir gerilelim, baş rol oyuncusu da iyi oynasın etkileyici bir oyunculuk izleyelim derseniz beğenebileceğiniz bir film.

onun dışında geneline bakınca çok güzel bir film olabilecekken 2. film için bir öngösterim gibi olmuş.
  • james mcavoy'un cidden döktürdüğü güzel film. bir iki şeyi daha farklı yapsalar daha da güzel film olurdu ama her türlü gidilip izlenesi.

james mcavoy'a gelirsek özellikle:

--- spoiler ---

psikolog ile olan seansta dennis'in barry gibi davranması ve sonrasında gelen itirafı ve filmin sonuna doğru kevin wendell crumb lafını duyduktan sonra bir anda bütün karakterlere bürünmesi ve bunlar arasındaki kusursuz geçişleri.
    artı hedwig karakterini oynayışı ve inandırıcılığı.
    --- spoiler ---

hakikaten insana izlerken büyük keyif veriyor.
  • klişelerden sıkılmışken ilaç gibi gelen filmdi, başrol harika, söyleyecek başka birşey bulamıyorum, harikaydı tek kelimeyle. tek kişilik dev kadro resmen.
  • izlerken bana fena halde x-files ı anımsatan ve fena derecede özleten bir film oldu.
  • kızların fazla zeki, doktor teyzenin rol kesemediği, filmin sonunu hayvan gibi şiyittikleri film.
    bana filmi sormayın, önermiyorum.
    ayrıca son sahneden de hiç etkilenmedim. bokunu çıkarın devam filmlerinin, e mi.
  • shyamalan'ın nihayet yıllar sonra düzlüğe çıktığını gösteren film. the happening'le başlayıp after earth'le dibe vuran yönetmenliği the visit ve şimdi split'le birlikte toparlanmış görünüyor. son zamanlarda izlerken en çok eğlendiğim film oldu. 5 saat sürse 5 saat izlenir. bana göre tek eksiği müziklerinin çok silik olması ve sanırım gelecek olan devam filmi yüzünden sönük bir şekilde azalarak bitmesiydi.

bu arada recep ivedik 5'e bilet bulamayıp soluğu split'te alan çomarlar, evinde dizi izleyen babaanne gibi konuşmak olsun, götlerine sokmak istediğim cep telefonlarıyla oynamak olsun, ya da gerildikleri veya şaşırdıkları anlarda en ilkel korunma dürtüsüyle gülmek olsun, hatta ve hatta salondan çıkıp on dakika sonra hiçbir şey olmamış gibi gelmek olsun, filmi baltalamak için ellerinden geleni yaptı ama neyse ki türkiye'de beyinsiz sinema izleyicisine o kadar alışkınım ki çok etkilenmiyorum artık. etkilenenler düşünsün.

son olarak, anya taylor-joy şu an itibarıyla dünyanın en güzel yüzlü kızı olabilir ama emin değilim. verilerimi kontrol etmem lazım.
423 entry daha
hesabın var mı? giriş yap