şükela:  tümü | bugün soru sor
 • trtspor'da şu anda yayınlanan kadrosu gayet güzel olan, canlı yayınlanan program. okay karacan, necil ülgen, cem dizdar.

  ekleme: trt3 işte, tivibu'da da bulunuyor kanal.

  http://twitter.com/#!/trtspormanset

  bu arada hafta içi her gün yayınlanıyor.
 • okay karacan, cem dizdar ve necil ülgen'e rağmen klasik trt formatına kurban gitmekte olan program. stüdyo dekoru postmodern bile değil, başka birşey. kanalın tüm dizilerinden arta kalan ne varsa sete doldurulmuş. o kadar çok irili ufaklı nesne var ki etrafta, ferhunde hanımlar mı gelecek oturmaya yoksa müzik yelpazesi'ne mi bağlanılacak belli değil. hemen yandaki kırtasiyeciden alınan yapıştırma harflerle masaya kondurulmuş mavi "spor manşet" yazısı da olmasa mevzu pek karışık.

  her şey bir yana, programı, okay karacan'ın stüdyonun bir köşesinde bacak bacak üstüne atmış gazete okurken bize ansızın "ceee" yapması suretiyle açmak kimin aklına geldiyse, kendisine laflar hazırladım. haftaya arkaya bir de şömine koyun, okay bey'e de bir robdoşambr giydirip, eline de bir pipo tutuşturarak önüne kondurun, olsun bitsin.

  ah terete vah terete...
 • gündemin getirdikleri doğrultusunda cem dizdar,necil ülgen ve okay karacan'ın yorumlarını içeren trtspor programı.

  beni çeken en önemli tarafıysa,hangi konudan bahsedilirse bahsedilsin,cem dizdar'ın yorumlarını dinlerken,kendimi şairler parkı'nda elde bira,dilde bir beşiktaş bestesi söyleyen halimi düşünürken bulmam.

  adam hakkında öyle bir profil oluşmuş ki kafamda,süleyman seba'nın sosyalizm getirmiş hali gibi.

  kendisiyle milliyet döneminden bir ufak mail trafiğim olduğundan mıdır nedir ,kişisel olarak da bana çok yakın geliyor.

  necil ülgen'in gazetecilik yeteneği ve okay karacan'ın futbol vizyonuyla da birleşince keyifli ve bilgilendirici muhabbetlerin dönmesini beklemek çok normal.

  spor manşet daha trend bir kanalda olsaydı,şimdiden sporseverlerin ilk tercihi opsiyonunu elde etmişti bence.

  zaman konusunda sıkıntılar yaşasam da ,fırsat buldukça severek takip edeceğim kendilerini.

  kısacası sevdik şimdiden,takipteyiz. şukela hepinize.

  ayrıca bir eleştiri : masanın önündeki spor manşet yazısı, o güzel dekorda biraz eğreti durmuş sanki.arabasının arka kenarlarına,çocukların ismini yazdıran bi babanın fikri herhalde diye tahmin etmekteyim.
 • spor servisi'nin tadı yoktur..
  (bkz: taklitler aslını yaşatır)
 • son bir aydır hafta içi her gün takip etmeye çalıştığım, yazılı basının özetini almakla beraber 3 değerli insanın yorumlarını da edindiğim güzel program. şu aralar 11:10'da başlar, takribi 12:20 gibi biter. elbette son bir aydır tüm gündemin şike soruşturmasına bulanmış olmasıyla konu darlığından sıkılmış gözükseler de gündemin yavaş yavaş gerçekten spor dünyasına kaymasıyla rahatlamış görünüyorlar. geçen yıl bu dönemlerde staj sürecinde sabah izlemek zorunda kaldığım (çok fazla kanal seçeneği yoktu*) spor servisini düşünüyorum da açıkça kat be kat iyiler, inşallah uzun süre böyle devam ederler.
 • spor sevenlere armağan olmuş harika bir program. tv'de adam akıllı bi fuat akdağ ile mehmet demirkol'un sunduğu spor servisi vardı. 2.si de bu oldu. şahane valla
 • ilk yayınlanmaya başladığında spor servisinden önce başlar ve biterdi. dönem başında saati ileri alınarak spor servisiile çakışmıştır. ikisi de iyi programdır zaten program formatları da aynıdır. cem dizdarı ayrı bir yere koyarım o ayrı.

  not: demirsporluyum
 • çok keyifli bir futbol muhabbetinin döndüğü spor programı.
 • trt spor kanalında her sabah 10:25 ile 11:30 arası yayınlanan program. ancak yukarıda yazılanlar eski olduğundan doğru değil. artık spikerliğini hünkar mutlu yapıyor, yorumcu ise vatan gazetesi yazarı lütfü özel. ntvspor'daki spor servisi programından bunalanlara, günün haberlerini, gazete manşetlerini gerçekten dibine kadar öğrenmek isteyenlere şiddetle tavsiye ederim. trt'de yayınlandığı için sıkıcıdır önyargısına kapılmayın, zira iki yorumcu da gayet espirili ve birbiriyle uyumlular. sporda önemli bir olay olduysa ve bunu hiç kimse cesurca yorumlamamışsa ya da lafı gediğine koyamamışsa mutlaka sabah bu programı açıp izliyorum. söylerse onlar söyler diye.. olayların kimsenin söylemediği ya da farkedemediği özünü, cesurca ve en önemlisi kabalaşmadan ya hünkar mutlu ya lütfü özel mutlaka ortaya koymuş oluyor...
 • hayatım boyunca izlediğim en sıkıcı spor programı.