• facebook üzerinde herhangi bir gönderinizin -para karşılığı- daha çok insana ulaşmasını sağladığınızda o gönderinin yanında çıkan link.
    tıklarsanız böyle bir bilgi veriyor;

gönderin nasıl performans gösteriyor?
    tanıtımı yapılan gönderiler, insanların daha kolay görmeleri için haber kaynağının başlarında kalır.
    tanıtımını yaptığın için gönderin şu ana kadar 1,4 kat daha fazla gösterildi.

normal görüntülemeler: 72%
    ücretli görüntülemeler: 28%
  • çok büyük eksikliği olduğundan sözlüğe de gelmiş hede.
    olm bak çok zorlamayın, o sponsorların başlığı dolar taşar, sonra pişman olursunuz.
    bak çok istiyorsanız, debe'nin başına sonuna reklam alın, ama sol frame'i kurcalamayın.
  • sözlüğün niçin tema değiştirdiğini anlamamızı sağlamıştır. reklamlara insanlar tıklamayınca daha kamufle reklamlar geleceğini south park bize söylemişti.
  • an itibariyle under armour'un türkiye2de olduğunu bana hatırlatan reklam şeysi.
    under armour'un ne olduğunu bilmiyorum.
  • sozluk bitmis dedirten uygulama. buraya kadarmis sozluk, seninle ne guzel gunlerimiz olmustu oysa...
  • facebook üzerinden yapılan sponsorlu reklamların lokal işletmeler için bulunmaz nimet olduğu tarafımca uygulamalı olarak görülmüştür. gerek belli konumdaki kişilerin, gerek cinsiyet, gerekse de yaş aralığı gibi hedef kitlenize hitap etme konusunda verdiği hizmetle de işletmem için sürdürülebilir bir reklam olmuştur.

instagram üzerinden de bu reklamları yapmak istiyor oluşuma rağmen halâ nasıl yapıdığını çözemedim. varsa bilen birileri yeşillendirsin lütfen.

instagram'daki reklam_yap vb gibi profillerse şahsıma dolandırıcıymış izlenimi vermektedir.
  • eskiden sözlükte olmayan, sol frame'de bulunan başlık türü. para kazandırma şeysi.
  • internette haber kisvesi altında reklam yapan şerefsizlerin tık alma taktiğidir.

haber başlığı verir gibi yazarlar, ufacık da "sıpınsırlı" yazarlar, boş bulunup tıklayayım diye elin oraya giderken hop; sponsorski.

alayınız üçkağıtçısınız anunakodumunuhabersiteleri
  • az önce ilk defa gördüm. tıklayınca ekşi şeyleri açtı. anında kapattım.
  • ekşisözlükteki o mazide kalmış güzel günlerin tabutuna çakılan son çivi.
hesabın var mı? giriş yap