şükela:  tümü | bugün soru sor
 • disney tarafından yayınlanan, nextgen'ler için aşmış araba yarışı oyunu.

  aksiyon / yarış türündeki bu oyunda bir reality show içindeki yarışlarda telef oluyoruz/ediyoruz. burnout/flatout ** serisi çok ilgi çekmiş ki bu konsepti geliştirelim derken anca içina tv programı katıp, çevresel patlamaları bizim kontrol edebilmemizi eklemişler. bu konuda bir şey katamamaları zaman geçtikçe kabak tadı verse de oldukça zevkli bir oynanışa sahip. tam olarak mediamarkt'ta filan demo diye koyulacak oyun. zaten içerisinde ne bir zorluk ayarı ne de başka bir kişiselleştirme olmadığından keyifli zaman geçirtesi aksiyon oyunu olduğu belli oluyor.

  velhasılı kelam, türün tutkunlarının keyifle oynayacağı, simülasyonları beceremeyenlerin de ağzı açık oynayabileceği bir oyun. tek olayınız drift yaparak kazandığınız puanlarla rakiplerinizin üzerine televizyon kuleleri, köprüler, barajlar vs. yıkmak.
 • (bkz: blur)
 • burnouttan sonra ki en güzel arcade yarış oyunudur... yarışın adrenali ile aksiyonun adrinali resmen bir oluyor... esasen death racein oyunu olsa anca böyle olurdu.
 • reloaded sürümü kötü yola düşmüş olan oyun..
 • tek olayi kesinlikle rakibinizin ustune onu bunu du$urmek degil,

  1. yari$larda power play doldurup bunu etraftaki zamazingoyu (obstacle) dogru zamanlama ile bir power play'e harcamaniz
  2. ismini hatirlayamiorum, boyle tek ba$iniza yari$tiginiz bi bolum var, bu power play'ler sizin kontrolunuz di$inda olu$tugu, orda da zamana kar$i yari$iyosunuz
  3. sonra yine tek ba$iniza yari$tiginiz bi bolum var, burda da bi tane kopter** tepenizde dola$iyo ve size roket atiyo, bu roket'lerin du$ucegi yeri tahmini olarak hud sayesinde biliyosunuz, once mavi olarak gosteriyo buraya du$ebilir diye, sonra kirmizi oluyo aha buraya du$ucek carpma lan diyo kisaca.
  4. bi de $ey var, boyle bi nascar hesabi ring pistte donup dolanirken tankerlerin attigi tup'lerden kaciyorsunuz, tup derken eed ya o buyuk tupler yok mu aygaz milangaz o hesap. bu yari$ta da 3 patlamadan sonra araba yalan oluyo yani oyuncasi: toast

  dunya kadar eksik var oyunda, mesela interface'in inanilmaz sikko olu$u, sonra oyun sirasinda etraftaki yuvarlak objelerin yuvarlaktiktan ote 8'gen 9'den olmasi gibi, veya overtake durumunda yari$ sirasinin yanli$ gosterilmesi gibi.

  ama oynani$ $ekli ve farkli bi konu getirdigi icin yine de oynanabilir. oyun acaip hizli oldugu icin etraftaki detaylara dikkat etmek biraz zor ancak dikkat edince oyundan sogumayin cunku oyunun guzelligi zaten hizli ve action dolu olmasi. detay aramayin hiza bakin eglenin i$te.
 • death race tadı alınabilecek güzel oyun. bir flatout ya da burnout serisi değil ama gayet iyi bir oyun , onları seven bunu da sevecektir.
 • sistem gereksinimleri yüksek oyun, blurde hiç kasmayan(herşey full açık) 1gb hd 4870li sistemim bu oyunda yardırmaktadır.
 • yarış sırasında ters yönden gelen devasa bir airbus ile karşı karşıya kalmamla sağlam bir "oha!" dememe sebep olan oyun.
 • adrenalin bağımlılarının evde tehlikeli işler yapmaması için tedavi amaçlı yapıldığı izlenimini uyandıran aksiyon dolu oyun. aksiyon seviyesi gerçekten de anlatılmaz yaşanır.
 • ya güzel bi oyun ama bi türlü şöyle birinç olamıyorum. o kadar basıyorum basıyorum arkadan bi piç tak diye yabışıp geçebiliyor. oyundan alınan zevki diri tutmak için böyle bi catch-up yapmışlar muhtemelen ama benim aldığım tadı azaltıyor. şu an sakinim ama birazdan xbox 360'ın o güzel gamepad'ini amk ekranına fırlatabilirim çünkü ben de insanım