şükela:  tümü | bugün
  • istanbul spor etkinlikleri ve işletmeciliği ticaret aş (spor istanbul), 1989 yılında istanbul büyükşehir belediyesi’nin iştirak şirketi olarak kurulmuştur.istanbul büyükşehir belediyesi’ne ait spor salonlarını işletmek; sporun her dalında ulusal ve uluslararası nitelikte; bilimsel, teknik, eğitsel, sportif, turistik, kültürel yarışma, festival, sergi, gezi, kamp, konferans, seminer, kurs gibi organizasyonlar düzenlemek; araştırma ve eğitim çalışmaları yapmak öncelikli faaliyetleri arasındadır. kurulduğu yıldan bu yana spor tesisi işletmeciliği, ulusal ve uluslararası spor organizasyonlarının düzenlenmesi ve gerçekleştirilmesi konularında önemli başarılar ve tecrübeler edinmiştir.
  • istanbul'u koşuyorum etkinliklerinden 8 martta yapılacak olan kadıköy koşusu dünya kadınlar gününe geldiği için sadece kadın koşuculara açık olacakmış. duyduğum en saçma cinsiyet ayrımcılığının yapıldığı etkinlik. kadınlara ücretsiz yaparsın, erkeklerden ücretini alırsın anlarım ama herkesi kucaklamaya geldik diyip kadınlara özel koşu yapmanın kime ne faydası var.

tanım: istanbul içersinde spor organizasyonlarını yapan ibb kuruluşu.
  • 3 gün sonraki etkinlikleri için bilgi almak için aradığınızda ya da mail attığınızda kesinlikle ulaşamadığınız kurum. 4 farklı dahiliye numarasından aramama rağmen ulaşamıyorum. ne iş yaptıklarını gerçekten çok merak ediyorum.
  • yenikapı'da düzenlenecek yarı maratonun kit dağıtımlarını atatürk kent ormanından yapan kurum. kalkıp cumartesi günü anadolu yakasından ormana gideceğiz malzeme almak için. bundan uzağı cehennemin dibi herhalde. şunu her iki yakada da merkezi bir yerden yapmak bu kadar zor olmasa gerek.
  • tenis kortu kiralamaları için gece yarıları yavaşlayan ve trafiği kaldıramayan bir internet sitesine sahip belediye iştiraki.
  • artık sadece lisanslı sporcular mı tenis kortlarını kiralayabiliyor? bu ne saçmalık yahu?!
  • sıkça sorulan sorular kısmı hiç besleyici olmayan bir websitesine sahip yapı. bu site üzerinden saatlik tenis kortu kiralama ücretini bilen arkadaşlar bilgi verebilir mi? sitede 4 farklı fiyat ile karşılaştım hangisini dikkate almam lazım? kontür olayı ne oluyor?
  • sitesini hangi salağa yaptırdıklarını merak ettiğim oluşum. ne randevu alinabiliyor ne üye olunabiliyor. sürekli donup durmasi da cabası. sinirden kudurdum evde amk. yapacağınız işi sikeyim şu belediye işlerini ehli insanlara verin artık. devlet, belediye demek kalitesizlikle ayni anlama gelir oldu.
  • yeğenimi spor okuluna kaydetmeye çalışıyoruz. sadece online kayıt alınıyor ama branş ve tesis ismi dışında çıkan hiçbirşey yok. onaylama sekmesi çıkmıyor. bir bilgisi olan varsa yazabilir mi?
  • tanım: pandemi nedeniyle iptal olan üsküdar koşusunun ödemelerini alıp iade hakkı sunmayan ve bu konuda maillere cevap bile vermeyen kurum.

dokuz koca ay geçmiş üzerinden ya iade et yada başka koşuya ücretsiz kayıt hakkı tanı ama yok sonuçta cüzi bir miktar kimse peşine düşmez kafasıyla iş yapan sözde "kurumsal" bir ibb kuruluşu.

edit büdüt: yeni yapılacak olan koşuya doğrudan kayıt tanımlamışlar.

hesabın var mı? giriş yap