şükela:  tümü | bugün
156 entry daha
  • en iyi koşu ayakkabısı listesi

parayı vermişken bari iyisini almak gerek...
  • işbirlikleri yüzünden cesaret bulup yükselttiler fiyatları .kanye westin yeezysi puma ve adidası teşvik ederken balenciaganın kocaman ayakkabıları da nike ı teşvik etti. eskiden insanlar takıya yatırım yapardı şimdi millet ayakkabı biriktiriyor..
  • çare sportaç.
  • bi hediye olarak (bkz: under armour) marka spor ayakkabı göndereyim dedim. türkiye mağazasından baktım. 600-700tl lannnn dedim! abd de $100 genellikle. yazık yemin le türkiye’de yaşayanlara. lan bi ayakkabıya $600-$700 verdiğimi düşündüm. sonra düşünmekten de satın almaktan da vazgeçtim. türkiye’ye gelirsem ben getiririm :))
  • (bkz: kinetix)
  • hay yaşa. dünyanın en çabuk eskiyen eşyalarından birine çakıyorlar markayı 300-500 demeden satıyorlar. alanın aklına şaşıyorum ama gösteriş meraklısı millet olduğumuz için almadan olmaz tabi. illaki nike olacak, adidas olacak.
  • nike’ın kendi sitesinde 750 tl değerinde alışveriş yaptığınızda kargo ancak bedava oluyor. ilk gördüğümde kargoyu bedavaya getirmek için baya alışveriş yapmak lazım diyordum sonra bir baktım zaten bir air max’le 1000’lik oluyorsun. imkanım var ama bir ayakkabıya o paraları vermek çok absürd geliyor.
  • arkadaşlar bu konuda tavsiyem tüm spor dallarına ait malzemeleri bulabileceğiniz malum mağaza ( isim vermiyorum bir de reklam yaptı diye lanetlenmeyeyim anlamayanlar yeşillendirsin) 1 kere her ihtiyaca yönelik ayrı modeller geliştirmişler yani model aralığınız cidden çok geniş. sonra çok aşırı rahat ürünleri var, hafif ve dayanıklı. fiyat performans olarak bakarsakta cidden en ucuzundan en pahalısına fiyatlarının çok üstünde kaliteye sahipler
  • son 2 -3 senede fiyatlar aşırı arttı.özellikle outdoor ayakkabı ve.ürünlerde.
    sezon takıntınız yoksa outlet ve internet sitelerine bakın.uygun.fiyata bazı modelleri bulabilirsiniz.
    en son hanıma 129 tl idi galiba puma aldık.
    mekan izmit outlet center.aynı yerde.adidas ve nike var.onlrda da.eskiden çok uygun fiyata ürün oluyordu.bu sefer denk gelmedi
  • spor ayakkabı pahalı değil. biz fakiriz. altı üstü 70-80 euro
13 entry daha