şükela:  tümü | bugün
 • sözlük yönetiminin acilen uygulamaya koyması gereken, ufacık bir kod değişimi.

  malumunuz, toplumumuzdaki aşırı holiganizm ve yitik beyin sendromu sebepli, özellikle son yıllarda yoğun liseli ergen, genç üniversiteli ve iq veya eq'su düşük kesimin yazar yapılması dolayısıyla, her üç başlıktan biri spor kanalıyla alakalı olmaktadır.

  zaten sözlüğün üst şeridinde #spor linki mevcut.

  yeterli kültürel birikim ve tekil düşünce yapısına sahip sözlük yazarlarının, spor başlıkları çöplüğü arasında ilgi çekici bişey aramak zorunda kalacağına, yukarıda addettiğim gruba dahil olanlar, üst şeritte tek tıkla spor kanalına girerek, mastürbasyonlarına rahatlıkla devam edebilirler.

  son röportaj
 • kesinlikle katıldığım önerme. yeter artık biz bu beyinsiz embesillerin her konuda futbol tartışmasından, sol frame'in anasını sikmelerinden, futbolculardan da, teknik direktörlerden de alayından da bıktık.
 • saçma istek.

  daha akılcı ve makul olanı kişilerin hangi konulara ait başlıkları sol frame'de görmek istiyorlarsa seçim hakkının tanınması.

  iyi fikir kabul edin. yasakçı bir zihniyete de sahip değil.
 • başlığı futbol ile alakalı olan her konuya entry yazan tiplerin başlıktaki spor kanalını lafını duyunca gelip saçmalamasına sebep olan başlık. kendilerini nasıl belli ediyorlar. adamın futbol dışında entrysi yok lan şaka gibi.
 • (bkz: #69539964)

  zaten var olan bir özellik. takibi bırakın, görmeyin.
 • görmek istemediğim ya da içinde belli kelimelerin olduğu başlıkları tek tek engelliyorum ama hala ergenlerin salak salak futbol tartışması yaptıkları başlıklar solda beliriyor. e niye? çünkü adam içinde "fbjk" geçen bir başlık açmış mesela, sol tarafta çıkıyor. "fatih terim" uzun süredir engelliydi ama soldaki yaratıcı başlıklar sayesinde anlıyorsun neler olduğunu. işin boktan tarafı, görünce girip bir bakayım diyorum, sonra yine fanatiklikten beyinleri çük kadar kalmış salakların yazdığı birkaç entry'yi görüp günlük tiksinme sınırıma erişiyorum çıkıyorum.

  sevgili salaklar, ben de spor ile, hatta bahis ile ilgilenen birisiyim ama geri zekalı taraftar atışmalarından eskiden beri nefret ederim. hani kalabalık ortamda futbol maçı izlerken fark edersin, etrafta hakemin doğru kararına bile otomatik olarak itiraz eden tipler vardır. onlara göre tuttuğu takım hiç faul yapmaz, hiç ofsayta düşmez falan. hah, işte o salaklara gıcığım ben. aynı takımı tutuyor olsak bile gıcığım. buradaki muhabbetleri yapanlar da o tipler olunca ister istemez tiksiniyorsun işte.