şükela:  tümü | bugün
  • haram olsun,

haram olsun,

haram olsun.
  • izlanda polisinin milli takım kafilemize yönelik yakışıksız tavırları sonrası spor bakanımızın gösterdiği ve gazeteci deniz zeyrek'in de dile getirdiği haklı tepkidir. şimdi bizim bakanımız yanına gazetecileri de alıp özel jetine atlayarak izlanda'ya güç gösterisi yapmasın mı?

ironiden gerçeklere dönersek siyasetçilere, bakanlara o jetler istedikleri maça gidip keyif yapsınlar diye mi tahsis ediliyor? devletimiz gerçekten bu kadar zenginse bu kadar zor şartlarda yaşayan milyonlarca insana neden acı çektiriyorsunuz? bakın bu sıradan bir konu değil. medeni ülkelerde bir bakan şu hareketi yapmaya utanır, yapıyorsa da istifa eder. ancak bizde yine kimseden tepki görmeyeceğini bildiği için bu bakanlar pişkin pişkin kamu imkânlarını kendi keyifleri için kullanıyorlar. yazık benim güzel ülkeme.
  • ulan alt tarafı 1 saat havalanında beklediler, ergenin biri de espri yapıcam diye fırça tutmuş falan. bu kadar basit bir olayı yaşayıp, milliyetçi çomarların gözünü boyamak için sinekten yağ çıkarma çabalarına gülüyorum şu an.
  • itibarınıza sıçsınlar.
  • ulkedeki comarlarin hosuna gidecek hareket. az bile yapiyorlar, aynen devam.
  • haram filan olmayacak, bırakın kendinizi avutmayı, herkesin yaptığı yanına kâr kalıyor.
  • bir özel jetin sadece bir kaç kişi maç izleyecek diye buradan kalkıp izlanda’ya gitmesinin ortalama maliyetini merak ettiren olay.

havacılıkla ilgili arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

zira biz ödüyoruz, bari ne kadar girmiş onu bilelim.
  • ülkemiz insanına az bile olandır.kurunun yanında yaşta yanmakta ama yapacak bir şey yok. ben olsam dan bilzerian gibi uçağı ultra lüks donatıp yanıma 8-10 tanede eskort alıp giderdim.ülekimiz de kriz olmadığını tüm dünya ya gösterip tüm avrupa ülkelerini,amerikayı çatır çatır çatlatırdım. yarasın bakanıma.
  • haram olsun

zıkkım olsun

haram olsun

zıkkım olsun
  • milli takımın fransa galibiyetinden sonra oluşan güzel havadan (gençler, jenerasyon, adamsız, süper oyun...) iktidarın menfaat elde etmesinden maada birşey değildir. diplomatik nota falan tamam da olayı bu tür bir isviçre maçı havasına sokarak eski tip çatışmadan beslenen milli takım retoriğine çekecekler. şenol hocanın dediği gibi küçük hadiseler bunlar. ayrıca olayın burak yılmaz'dan neşet etmesi de ayrı bir soru işareti sebebidir. takımı rahat bırakmaları lazım, vatan millet sakarya mottosu ile nereye varamayacağımızı gördük şimdi şenol güneş'in sakin ve metotlu oyununa işi bırakma zamanı.