şükela:  tümü | bugün
144 entry daha
  • sketcher beğendim bitane :( 500 lira dediler abi naptın dedim cevap bile verme lüksünde bulunmadan başka müşteriye kaydı, vay arkadaş 500 lira bir ayakkabı olurmu ya birde okadar hafif birşeyki.
  • sketcher ayakkabılar şu an lizbon'da yaklaşık 100 euro üzerinden satılıyor. fiyatlar kura göre normal ama ekonomik gelir iyi olmayınca bize pahalı geliyor.

hafif olması zaten tercih sebebi. hafifliğini neden eleştirdiniz anlam veremedim doğrusu.

kıssadan hisse; fiyatların aslında normal olması fakat gelirin düşük olması durumudur.
  • sketcher olsa duramazsın. skechers olsa birde adamı öldürüp bi köşeye atacaklarmış heralde.

internetten alışveriş yapılarak bir nebze aşılabilen önerme.
  • 2 ay evvel 2 nike air 2 de cortez aldım 1700 küsür tl.
    ulan bu ne! asgari ücret bu!
    eskiden kur alıp başını gitmemişken (2007-2008) ülkealan pasajında pazarlık mazarlık yarı fiyatına biterdi o iş..
    bide sketchers aldım geçen ay o da indirimle 276 tl. ulan indirimsiz kaç tl bu?
    artık 2 sene falan spor ayakkabı almayı düşünmüyorum. alırsam da yurtdışı iş seyahatlerimi beklerim alışveriş için. hiç değilse renk ve model konusunda da çok daha fazla seçeneğim olur.
  • hani baska seyler ucuz olsa anlarim da ulkede her sey pahali. pek de sasirilmamasi veya sorgulanmamasi gereken bir sey bence. o skechers’in en basit modelleri 20-30 dolara satiliyor abd’de.
  • doğru tespittir. buna rağmen, giydiğim en kral spor ayakkabı dahi 2 ay sonra eski ve cirkin görünmektedir.
  • 1 ay once columbia´dan bot aldim. sili´de kis oldugu icin bot 709 tl ye geldi. su an turkiye´de yaz oldugu icin ayni bot 435 tl. sili´de yaz ayi yasanirken nike aldim 673 tl ye geldi, ayni ayakkabi su an turkiye´de 779 tl. 150-200 tl ye sikindirik ayakkabi alinca bir dahaki mevsimi gormuyor. en azindan bu botlar 2-3 sene rahat gider. maliyeti o sekilde hesaplamak lazim birde.
  • skechers'in şahane ötesi çakmasını lumberjack 100tl'ye satiy, almayanları döviy.

vollah ben de almışam ve çoh memnun galmışam. hele nedir eyle 400 lira verecağam bi çift lastige viyyyy..
  • aldığım her eşyayı torunlarıma da bırakacakmışım gibi dikkatli ve temiz kullandığımdan beni hiç ilgilendirmeyen mevzu.
    harcama zevkini ailem dibine kadar yaşıyor zaten.
    kaç sene evvel nereden hediye geldiğini hatırlamadığım çakma spor ayakkabılarım daha kutusundan çıkmadı düşün.
    dura dura doğal yollardan yok olacaklar neredeyse.
    şuan kullandığım tek botumu da üniversiteye giderken almıştım.
    yanlış anlamayın durumum var ama hevesim yok. içim geçmiş. resmen peygamber hayatı yaşıyorum.
  • gerçekten anlamıyorum, renk renk spor ayakkabı alayım e birazda her markadan alayım istesem bütün maaşı harcamak lazım, bence istediğimde abartılcak bişey değil nedir yani bu tamam anladık rahatsın da e bi yere kadar!
22 entry daha